III – ФАКУЛЬТЕТ (ІНСТИТУТ тощо)



А. Загальнийопис факультету (інститутутощо)

Б. Ступенева структура

1. Кваліфікації (освітня та професійна)

2. Діаграмаструктурипрограминавчання

В. Індивідуальнірозділипрограминавчання

1. Ідентифікація

2. Опис

3. Рівень

4. Обов'язковічивибірковірозділипрограминавчання

5. Викладацький склад

6. Тривалість

7. Форми та методинавчання

8. Оцінювання

9. Мова

ІV – СЛОВНИК

Зміст і структура інформаційного пакету (ІП) навчального закладу, інституту, навчальноїдисципліни, змістового модуля. ВНЗ, щовикористовуєECTS, , випускаєінформаційніпакети з кожного напряму (спеціальності) як довідники для студентів і викладацького складу та потенційнихпартнерів. Призначенняінформаційнихпакетівполягає у тому, щобсприятипрозо-ростіосвітньо-професійноїпрограми, сприятиорієнтуваннюстудентів на вибірвідповіднихпрогрампідготовкифахівців і плануваннюподальшогонавчання, в тому числі в іншихвищихнавчальних закладах, забезпечуватипрактичноюінформацією.Інформаційніпакетиповинніщорічнооновлюватися і бути легкодоступними для користвачів, в тому числі в мережіІнтернет.

Інформаційний пакет видається державною, англійською, а за необхідностітакожіншимимовами.

Інформаційний пакет містить у собі загальну інформацію про університет та відповідний факультет, відомості про кваліфікацію, яку набуває випускник, відомості про навчальний графік та види навчальних занять, повний перелік пропонованих нормативних та вибіркових навчальних дисциплін, їх коротку анотацію, відомості про форми та умови проведення контрольних заходів та систему оцінювання якості освіти, а також таблицю відповідності оцінок, прийнятих в університеті, ECTS-оцінкам.

 

ECTS забезпечує прозорістьтакими засобами:


1. Кредитами ECTS, які є числовим еквівалентом оцінки, що призначається розділам курсу, аби окреслити обсяг навчального навантаження студентів, і необхідні для завершення курсу;
2. Інформаційним пакетом, який дає письмову інформацію студентам і працівникам про навчальні заклади, факультети, організації та структуру навчання і розділів курсу;
3. Переліком оцінок із предметів, який показує здобутки студентів у навчанні у спосіб, який є всебічним і загальнозрозумілим та може легко передаватися від одного закладу до іншого;
4. Навчальним контрактом, що стосується навчальної програми, яка буде вивчатися, і кредитів ECTS, які будуть присвоюватися за успішне її закінчення, і є обов'язковим як для місцевого та закордонного закладів(homeandhostinstitutions), так і для студентів.

Щоби сприяти визнанню завершеного чи пройденого за кордоном навчання, необхідні спілкування та гнучкість навчальних закладів. У цьому головну роль повинні відіграти координатори ECTS, оскільки їхнє основне завдання — займатися навчальними й адміністративними аспектами ECTS.
Повний діапазон розділів курсу факультету/закладу, який використовує ECTS, має бути доступним для студентів, які навчаються за програмою обміну, включаючи розділи курсів, що читаються на рівні аспірантури (докторантури). Студентам слід давати можливість вивчати звичайні розділи курсу й ті, що спеціально для них розроблялися, і не варто позбавляти можливості виконувати вимоги, необхідні для одержання ступеня чи диплома закордонного закладу.
ECTS, окрім цього, дає можливість для подальшого навчання за кордоном. З ECTS студент не обов'язково повернеться назад до місцевого закладу після періоду навчання за кордоном; він/вона може віддати перевагу тому, щоб залишитися в закордонному закладі, — можливо, щоб здобути ступінь чи навіть перейти до третього закладу. До компетенції закладів належить вирішувати, прийнятне це чи ні і які умови студент повинен виконати, щоб одержати диплом чи реєстрацію перезарахування кредитів. Навчальні заклади приймають рішення на основі задекларованих навчальних здобутків студентів у вигляді переліку оцінок у окремих дисциплін.
ECTS може мати успіх лише за умов добровільної участі, прозорості, гнучкості й клімату взаємної довіри та впевненості. Основними вимогами є: призначення координатора ECTS від навчального закладу; призначення координаторів ECTS із числа працівників кафедр за дисциплінами на всіх факультетах, що мають намір користуватися ECTS; призначення кредитів ECTS для блоків курсу; випуск інформаційного пакета щодо всіх навчальних предметів/дисциплін, у яких ECTS буде використовуватися/використовується, рідною мовою та однією з мов країн ЄС; використання форм заяв для студентів; перелік оцінюваних дисциплін і навчальних контрактів.

 


Дата добавления: 2018-05-13; просмотров: 182; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!