В роботі необхідно використовувати матеріали рекомендованої літератури, яку підібрав сам студент.



Готуючись до написання контрольної роботи, студенти повинні перш за все ознайомитися з відповідними темами учбової літератури. Перелік спеціальної літератури дається після назви і плану кожної конкретної теми.

Робота виконується відповідно до варіанту. При цьому необхідно, не переписуючи текст з літературних джерел, розкрити коротко, але досить повно кожне з питань плану. В кінці кожного питання та роботи в цілому треба зробити відповідні висновки.

В тексті роботи не слід допускати надмірного цитування: слід пам'ятати, що цитувати треба найбільш важливі думки та висновки дослідників, що сама по собі цитата при всій своїй достовірності не завжди може бути аргументом.

5. На всі приведені в роботі цитати, фактичні та статистичні матеріали необхідно дати посилку на джерело інформації (науково-довідний апарат). Здебільшого вони розташовуються під рисою після основного тексту сторінки. Порядковий номер посилки ставиться у кінці цитати (вище рядка на половину висоту цифри). Посилки під рисою приводяться у порядку їх нумерації, при цьому слід вказати :

Прізвище та ініціали автора, назву роботи, місце видання, номер тому, сторінку. Якщо використана стаття з журналу, то (крім прізвища та ініціалів автора, назви статті) вказується також назва журналу рік видання, його номер та сторінка.

НАПРИКЛАД :

Дорошенко Д. Нарис історії України. Т. 2. - Київ, 1991. - С. 85.

Самарцев І. Чорносотенці на Україні (1905-1917) // Український історичний журнал. - 1992. - № 1. - с. 91.

В кінці контрольної роботи студент залишає свій особистий підпис та складає список використаної літератури, включаючи і ту, яку він цитував. Цей список оформлюється в алфавітному порядку по першій букві прізвища автора або по першій букві назви книги (при відсутності автора).

НАПРИКЛАД:

Винниченко В. Відродження нації. - Київ, 1990.

Хроника рабочего движения на Украине (1861-1899). - Киев, 1991 і т.д. 

 

7. Контрольна робота виконується в учнівському зошиті (обсяг - 20-24 сторінки). Вона починається з назви теми і плану завдання, повинна бути охайно оформлена, написана грамотною літературною мовою, розбірливо. На титульному листі слід вказати предмет, по якому виконана контрольна робота, факультет, групу, шифр залікової книжки, прізвище, ім'я та по батькові. Всі сторінки треба пронумерувати і мати поля (З см) для зауважень рецензента. Також допускається набирати контрольну роботу на комп’ютері (формат А4).

Зразок оформлення титульного листа:


 


 


Контрольна робота з історії України

Студента машинобудівного факультету

Гр. ЗМБ П1-1, шифр 0478

Сергієчка Івана Володимировича.

 

Історія України

(Історія створення української державності)

Змістовий модуль І.

Історія України з найдавніших часів до початку ХХ ст.

Тема 1. Витоки українського народу­ та його державності.

Україна княжої доби.

Перші державні утворення на території України. Передумови, теорії походження та основні етапи розвитку Київської Русі. Особливості соціально-політичного устрою Давньоруської держави. Причини та наслідки роздробленості Київської Русі. Роль Галицько-Волинського князівства в тогочасній Європі. Оцінка місця та значення Давньоруської держави у контексті європейської й світової історії.

Тема 2. Україна у складі Польщі. Козацька доба.

Процес входження й становище українських земель у складі Великого князівства Литовського. Вплив Кревської, Люблінської та Берестейської уній на подальшу долю українських земель. Основні погляди на походження українського народу та етапи його формування. Причини виникнення козацтва. Роль та місце Запорізької Січі в історії української народу та європейській історії.


Дата добавления: 2018-05-13; просмотров: 238; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!