Примірний перелік таблиць , що розкривають економічний та фінансовий стан підприємства



1. Аналіз динаміки та структури майна підприємства

2. Аналіз динаміки та структури джерел формування капіталу

3. Структура земельних угідь

4. Аналіз структури товарної продукції

5. Аналіз показників ефективності використання земельних угідь

6. Аналіз показників рентабельності

7. Аналіз фінансової стійкості

8. Аналіз показників ліквідності та платоспроможності

 

Таблиці , що розкривають тему курсової роботи

 

Тема: «Облік основних засобів»

 

1. Аналіз забезпеченості підприємства основними засобами та ефективність їх використання

2. Аналіз показників руху основних засобів

3. Аналіз розміру та структури основних засобів

Тема: « Облік праці та її оплати »

 

1. Аналіз вартісних показників продуктивності праці

2. Аналіз співвідношення між рівнем зростання продуктивності праці та її оплати

3. Аналіз динаміки заборгованості з оплати праці.

В розділі 3 (2-3с.) розкрити основні аспекти організації бухгалтерського обліку на підприємстві, ознайомившись з наказом про облікову політику підприємства, формою обліку, графіком документообігу, розподілом обов’язків між обліковими працівниками.

У процесі написання основної частини ( розділ 4)  необхідно відповідно до плану розкрити суть вибраної теми (15-20с.). На підставі літературних джерел та фактичного стану облікової роботи на підприємстві розкривається економічний зміст об’єктів обліку згідно діючих нормативно-правових актів. Обов’язково окремим питанням виділяються проблемні й дискусійні аспекти дослідження. При цьому наводяться цифрові  та розрахункові матеріали, дається їх аналіз .Особлива увага приділяється виявленим недолікам в організації облікової роботи на підприємстві, дається їм оцінка та вносяться пропозиції щодо удосконалення обліку .

У висновках курсової роботи (2-3с.) підводяться підсумки з усіх висвітлених питань, визначаються шляхи і напрями вирішення проблемних аспектів теми, спрямовані на удосконалення існуючих методів ведення обліку. Рекомендації можуть бути розроблені студентом як самостійно на підставі практичного досвіду, так і через узагальнення пропозицій, що містяться у літературних джерелах.

У додатки виносяться первинні документи, регістри синтетичного та аналітичного обліку, таблиці, схеми, малюнки, графіки, розрахунки та інші матеріали, які стосуються теми курсової роботи.

До змісту роботи ставляться такі вимоги:

Ø системність, послідовність і конкретність викладення матеріалу;

Ø виділення в тексті окремих абзаців, адже занадто громіздке речення і великі фрагменти не сприяють його розумінню;

Ø завершеність викладення кожної думки;

Ø виключення повторень.

Зміст роботи треба викладати відповідно до плану, стисло, лаконічно, не припускаючи повторень та непотрібних відступів від теми.

Текст курсової роботи має бути написаний чітким, розбірливим почерком без пропусків та скорочень слів або надрукований на машинці чи набраний на комп’ютері.

Курсова робота повинна бути написана самостійно. Усі наведені в тексті цитати та цифровий матеріал потрібно супроводжувати посиланнями на відповідні джерела. Якщо аналізується практичний матеріал, то слід указати об’єкт аналізу. Обов’язковим для розкриття теми курсової роботи є залучення цифрових даних. Джерелом їх можуть бути статистичні щорічники, спеціальні видання Міністерства фінансів чи Міністерства економіки України, дані податкової адміністрації, а також фактичний матеріал, зібраний за місцем роботи.

Цифровий матеріал має бути поданий у вигляді таблиць, схем, діаграм, графіків. Особливу увагу слід приділити їх правильному оформленню. Таблиці, схеми, діаграми тощо повинні бути логічним продовженням викладених теоретичних положень.

На кожну таблицю та інші ілюстрації треба давати посилання на джерело, супроводжувати їх аналізом змісту та висновками.

Одна з головних вимог до графічного і табличного матеріалу — їх наочність. Заголовки (назви) таблиць, схем, графіків, діаграм мають відображати основний зміст ілюстрованого матеріалу та вказувати на об’єкт і період, якого стосуються дані. У таблицях вказуються одиниці виміру, а в графіках та діаграмах — масштаб.

Наявність у роботі ілюстрацій, які називаються «рисунками» (схеми, діаграми, графіки), дає змогу викласти матеріал більш доказово, полегшує його сприйняття.

Курсова робота , виконана без елементів наукового дослідження не може заслуговувати високої оцінки. Конкретні напрямки та методи дослідження студент обговорює з викладачем.


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 283; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!