Вимоги до оформленняЗвіту з практики з обліку і аудиту



У триденнийтермінпіслязавершення практики студент надає на кафедру Звіт, щовиконуєтьсякожним студентом індивідуально на окремихаркушах, з дотриманнямвимог до оформленнянауковоїроботи, обсягом 40-50сторінокдрукованого тексту через 1,5 інтервалу. Звіт з практики повинен міститирезультатидослідженьзгіднозавдання практики, бути завершений на виробництві,розглянутий і підписанийкерівником практики відпідприємства. До Звітудодаєтьсядокладнийвідгук - характеристика керівникавідпідприємства, завіренийпечаткою. Обов’язковимиелементамиЗвітумають бути: титульний лист, вступ, основначастина, висновки, список використанихджерел і додатки. До Звітудодаютьсяусінеобхіднівихіднідані та прикладизаповненняпервиннихдокументів у відповідності до програми практики. Висновки і пропозиції повинні бути чітко сформульовані.

У Вступі необхідно вказати мету, задачі виробничої практики з організації обліку та оподаткування, стисло розкрити зміст розділів звіту.

ОсновначастинаЗвітускладається з трьохрозділів. У першомурозділі наводиться стисла характеристика досліджуваногопідприємства у відповідності з програмою практики.

У другому розділінеобхіднодокладнорозкритидіючу практику організації обліку на підприємстві за напрямамиобліковоїроботи, зазначеними в програмі практики. Необхідно навести схеми документообороту, дати пояснення щодо організації первинного, зведеного, синтетичного та аналітичного обліку, навести відповідні рахунки бухгалтерського обліку передбачені робочим планом рахунків підприємства, проаналізувати ступінь автоматизації облікового процесу. Дати детальну характеристику системи оподаткування підприємства. Провести аналіз всіх податків, зборів, платежів та внесків, які сплачує підприємство згідно Податкового кодексу України та надати характеристику податкової звітності підприємства. Визначити особливості справляння податків (зборів, платежів, внесків), ведення податкового обліку на підприємстві та подання податкової звітності.

У третьому розділі за наслідками дослідження існучого на підприємстві стану організації бухгалтерського обліку та системи оподаткування висловлюються критичні зауваження та вносяться запропоновані заходи щодо удосконалення організації бухгалтерського обліку та оптимізації податкових зобов’язань на підприємстві.

У Висновках необхідно узагальнити критичну оцінку  стану організації бухгалтерського обліку та системи оподаткування на досліджуваному підприємстві та надати конкретні пропозиції щодо усунення виявлених недоліків.

Список використанихджерелрозміщуєтьсяпісляВисновків. Джереларозміщуються в списку в алфавітному порядку прізвищ перших авторівабозаголовків.

Для кожного джерела вказують прізвище, ініціали автора, повну назву підручника, монографії, посібника тощо, видавництво, рік видання та загальну кількість сторінок. Для статей, щопублікуються в періодичнихвиданнях, зазначаютьпрізвища, ініціалиавторів, назвустатті, назву журналу абогазети, ріквидання, номер журналу чигазети, сторінки, на якихнадрукованостаттю.

В Додатки включаються заповненні належним чином первинні документи, облікові регістри, схеми документообігу що відповідають програмі практики, наказ про облікову політику, положення про бухгалтерію підприємства, форми фінансової звітності підприємства, що являються підставою для подальшого аналізу, форми бухгалтерського обліку, отримані в результаті автоматизації облікового процесу, податкові декларації, звіти тощо.

 

ЗахистЗвіту з практики

ЗахистЗвіту проводиться у тижневий строк відразупіслязакінчення практики. До захистунадається:

- зшитий та пронумерованийЗвіт з практики у твердійобкладинці, підписанийкерівником практики відпідприємства;

- письмова характеристика студента, наданакерівником практики відпідприємства і завіренапечаткоюпідприємства;

- щоденник практики, підписанийкерівником практики відпідприємства і завіренийпечаткоюпідприємства

Критеріїоцінюваннязнаньстудентів при захистіЗвіту з практики:

«Відмінно»(90 – 100 балів) – студент виявивсистематизовані і глибокізнанняматеріалу, продемонструвавнавички й умінняаналізуватиінформацію, логічновикладати думку при відповіді на запитання, правильно та творчорозв’язуватипрактичніситуації, впевненообґрунтовувати шляхи вдосконаленняобліку і оподаткування на підприємстві.

«Добре» (65 – 89 балів) – студент виконаввсізавдання, передбаченіпрограмоювиробничої практики з обліку і оподаткування, достатньовпевненовідповідає на питанняпід час захистуЗвіту з практики, але при цьому допустив окремінеточності у відповідях.

«Задовільно» (50 – 64 бали) – студент має уяву щодо організації та техніки ведення бухгалтерського обліку та здійснення внутрішнього аудиту на підприємстві, але недостатньо впевнено відповідає на питання, не може обґрунтувати шляхи усунення виявлених недоліків та напрями вдосконалення обліку і внутрішнього аудиту на досліджуваному підприємстві.

«Незадовільно» (менше 50 балів) – студент маєзнання, уяву та розуміннянижчерівня, щовизначенийкритеріями для оцінки«Задовільно».

Оцінка практики здійснюється за національною системою та системою ECTS.

Шкала оцінювання: національна та ECTS

 

Сума балів ОцінкаECTS

Оцінка за національною шкалою

для захисту Звіту з практики

90 – 100 А Відмінно - відмінне виконання лише з незначною кількістю помилок відмінно
80 – 89 В Дуже добре – вище середнього рівня з кількома помилками

добре

65 – 79 С Добре – взагалі правильна відповідь з певною кількістю помилок
55 – 64 D Задовільно – непогано, але зі значною кількістю недоліків

задовільно

50 – 54 Е Достатньо – виконання задовольняє мінімальні критерії
35 – 49 FX Незадовільно – потрібно попрацювати перед тим, як досягти мінімального критерію

незадовільно

1 – 34 F Незадовільно – необхідна серйозна подальша робота

 

Якщо студент не виконавпрограму практики, абоотримавнезадовільнуоцінкупід час захистуЗвіту з практики, цеведе до повторного проходження практики абовідрахування з університету.            

 

 

 


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 361; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!