Ознайомлення з документацію ПЦС



Вінницьке вище професійне училище

                                    Департаменту поліції охорони

   

               З В І Т

Про проходження технологічної практики

      В МВ у Київській області

                   м. Біла Церква

Виконав студент

Групи ПД-16

Професія 262

Правоохоронна діяльність»

Климнюк Роман Петрович                                            

Перевірила: Дідиченко Інна

Володимирівна

                                  

                           

                              Вінниця2018


                                            Зміст:

 

Вступ                         

1. Ознайомлення з нормативними документами підрозділу.

2. Ознайомлення з принципами складання договорів на охорону об`єкта.

3. Ознайомлення з документацією ПЦС.

4. Ознайомлення з документацією наряду ГР.

5. Ознайомлення з організацієй охорони грошових знаків і цінних паперів.

Висновок.

Джерела використаної інформації

Додатки.

 

                             

Вступ

 Я, Климнюк Роман Петрович  студент групи ПД-16 Вінницького ВПУ ДПО проходив технологічну практику за професією «правоохоронна діяльність» в період з 07.05.2018 р. по 01.06.2018 р. в Білоцерквіському міжрайонному відділі Управління поліції охорони в Київській області, що знаходиться за адресою, вул. Купріна 14-А.

Прибувши на місце проходження практики МВ у Киїській області м.Біла Церква я відрекомендувався своєму керівникові практики Командиру взводу Білоцерківського МВ в Київській області ст.-лт. Поліції Соломку Володимиру Вікторовичу.

   

Я був закріплений за керівником практики - Командиром взводу Білоцерківського МВ в Київській області ст.-лт. Поліції Соломко Володимиром Вікторовичем., з яким ми узгодили та скоректували план моєї технологічної практики та обговорили виконання завдань.

Мені було проведено вступний інструктаж з заходів безпеки та охорони праці.

 

Під час проходження практики я ознайомився:

1) Ознайомився з роботою підрозділу охорони, з функціональними обов’язками та документацією підрозділу.

 

2)Був залучений до проведення інструктажу.

Інструктаж був проведений 07.05.2018р. в 9:00год. Під час його проведення Командир взводу Білоцерківського МВ в Київській області ст.-лт. Поліції Соломко Володимир Вікторович (він і його проводив) давав на ознайомлення:

· Закон України «Про охоронну діяльність»

· Наказ МВС України від 15.04.2013р. №365 «Про затвердження     
Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності.»

· Закон України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю.» Із змінами і доповненнями, внесеними від 21 грудня 2016 року N 1798-VIII.

 

Було також перевірено зовнішній вигляд і дізнавались про стан здоров’я кожного працівника та стажера.

Старшому водію та іншим нагадували, щоб дотримувались правил дорожнього руху та були обережні на дорозі.

Звичайно ще доповідали групи ,які вже завершили зміну,про всі спрацювання сигналізації та інші сигнали тривоги.

  4) Ознайомимся з нормативними документами підрозділу.

5) Ознайомився з принципами складання договорів на охорону   об`єкта.

6)Керівник практики ознайомив мене з складанням протоколів та додатків до укладаних договорів щодо охорони об’єкта.

7)Керівник практики роз’яснив мені як здійснюється охорона квартир та особистого майна громадян, за договором на охорону, як діє група реагування за сигналом «Тривога».

 

 

         

Ознайомлення з нормативними документами підрозділу.

1)Закон України № 4616-VI «Про охорону діяльність» від22.03.2012 р.

 

2) Постанова Кабінету Міністрів України від 10.08.1993 р. № 615 «Про заходи щодо вдосконалення охорони об’єктів» державної та іншої форми власності.

 

3) Наказ МВС України від 25.11.2003 р. № 1429 «Про організацію охорони ДСО при МВС України об’єктів, квартир та інших приміщень з особистим майном громадян за допомогою технічних засобів»

 

4) Наказ МВС України № 1430 від 25.11.2003 р. «Про організацію службової діяльності цивільної охорони ДДСО про МВС України»

 

5) Закон України «Про організаційно-правові основи боротьби з        організованою злочинністю.» Із змінами і доповненнями, внесеними від 21      грудня 2016 року N 1798-VIII.

 

6) Наказ МВС України від 15.04.2013р. №365 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності.»

 

2) Ознайомлення з принципами складання договорів на охорону   об`єкта.

 

  Під час проходження практик я мав змогу ознайомитись із принципами складання договорів на охорону об`єкта. Ознайомився із змістом та специфікою заповнення таких договорів, і також із обов`язками що покладені на обидві сторони договору після складання такого.
   За договором про охорону об'єктів охоронець зобов'язується забезпечити збереження товарно-матеріальних цінностей замовника і здійснювати пропускний режим на об'єктах, а замовник зобов'язується створити необхідні умови для несення служби охороною і провадити оплату за послуги відповідно до встановленого тарифу.
      Предметом договору про охорону об'єктів є організація і забезпечення охорони матеріальних цінностей замовника від розкрадання, а також здійснення на об'єктах пропускного режиму.
       Об'єктами охорони можуть бути будинки, приміщення (заклади освіти, охорони здоров'я, офіси), територія, де знаходяться товарно-матеріальні цінності.
        Охорона укладає договір за умови реальної можливості забезпечити безпеку об'єкта. Тому після звернення замовника з пропозицією укласти договір створюється комісія за участю представників замовника і охорони, яка проводить обстеження об'єкта з метою узгодження виду охорони, визначення кількості постів, необхідності обладнання об'єкта засобами охоронної сигналізації та пожежогасіння, технічного укріплення виходячи із розмірів території, на якій розташовано об'єкт, особливостей виробничої діяльності, ступеня важливості, режиму роботи та інших обставин, які стосуються умов забезпечення збереженості матеріальних цінностей.
На обидві сторони договору покладені обов`язки, що вказані в самому договорі, дотримання яких являється пріоритетним, з таких обов`язків базовими є:  
1) забезпечувати охорону товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів замовника і не допускати проникнення сторонніх осіб на об'єкт, що охороняється;

