Проекти, що реалізуються Чорноморським банком торгівлі та розвитку в Україні



№ п/п Проект Опис проекту Загальна вартість проекту, млн. дол. США
1 „Трансбалкан-1 – Газтранзит”   Будівництво газокомпресорної станції в Одеській обл. з метою збільшення транзитних поставок газу з Росії на Балкани і до Туреччини 78
2 AVIN- Чорноморсь­кий суднобудівний завод Будівництво танкера на суднобудівному заводі в м. Миколаєві для міжнародної групи Вардінноянс-Авін (Греція) 36
<…> <…> <…> <…>
7 „Алроса”   Закупівля російською компанією „Алмази Росії-Саха” видобувного обладнання в Україні з метою збільшення видобутку алмазної руди 60

Усього

357,5

 

Пояснення значень символів, числових коефіцієнтів у формулах треба подавати безпосередньо під формулою в тій послідовності, в якій вони дані в формулі, і кожне – з нового рядка. Перший рядок пояснення починають зі слова “де” без двокрапки.

Рівняння і формули треба відділяти від тексту вільними рядками: вище і нижче кожної формули потрібно залишати не менш як один вільний рядок. Якщо рівняння не вміщується в один рядок, його слід перенести після знака рівності (=) або після знаків плюс (+), мінус (-), множення (х) і ділення (:).

Нумерувати формули слід лише в тому разі, якщо хоча б на одну з них є посилання в подальшому тексті. Номер формули (арабськими цифрами в круглих дужках) ставлять біля правого поля сторінки без крапок від формули до її номера. Номер, який не вміщується в рядку з формулою, переносять на наступний (нижче формули). Номер формули при її перенесенні вміщують на рівні останнього рядка. Наприклад:

,

де е - номінальний валютний курс;

Рtціна товарів, придатних для міжнародного обміну (в іноземній валюті);

Рnціна товарів, що не є об’єктами міжнародної торгівлі (у національній валюті).

Загальне правило пунктуації в тексті з формулами таке: формула є складовою речення як його рівноправний елемент, тому в кінці формул і в тексті перед ними розділові знаки ставлять відповідно до правил пунктуації. Двокрапку перед формулою ставлять лише у випадках, передбачених правилами пунктуації: а) у тексті перед формулою є узагальнююче слово; б) цього потребує будова речення, що передує формулі.

Розділовими знаками між формулами, котрі йдуть одна під одною і не відокремлені текстом, можуть бути кома або крапка з комою, які ставлять безпосередньо за формулою до її номера.

При посиланні на формулу у круглих дужках наводять її порядковий номер, наприклад: “у формулі (3.1)”.

Для підтвердження власних аргументів посилання на автори­тетне джерело або для критичного аналізу того чи іншого друкова­ного твору слід наводити цитати. Науковий етикет вимагає точ­но відтворювати цитований текст, бо найменше скорочення наве­деного витягу може спотворити зміст, закладений автором.

Загальні вимоги щодо цитування такі:

а) текст цитати починається і закінчується лапками і наво­диться в тій граматичній формі, в якій він поданий у джерелі, із збереженням особливостей авторського написання. Наукові тер­міни, запропо­новані іншими авторами, не виділяються лапками, за винятком тих, що викликали загальну полеміку. У цих випад­ках використовується вираз “так званий”;

б) цитування повинно бути повним, без довільного скорочення авторсь­кого тесту і без перекручень думок автора. Пропуск слів, речень, абзаців при цитуванні допускається без перекручення ав­торського тексту і позначається трьома крапками. Вони ставлять­ся у будь-якому місці цитати (на початку, всередині, на кінці). Якщо перед випущеним текстом або за ним стояв розділовий знак, то він не зберігається;

в) кожна цитата обов’язково супроводжується посиланням на джерело;

г) при непрямому цитуванні (переказі, викладі думок інших авторів своїми словами), що дає значну економію тексту, слід бути гранично точним у викладенні думок автора, коректним щодо оцінювання його результатів, і давати відповідні посилання на джерело).

Після такої роботи за погодженням з науковим керівником студент може передати йому для ознайомлення другий (повторний) варіант своєї курсової роботи або лише ті її частини (фрагменти), до яких були зроблені найбільш істотні зауваження.

Результатом цієї роботи має бути остаточний варіант курсової роботи, погоджений з науковим керівником і оформлений відповідно до встановлених вимог. Він подається на кафедру і реєструється в журналі.


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 148; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!