Тема, обсяг виконання курсової роботи



Теми курсових робіт складаються і затверджуються на засіданні кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Академії. Курсантам (студентам) надається право самостійного вибору будь-якої запропонованої теми, з урахуванням особистої наукової та практичної зацікавленості.

Курсант (студент) має право сам запропонувати тему для дослідження, не передбачену рекомендованою тематикою, при цьому назва курсової роботи повинна бути якомога коротшою, відповідати навчальній дисципліні, вказувати на мету дослідження та його завершеність. У разі, якщо запропонована тема відповідає науковим інтересам кафедри, кафедра погоджується із обраною курсантом (студентом) темою. Розробка однакової теми курсантами однієї групи, а також написання колективних курсових робіт не допускається.

Рекомендована тематика курсових робіт наведена у додатку А.

Курсова робота повинна бути літературно та технічно грамотно виконана. Загальний обсяг курсової роботи 35-45 сторінок рукописного або 30-35 сторінок машинописного (комп’ютерного) тексту на аркуші формату А4 (без урахування додатків та списку використаних літературних джерел).

Курсова робота повинна включати наступні обов’язкові елементи:

- титульну сторінку;

- зміст;

- вступ;

- основну частину (виклад матеріалу згідно змісту);

- висновки;

- додатки (за потребою);

- список використаних літературних джерел.

До загального обсягу курсової роботи не входять додатки, список використаних джерел, а також таблиці та рисунки, які повністю займають площу сторінки. Але всі сторінки зазначених елементів курсової роботи підлягають нумерації на загальних засадах.

Курсова робота виконується українською мовою на одному боці аркуша білого паперу стандартного формату А4 (210 х 297 мм) і оформляється у зшитому вигляді.

Виконується курсова робота чорним, синім або фіолетовим чорнилом (пастою), чітким почерком з висотою букв не менше 2,0 мм; за допомогою друкарських машинок через 2 інтервали на папері формату А4 або комп’ютерним набором з використанням шрифту Times New Roman текстового редактора Word розміру 14, полуторним міжрядковим інтервалом.

Текст курсової роботи розміщують на аркуші паперу з дотриманням параметрів: ліве поле – 25 мм (для брошурування), праве – 15 мм, верхнє – 20 мм і нижнє – 20 мм. Шрифт друку повинен бути чітким, стрічка – чорного кольору середньої жирності. Щільність тексту курсової роботи повинна бути однаковою. Абзац повинен складати 12,5 мм, або 5 друкованих знаків.

Вписувати в текст курсової роботи окремі іншомовні слова, формули, умовні знаки можна чорнилом, тушшю, пастою тільки чорного кольору, при цьому щільність вписаного тексту повинна бути наближеною до щільності основного тексту.

Друкарські помилки, описки і графічні неточності, які виявилися в процесі написання роботи, можна виправляти підчищенням або зафарбуванням білою фарбою і нанесенням на тому ж місці або між рядками виправленого тексту (фрагменту малюнка) машинописним способом. Допускається наявність не більше двох виправлень на одній сторінці.

 

Складання первинного плану-схеми курсової роботи

Керівництво роботою курсанта (студента) покладається на наукового керівника, який, як правило, є викладачем навчальної дисципліни, з якої виконується курсова робота. Для орієнтування у питаннях дослідження курсант (студент) разом з керівником (або за допомогою керівника та під його контролем) розробляють приблизний план дослідження та написання курсової роботи. У процесі роботи над темою цей план може уточнюватися, змінюватися, доповнюватися. План курсової роботи має відповідати темі дослідження і якомога точніше розкривати її особливості. Він повинен бути методично витриманим, логічно побудованим, чітким і зрозумілим. Правильно побудований план – важлива організаційна умова своєчасної підготовки і якісного захисту курсової роботи.

Первинний план-схема курсової роботи складається протягом двох тижнів з моменту затвердження теми курсової роботи.

Науковий керівник призначає розклад консультацій.

Перша консультація – установча, вона проводиться з групою курсантів (студентів), що обрали теми, запропоновані викладачем. На цій консультації викладач пояснює основні моменти написання курсової роботи, правила оформлення та захисту.

Друга консультація – індивідуальна. Кожний курсант (студент) повинен проконсультуватися з викладачем та затвердити план-схему курсової роботи, скласти бібліографію.

Третя консультація має контрольний характер. Курсант (студент) обговорює з викладачем концепцію роботи та показує чернетки, які при необхідності корегуються викладачем. На цьому етапі здійснюється остаточне затвердження плану курсової роботи.


Дата добавления: 2018-05-09; просмотров: 216; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!