Рекомендовані та використані способи друку фотовідбитків персональної фотоекспозиції



Фотопапір - непрозорий матеріал на паперовій підкладці, призначений для отримання позитивного фотографічного зображення. Вона має властивість швидко вбирати чорнило, не дає їм розтікатися по поверхні і всередині аркуша. Завдяки цьому зображення і фотографії, роздруковані на фотопапері, мають високий дозвіл і насиченість.

Глянцевий папір має гладке блискуче покриття . Вона незамінна при друку аматорських фотографій. Зображення виходять дуже яскравими , насиченими , реалістичними. Для глянцевого паперу рекомендовано використовувати водорозчинні чорнила .

Матовий папір (одно і двосторонній) . Зображення на папері не створюють відблисків і характеризуються хорошою чіткістю і контрастністю ліній. Як правило , матовий папір використовується для друку рекламних матеріалів , ілюстрованих текстів , документів та графіків водорозчинним і пігментним чорнилом.

Шовковисто - матовий , шовковисто - глянцевий - мікропористі види паперу добре зарекомендували себе при друку фотографій з високою роздільною здатністю . Завдяки особливій структурі покриття , папір однаково добре підходить для друку водорозчинним і пігментним чорнилом.

Фотографії , надруковані на папері Fine Art з покриттям, що імітує натуральну шкіру , полотно , луску , мокру штукатурку , апельсинову шкірку , сітку і т.д. , відрізняються особливою урочистістю і пишністю. Папір призначений для друку фотографій , репродукцій та інших професійних фоторобіт .

Деякі спеціальні різновиди фотопаперу

• Арістотипний фотопапір (від др. -греч. Ἄριστος - найкращий і τύπος - відбиток , зображення) - хлоросеребряная фотопапір , видиме зображення на якій виходить без прояву , тривалим експонуванням при сонячному світлі. Зображення закріплюється фіксуванням . Використовувалася до масового застосування проявляються фотопаперів .

• Реверсивний фотопапір (обертаються) , (від лат. Reversio - поворот ) - фотопапір високої світлочутливості , призначена для отримання позитивного зображення шляхом звернення із слайду проекційної печаткою. Чорно -біла реверсивна фотопапір по спектральної чутливості є Ортохроматичні фотоматеріалом і обробляється при червоному світлі. Застосовується для виготовлення копій з діапозитивів , а також з напівтонових і штрихових оригіналів . Для попередження розмокання має лакове покриття . Випускається зазвичай в рулонах і призначена для застосування в апаратурі автоматичного друку . У СРСР випускалася реверсивна фотопапір типу ОЛ ( звертаємося лакована ) в рулонах.

• Технічний фотопапір - призначена для реєстрації показань приладів , копіювання документів і креслень і т. п.Випускаються як галогеносрібні , так і несрібні (наприклад , термографічні ) . За призначенням поділяються на: реєструючі :

· осцілографний , · електрокардіографний , · фототелеграфний - Ортохроматичні високочутлива фотопапір для відтворення зображення в фототелеграфних апараті . · світлокопіювальні : · Фотостатная негативна - високочувстітельная Ортохроматичні контрастна . Копіювання шріхових і напівтонових оригіналів шляхом фотозйомки. · Фотостатная позитивна - Середньочутливі несенсибілізованими контрастна . · Для швидкісного копіювання - несенсібілізіованная контрастна . Розрахована на малий за часом цикл обробки (близько 3 хвилин). · Картографічна - низькочутливих несенсибілізованими контрастна . Призначена для виготовлення наклейок шляхом відділення емульсійного шару від підкладки . · Диазотипного - низькочутливих , для контактного копіювання в ультрафіолетових променях .

 

 

ВИСНОВОК

 

У заключні можна сказати, що кожен жанр в фотографії особливий по своєму, але все одно коли ми щось, або когось фотографуємо ми створюємо образ.

Гарне враження може справити навіть просте фото з центральної точки зйомки, а ось скомпонувати знайти якусь іскру в фото щоб воно зацікавило глядача ось це завдання справжнього митця.

Фото зняте з ракурсної точки зйомки сприймається зовсім по-різному ніж портрети чи пейзажі зняті фронтальної  точки зйомки. Ракурс більш специфічний і коли ти його застосовуєш то при готовому малюнку ти мусиш глядача задуматись, а що ти хотів цим показати, чи є сенс в цьому зображені.

 

 

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

-Цифрова фотографія

-Технологія фотографій

-http://uk.wikipedia.org

-http://www.referat.ru

-http://www.photographer.ru/

-http://blog-pro-photo.ru/1461.html

 

 

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

 


Дата добавления: 2018-08-06; просмотров: 218; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!