2) здійснювати на об'єкті пропускний режим, контролювати ввіз та вивіз товарно-матеріальних цінностей на територію;

3) після закінчення робочого дня пересвідчуватися у тому, що всі відвідувачі, пропущені через контрольно-пропускний пункт, залишили територію об'єкта, що охороняється;

4) здійснювати експлуатаційне обслуговування приладів охоронної сигналізації та усувати її несправності за заявкою замовника в технічно можливий строк тощо.

· На охоронця за договором можуть бути покладені й інші обов'язки, наприклад включати сигналізацію на об'єкті;

· охороняти спеціальні товари, продукцію чи готівку при перевезеннях;

· виставляти додаткові пости при надходженні на об'єкт великих партій матеріальних цінностей, появі нових місць їх зберігання, при порушенні цілісності огорожі тощо.

 

 Відповідні обов'язки покладені і на замовника:
1) своєчасно сплачувати за послуги охоронника;
2) зберігати грошові кошти, вироби з дорогоцінного каменю і дорогоцінного металу в сейфах;
3) перевіряти перед здаванням об'єкта під охорону, щоб в приміщеннях, які охороняються, у неробочий час не залишалися сторонні особи;
4) замикати замки та пломбувати (опечатувати) зовнішні двері виробничих і службових приміщень (складів, баз, виробничих цехів, магазинів, ательє, павільйонів тощо); пломбувати (опечатувати), за наявності, тамбури, внутрішні двері; замикати зовнішні навісні замки, крім внутрішніх засувів, і опломбовувати (опечатувати) двері запасних виходів і т. ін.;
5) вмикати на об'єкті охоронну сигналізацію після закінчення робочого дня та пересвідчуватися, що об'єкт прийнятий під охорону;

6) у разі несправності охоронної сигналізації негайно повідомляти про це охоронця і не залишати об'єкт до усунення несправності або передачі об'єкта під охорону у встановленому порядку;
7) при охороні торговельних приміщень повідомляти про розміщення товарів підвищеного криміногенного інтересу;
8) не розголошувати особливості організації охорони;
9) не допускати сторонніх осіб до сигналізації;

 

Ознайомлення з документацію ПЦС

 

Керівник практики Соломко В.В. 15.05.2018р. довів нам про організацію роботи ПЦС.

1 Журнал видачі ключів для перезакриття квартир (додаток 2 до Правил зберігання ключів від квартир та інших приміщень з особистим майном громадян) (у разі відсутності чергової частини журнал знаходиться на ПЦС).

2 Журнал обліку ключів від квартир громадян, що охороняються, зданих на зберігання до ВДСО (до Правил зберігання ключів від квартир та інших приміщень з особистим майном громадян) (журнал знаходиться у сейфі, в якому зберігаються ключі).

Бланки:

– Заява про тимчасове отримання ключів (додаток 3 до Правил зберігання ключів від квартир та інших приміщень з особистим майном громадян) (заповнена заява до повернення ключів зберігається в пеналі для ключів, а після повернення ключів долучається до літерної справи).

– Акт про перезакриття квартири (додаток 11 до цієї Інструкції) (після заповнення долучається до літерної справи).

Перелік

документації на квартири та інші приміщення з особистим майном громадян, яка має знаходитись у службових осіб

1 Дислокація квартир (додаток 9 до цієї Інструкції) (знаходиться в начальника ПЦС або інспектора-інженера).

2 Журнал аналізу надходження довільних спрацювань (додаток 12 до цієї Інструкції) (знаходиться в начальника ПЦС або інспектора-інженера).

3 Журнал електромонтера охоронно-пожежної сигналізації з технічного обслуговування засобів ОіОПС

 

 

Пультова охорона - на об'єкті, встановлені сучасні засоби сигналізації, виведені на пульт централізованого спостереження. У разі проникнення на об'єкт, сигнал «Тривога» негайно передається екіпажу групи затримання для оперативного виїзду на місце події.

 

У разі надходження сигналу тривожного сповіщення черговий ЦС негайно передає його наряду ГР та черговому по підрозділу охорони, який у разі необхідності інформує чергового органу внутрішніх справ.

 

При отриманні сигналу “Тривога” старший наряду ГР визначає оптимальний шлях для прибуття на об’єкт. Під час руху уточнює особливості об’єкта, визначає обов’язки наряду.

 

Після прибуття на об’єкт доповідає черговому (відповідальному) по підрозділу або на ЦС. Дотримуючись заходів безпеки, проводить обстеження та встановлює причини тривожного сповіщення, особливу увагу зосереджує на вірогідних для проникнення місцях (двері, вікна, люки, дах, підвальні, суміжні приміщення) та прилеглій території.

 

 


Дата добавления: 2018-09-20; просмотров: 200; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!