Пропозиції щодо вдосконалення менеджменту підприємства



ІІІ. Висновкистудента про фінансові наслідки діяльності об’єкта дослідження, набуті вміння та навички під час переддипломної практики.

ІV. Список використаних джерел.

V. Додатки(статут, положення про підрозділи,баланси , фінансова звітність, посадові інструкції, схема документообороту, контракти тощо).

6. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТУ ІЗ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

Текст звіту з переддипломної практики повинен бути викладений чітко, у відповідності з наміченим планом. Усі розділи і параграфи повинні бути пронумеровані і мати заголовки. Посилання на літературу повинні робитися у відповідності з існуючими стандартами і відповідати номеру джерела, означеному в списку літератури.

Звіт з переддипломної практики може бути написаний від руки без скорочення слів на листах формату А4 з одного боку (з полями: ліворуч - 25, згори - 20, праворуч - 10, знизу - 25 мм) або надрукований з частотою рядків в 1,5 інтервали і з дотриманням всіх правил оформлення друкованих робіт.

Першою сторінкою звіту повинен бути титульна сторінка, заповнена згідно зразка (додаток 1).

Зміст включає в себе: вступ, основну частину, висновки, список використаних джерел, додатки – із зазначенням сторінок.

Звіт має бути чітким, стислим, потрібно уникати повторень. Кожне положення в звіті повинно підтверджуватися фактами, відповідними даними тощо. Нову думку необхідно починати з нового абзацу. Всі таблиці і малюнки обов'язково нумеруються. Номери ставляться в правому верхньому куту таблиці і внизу під малюнком.

Посилання на літературу мають наводитися в тексті у вигляді порядкового номера за списком джерел у квадратних дужках із зазначенням сторінки, наприклад [9, с.56].

Всі таблиці і рисунки обов’язково нумеруються в межах розділу звіту. Номери ставляться в правому верхньому куті таблиці, і внизу під рисунком (рис.2.1.; табл. 3.2.: 1-й рисунок 2-го розділу, 2-а таблиця 3-го розділу).

Всі розділи, глави і параграфи повинні бути пронумеровані і мати заголовок. Заголовки структурних частинзвіту “ЗМІСТ”, “ВСТУП”, “ВИСНОВКИ”, “СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ”, “ДОДАТКИ” друкують (пишуть) великими літерами, заголовки підрозділів маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовка не ставлять.

Додатки оформлюють як продовження звіту, розміщуючи їх у порядку посилань у тексті звіту. Кожний додаток починається з нової сторінки. Додаток повинен мати заголовок, розміщений у горі і написаний (надрукований) малими літерами з першої великої літкри по центру тексту сторінки. Над заголовком малими літерами з першої великої друкують слово “Додаток___” і цифра, що означає номер додатку.

Нумеруються всі сторінки звіту підряд, починаючи з титульного листа і, закінчуючи додатками. В кінці звіту студент повинен поставити свій підпис, а також розписатися на титульному листі звіту.

 

ФОРМИ І МЕТОДИ КОНТРОЛЮ

Перевірка виконання магістрантами вимог до проходження практики здійснюється у двох формах: поточного та підсумкового контролю.

Поточний контроль здійснює керівник практики від Європейського університету, який один раз на тиждень перевіряє записи у щоденнику, де магістрант послідовно відмічає виконання окремих пунктів програми.

Відомості про виконання роботи відповідно до завдання занотовуються в щоденнику у міру виконання програми практики.

Підсумковий контроль складається з перевірки звіту з практики та його захисту.

По закінченні переддипломної практики студент здає письмовий звіт керівнику практики від Європейського університету водночас з щоденником, підписаним керівником практики від бази практики. Всі розділи щоденника практики заповнюються студентами, окрім відзиву керівника практики від бази практики.

Перевіривши зміст звіту з переддипломної практики, керівник практики від Європейського університету ставить свій підпис на титульному листі, дає письмовий відзив і ставить студенту оцінку. Звіт до практики, підписаний студентом і керівником разом з відзивом керівника практики від бази практики і щоденником, надходить до завідувача кафедри.

До захисту допускаються повністю оформлені і підписані звіти студентів. Дата захисту для кожного студента встановлюється кафедрою після отримання відзиву керівника практики.

При захисті звіту студент повинен стисло викласти задачі і зміст проведеної роботи та продемонструвати набуті навички проведення наукових досліджень, які він використовує у власній магістерській роботі. Після своєї доповіді студент повинен відповісти на поставлені йому питання.

 


Додаток 1

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра менеджменту

 

Допущено до захисту

Завідувач кафедри

менеджменту

____________________

“___”_________201__р.

ЗВІТ

З переддипломної практики

на_________________________________________________________

(назва вищого навчального закладу-бази практики)

 

Виконав

студент _________________________________________________________

(П.І.Б. студента)

“___” ______________ 201___р.

Керівник переддипломної практики

________________________________________________________________                           (науковий ступінь, вчене звання, П.І.Б.)

 

Київ-2013


Навчальне видання

Методичні вказівки до виконання, оформлення і захисту педагогічної практики (для студентів зі спеціальності 8.03060101 "Менеджмент організації та адміністрування" освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр” напрямку підготовки: 0306 “Менеджмент і адміністрування”). – Укл. О.Є. Ґудзь, С.А. Кравченко – Київ: Європейський університет, 2013. – 13 с.

 

Укладачі: д.е.н., проф. Гудзь О.Є.,

             д.е.н., проф. Кравченко С.А.

 

 

Рецензент: Гудзинський О.Д., доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту ім. Й. С. Завадського Національного університету біоресурсів і природокористування

 

 

Затверджено на засіданні

кафедри менеджменту

протокол № 6 від 28 серпня 2013 р.

 

Київ – 2013

 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 251; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!