ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ



Дата __________ Номер уроку ___________                       Математика 2 клас

Тема.Додавання числа частинами. Перевірка додавання дією від­німання. Обчислення

периметра многокутників. Розв'язування задач

Мета: навчати учнів перевіряти додавання відніманням, а віднімання — додаванням;

формувати вміння розв'язувати задачі на знаходження довжини ламаної; розвивати

навички швидкої лічби; виховувати інтерес до навчання.

Формувати групи компетентностей:

-Математичну компетентність шляхом розвитку цікавості учнів до математики, логічного мислення, зорової пам’яті, свідомого сприйняття матеріалу про взаємозв’язок дій додавання та віднімання; розв’язування задач, зокрема практичного змісту;

-Компетентність спілкування державною мовою для розуміння, пояснювання і перетворення текстів математичних задач;

-Загальнокультурну компетентність для бажання більше дізнатися про математичні знання в різних життєвих ситуаціях.

Обладнання та матеріали: підручник, зошит, роздавальний та ілюстративний

матеріал.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Предмети, що інтегруються: математика, природознавство.

 

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

Пролунав уже дзвінок,

Всіх покликав на урок.

Тому дружно всі сідаємо,

Працювати починаємо.

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Задачі у віршах

• Вітер листя обривав                                          • Петрик книги протирав,

І швиденько рахував.                                           На полиці їх складав.

8 листочків дубових                                             Ось поклав він 9 книг,

Та 7 різьблених кленових                                   Потім ще 4.

Тихо він на землю клав                                       Довго думав і гадав,

І у діток запитав:                                                   Скільки всіх книжок поклав? (13)

— Скільки ж я листків зірвав? (15)

Учні записують задачі у зошит у вигляді виразів (з коментуванням).

1) 8 + 7 = 15                        3) 4 + 7 = 11

2) 9 + 4 = 13                        4) 13 - 2 - 3 = 8

Гра «Лабіринт»

— Допоможіть Царівні-жабі пройти додому лабіринтом з числовими виразами. При цьому значення виразів повинні скласти відрізок чисел натурального ряду.

  

Геометричний матеріал

— Угадайте, які фігури зображені на малюнку, і назвіть їх.

Хвилинка каліграфи (с. 39)

 

III. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Діти погляньте за вікно, там вже осінь. Ночі стають довшими та холоднішими, а день короткий і часто йдуть дощі. До нас у клас прилетіла комашка, а яка ви зможете дізнатись розгадавши загадку.

Робота з загадкою.

У червоного малятки
На спині чорненькі цятки:
Чорні вуса, голова,
Любить лагідні слова.

Божа корівка

Так молодці це божа корівка. Вона хоче залишитись в нас на зиму, але перш ніж зостатися вона хоче вас перевірити чи дружні ви, чи підтримуєте один одного, чи допомагаєте, чи уважні на уроці, чи гарно вчите математику. Ну давайте зберемося і переконаємо божу корівку, що ми найкраащі.

ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні на уроці ми будемо розв’язувати задачі, перевіряти дію додавання дією віднімання і знаходити довжину ламаної.

 


Дата добавления: 2018-08-06; просмотров: 155; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!