Забезпечення проведення практичного заняття.



1. Інструкційна картка.

2. ДСТУ 4268:2003 «Послуги туристичні. Засоби розміщування. Загальні вимоги»

3.  ДСТУ4269:2003 «Послуги туристичні. Класифікація готелів»

4. ДСТУ 4527:2006 «Послуги туристичні. Засоби розміщення. Терміни та визначення».

Зміст основної частини заняття (перелік практичних завдань)

Завдання 1.Визначте тип засобу розміщення за такою характеристикою:

1.1. Аналогічний готелю засіб розміщення, зазвичай цілорічного функціонування, розташований у рекреаційній зоні, і який забезпечує умови для відпочинку з надаванням послуг оздоровчо – профілактичного характеру у регламентованому режимі. Для якого виду туризму, на вашу думку, можна запропонувати такий засіб розміщення ?

1.2. Засіб розміщення в окремому вмебльованому приміщенні житлового будинку з однієї або кількох кімнат, кухні та санітарно – технічного вузла. Для якого виду туризму, на вашу думку, можна запропонувати такий засіб розміщення ?

1.3. Аналогічний готелю засіб розміщення оздоровлювального призначення, розташований у заміській або рекреаційній зоні з регламентованим режимом харчування та відпочинку.

1.4. Приватний будинок на території особистого селянського господарства, де можуть надавати послуги харчування або умови для самостійного готування їжі переважно із продуктів особистого селянського господарства.

1.5.Засіб розміщення сезонного функціонування, який має умови для здійснення у регламентованому режимі певної діяльності під час відпочинку.  

1.6. Готель, частина приміщень якого не є номерним фондом, а спеціально обладнана і використовувана як офіси. 

1.7. Готель, який має умови для організації і провадження конгрес – заходів.

1.8. Неосновне житло приватної особи у рекреаційній зоні, використовуване нею для надання послуг з тимчасового розміщення з метою відпочинку.

1.9. Готель, у якому номери розташовані, зазвичай, за коридорною або блочною системою, і має умови для самостійного готування їжі та санітарно

1.10. Засіб розміщення, розташований у віддаленій гірській місцевості на туристичному маршруті з активними способами пересування, призначений для короткочасного перебування та відпочинку.

1.11 Транспортний засіб, на якому під час подорожі за туристичним маршрутом забезпечують розміщення у купе залізничних вагонів, а також послуги харчування у спеціально обладнаному вагоні – ресторані.

1.12. Готель, який має тільки номери типу «люкс» та (або) «апартамент», «президентський апартамент»

1.13. Готель, розташований на території курорту, який має умови для відпочинку та оздоровлення.

1.14. Засіб розміщення, як правило, сезонного функціонування для активного відпочинку та оздоровлення дітей у регламентованому режимі.

1.15. Готель, розташований у сільській місцевості, який має умови для сільськогосподарської діяльності під час відпочинку.

 

Завдання 2.Визначити засіб розміщення. Заповнити таблиці.

Таблиця 2.1.

Засоби розміщення для автотуризму.

Засіб розміщення Загальна характеристика

 

 

Таблиця 2.2.

Засоби розміщення для водного туризму.

Засіб розміщення Загальна характеристика

 

Таблиця 2.3.

Засоби розміщення для гірського туризму.

Засіб розміщення Загальна характеристика

 

 

Таблиця 2.4.

Засоби розміщення для молодіжного туризму.

Засіб розміщення Загальна характеристика

Завдання 3.Вирішіть ситуацію. Обгрунтуйте відповідь.

2.1.Запропонуйте засіб розміщення для туриста пенсійого віку, який не любить активний відпочинок, але хоче під час подорожі дихати свіжим морським повітрям, отримувати враження від нових країн (міст), проводити вечірні години у приємному спілкуванні.

2.2. Запропонуйте засіб розміщення для туриста – студента  віком 23 роки, який любить активний відпочинок, хоче під час подорожі отримувати враження від нових країн (міст), проводити вечірні години у приємному спілкуванні.

2.3. Запропонуйте засіб розміщення для туриста, який подорожує з діловою ціллю, любить слухати класичну музику та заняття спортом.

2.4. Запропонуйте засіб розміщення для туриста, який має проблеми зі здоров'ям і хоче закріпити лікування, яке отримав в лікарні. 

2.5. Запропонуйте засіб розміщення для туристів-школярів, які під час літніх канікул хочуть не тільки відпочити, а й попрацювати. 

 

Рекомендована література.

1. ДСТУ 4268:2003 «Послуги туристичні. Засоби розміщування. Загальні вимоги»

2. ДСТУ4269:2003 «Послуги туристичні. Класифікація готелів»

3. ДСТУ 4281:2004 «Заклади ресторанного господарства. Класифікація»

4. ДСТУ 4527:2006 «Послуги туристичні. Засоби розміщення. Терміни та визначення».

5. Правила користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг.

6. Байлик С.И. Гостиничное хозяйство. Проблемы, перспективы, сертификация./ Учебное пособие. – Киев. – 2001, – 207 с.

7. Байлик С.И. Гостиничноє хазяйство. Организация, управление, обслуживание. –Киев. – 2001, – 249с.

8. Байлик С.И. Гостиничное хазяйство. Организация, управление, обслуживание. – Киев. – 2006. – 285 с.

9. Бойко М.Г. Організація готельного господарства: підручник / М.Г.Бойко, Л.М. Гопкало. – Київ, нац. Торг. – екон. Ун., 2006. – 494

10. Роглев Х.Й., Маркелов В.Л. Організація обслуговування в готельних комплексах: Посіб. / За ред. І.М.Мініч.- К.: КУТЕП,2004.- 163 с.

11. Управління сучасним готельним комплексом : Навч. посіб. / Г.Б. Мунін, А.О. Змійов, Г.О. Зінов’єв, Є.В. Самарцев // за ред. проф. С.І.Дорогунцова. –К. : Ліра, 2005.- 520 с.

12. Готельне господарство та туризм у Львівській області / Статистичний збірник Головного управління статистики у Львівській області. [Електронний ресурс ], Режим доступу http://www.lv.ukrstat.gov.ua/.

 

 


Дата добавления: 2018-06-01; просмотров: 283; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!