Вимоги до оформлення курсової роботи



Матеріал курсової роботи слід подати у такій послідовності:

- титульна сторінка (додаток А);

- завдання на курсову роботу (додаток Д);

- рецензія (додаток З);

- протокол захисту курсової роботи(додаток Ж)

- зміст (додаток Б);

- перелік умовних позначень (у разі потреби);

- вступ;

- основна частина;

- висновки;

- список використаних джерел (додаток В);

- додатки.

Завершену і оформлену належним чином роботу обов’язково підписує автор на останньому аркуші висновків.

Мова курсової роботи – державна, стиль науковий, чіткий, без орфографічний і синтаксичних помилок, послідовність – логічна. Пряме переписування у роботі матеріалів із літературних джерел є недопустимим.

Робота має бути надрукована на одному боці сторінок стандартного білого паперу формату А4 (210х297 мм). У друкованому варіанті використовується шрифт Times New Roman розміру 14, полуторний міжрядковий інтервал до тридцяти рядків на сторінці. Допускається розміщувати таблиці та інші ілюстративні матеріали на аркушах формату А3 (не більше за 40 рядків на сторінку).

Текст роботи необхідно друкувати, залишаючи поля таких розмірів: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм.

Роздруковані на ЕОМ програмні документи мають відповідати формату А4, включатися до загальної нумерації сторінок роботи і розміщуватися як правило у додатках.

Друкарські помилки, описки і графічні неточності, які виявилися під час написання роботи, можна виправляти підчищенням або зафарбуванням білою фарбою і нанесенням на тому ж місці або між рядками виправленого тексту (фрагменту рисунка) машинописним  способом. Допускається не більше двох виправлень на одній сторінці.

Титульна сторінка містить найменування вищого навчального закладу, прізвище, ім’я та по – батькові й інші відомості про автора, тему курсової роботи з посиланням на об’єкт дослідження, прізвище, вчене звання (посаду) наукового керівника, місто і рік ( додаток А).

Змістмістить найменування та номери початкових сторінок усіх розділів та підрозділів роботи. Зміст має включати усі заголовки, які є в роботі, починаючи зі вступу і закінчуючи  списком використаних джерел.

Текст основної частини роботи поділяється на розділи і підрозділи згідно з планом, затвердженим у завданні на виконання курсової роботи.

Заголовки структурних частин курсової роботи «ЗМІСТ», «ВСТУП», «РОЗДІЛ», «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ» «ДОДАТКИ»,друкують великими літерами симетрично до набору. Заголовки підрозділів друкуються маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять.

Відстань між заголовком (за винятком заголовку пункту) та текстом повинна дорівнювати 3-4 інтервали. Кожну структурну частину курсової роботи треба починати з нової сторінки.

До загального обсягу курсової роботи не входять додатки, список використаних джерел, таблиці та рисунки, які повністю займають площу сторінки. Але всі сторінки зазначених елементів роботи підлягають суцільній нумерації.

Нумерація сторінок, розділів, підрозділів, рисунків, таблиць, формул подаються арабськими цифрами без знака №.

Першою сторінкою курсової роботи є титульний аркуш, який включають до загальної нумерації сторінок, але на титульному аркуші номер не ставлять, на наступних сторінках номер проставляють у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці. Всі аркуші нумеруються звичайним чином. Тобто, не можна друкувати: « 1.Вступ» або « Розділ 6. ВИСНОВКИ».

Номер розділу ставлять після слова « РОЗДІЛ», після номера крапку не ставлять, потім з нового рядка друкують заголовок розділу. Наприклад:

РОЗДІЛ 2

НАЗВА РОЗДІЛУ

 

Назва підрозділу

 

Підрозділи нумерують у межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і порядкового номера підрозділу, між якими ставлять крапку.

Ілюстрації(фотографії, креслення, схеми, графіки, карти) і таблиці необхідно подавати в роботі безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Ілюстрації і таблиці, розміщені на окремих сторінках роботи, включають до загальної нумерації сторінок. Таблицю, рисунок розміри яких більше формату А4, враховують як одну сторінку і розміщують у відповідних місцях після згадування у тексті або у додатках. Ілюстрації позначають словом «Рис.» і нумерують послідовно в межах розділу, за винятком ілюстрацій, поданих у додатках. Номер ілюстрації повинен складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, між якими ставиться крапка. Наприклад: Рис.1.2. (другий рисунок першого розділу). Номер рисунка, його назва і пояснювальні підписи розміщують послідовно під ілюстрацією.

Приклад оформлення рисунків.

 Рис. 2.1. Рівень ресурсоємності і природоємності аграрного виробництва за природно-кліматичними зонами країни (середнє значення за 2005-2010 рр.)*

*Розроблено і побудовано автором з використанням [номер джерела із списку використаних джерел]

 

Таблицінумерують послідовно в межах розділу. (за винятком таблиць, поданих у додатках). В правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці розміщують надпис «Таблиця» із зазначенням її номера. Номер таблиці повинен складатися з номера розділу і порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка, наприклад: «Таблиця 2.1» (перша таблиця другого розділу). Назву таблиці пишуть курсивом, слово «Таблиця» починають з великої літери, курсивом, жирний шрифт. При перенесені частини таблиці на інший аркуш (сторінку) слово «Таблиця» і її номер вказують один раз справа над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова «Продовж. табл.» і вказують номер таблиці. Наприклад: «Продовж. табл.2.1». Назву не підкреслюють.

Приклади оформлення таблиць:

Таблиця 2.1

Кількість сільськогосподарських підприємств Миколаївської області різних форм власності*

Суб’єкти господарювання 2008 р. 2009 р. 2010 р. 2010 р. до 2009р. у %
Фермерське господарство 3629 3587 3554 99,08
Приватне підприємство 293 295 307 104,06
Державне підприємство 17 16 15 93,75
Господарські товариства 369 348 372 106,89
Виробничі кооперативи 19 22 22 100,00
Інші форми господарювання 61 56 62 110,70

*Побудовано з використанням статистичної звітності по підприємствах Миколаївській області

Таблиця 2.6


Дата добавления: 2018-06-26; просмотров: 237; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!