Організація обліку інших видів кредиторської заборгованості



10.1. Вивчити систему розрахункових відносин підприємства з постачальниками (підрядниками), ознайомитись з організаціє обліку іншої поточної заборгованості: короткострокових кредитів, поточної заборгованості за довгостроковими зобов’язаннями, розрахунків по податкам і платежам, розрахунків по іншим операціям, розрахунків з учасниками та доходів майбутніх періодів.

10.2. Ретельновивчити порядок оформленнярозрахунковихдокументів: рахунків – фактур, доручень, платіжнихвимог – доручень, платіжнихдоручень, довіреностей, товарно – транспортнихнакладних, податкових накладних. Набути практичнінавичкискладаннявідомості 3.3 аналітичногооблікурозрахунків з постачальниками та підрядниками, журналу 3 по кредиту рахунку 63 "Розрахунки з постачальниками та підрядниками".

10.3. Представити схему документообігу з облікурозрахунковихоперацій, яка застосовується на підприємстві.

10.4. Ознайомитись з порядком проведенняінвентаризаціїрозрахунків підприємства та дослідити практику організацієї обліку її результатів.

10.5. Додати до Звіту: рахунок – фактуру, платіжнедоручення, реєстроперацій, журнал 3 по кредиту рахунка 63.Додати до Звіту журнал 2 за поточний місяць.

10.6. Ознайомитись з нормативними документами щодоорганізаціїоблікуоперацій по кредитах банків та іншимпозикам.

Організація обліку доходів за видами діяльності

11.1. Описати стан організаціїоблікудоходіввідреалізаціїпродукції (товарів, робіт, послуг). Прийняти участь і засвоїтитехнікускладанняпервинної і зведеноїдокументації з реалізаціїпродукції. Вивчитирахунки бухгалтерського обліку згідно робочого плану рахунків на підприємстві по данійтемі. Прийняти участь і засвоїтитехнікускладанняреєстрівдокументів з реалізаціїготовоїпродукції, товарів, робіт, послуг; відомості (книги) аналітичногообліку.

11.2. Дослідити діючу на підприємстві практику організації обліку інших операційних доходів, доходів від участі в капіталі, інших фінансових доходів, інших доходів.

11.3. Навести рахунки бухгалтерського обліку передбачених робочим планом рахунків для обліку доходів підприємства.

11.4. Додати до Звіту з практики: формипервиннихдокументів (2 – 3 примірники): ТТН, накладні, податковінакладні, активиконанихробіт, журнал 6, окремі листи Головної книги.

 

Організація обліку фінансових результатів на підприємстві

12.1. Ознайомитись з нормативними документами щодоорганізаціїобліку фінансових результатів.

12.2. Дослідити діючу на підприємстві практику організації обліку фінансових результатів, нерозподіленого прибутку або непокритого збитку, охарактеризувати субрахунки, що застосовуються підприємством згідно робочого плану рахунків.

12.3. Додати до Звіту з практики бухгалтерську довідку з визначення фінансових результатів, відповідні окремі листи Головної книги.

 

Податки, система оподаткування та податкова звітність підприємства

13.1. Дати загальну характеристику системи оподаткування, яку застосовує підприємство.

13.2. Ознайомитись із законодавством України щодо податків, що сплачуються досліджуваним підприємством, а також організацією їх відображення в бухгалтерському обліку. Набути практичні навички складання відомості 3.6 аналітичного обліку розрахунків з бюджетом, журналу 3 по кредиту рахунку 64 "Розрахунки за податками і платежами".Додати до Звіту: журнал 3 по кредиту рахунку 64 "Розрахунки за податками і платежами" та відомість 3.6 аналітичногооблікурозрахунків з бюджетом, Головну книгу за рахунками 641, 642.

13.3. Проаналізувати всі податки, збори, платежі та внески до державних цільових фондів, які сплачує підприємство згідно Податкового кодексу України. Визначити особливості нарахування та сплати податків, зборів, платежів та внесків підприємством.

13.4.Дослідитиорганізацію обліку і звітність податку на прибуток підприємства. Ознайомитися з організацією обліку витрат, які включають до складу собівартості, інших витрат для цілей оподаткування, витрат, що не включають до складу собівартості, які виключають зі складу собівартості чи інших витрат та які включають до складу собівартості при дотриманні певних умов (витрати подвійного призначення).

13.5. Ознайомитися з особливостями визначення оподатковуваного прибутку підприємств.Додати до Звіту з практики Декларацію про прибуток підприємства.

13.6.Дослідити організацію первинного, аналітичного та синтетичного обліку ПДВ в звичайних операціях продажу і придбання товарів (робіт, послуг), зведеного обліку підприємства. Описати організацію обліку податкового зобов'язання та податкового кредиту з податку на додану вартість підприємства, та датиїх виникнення.

13.7. Описати порядок формування звітності з податку на додану вартість. Навести інформаційну схему складання податкової декларації з податку на додану вартість та додати до Звіту з практики декларацію підприємства.

13.8.Дослідити організацію обліку податку з доходів фізичних осіб та специфіку застосування соціальної пільги на підприємстві.

13.9. Ознайомитися з податковою звітністю з податку на доходи фізичних осіб, особливостямита порядком складання податкової декларації. Додати до Звіту з практики форми податкової звітності (податковий розхрахунок за формою 1-ДФ та звіти про суми нарахованого єдиного соціалдьного внеску) які заповнюються на підприємстві та подаються до контролюючих органів Державної фіскальної служби України.

13.10. Провести оцінку податкового менеджменту та рівня податкового навантаження підприємства.

 

ОформленняЩоденника практики

 

Під час проходження практики студент повинен вести Щоденникпроходження практики, в якомунеобхіднозаписуватизмістроботи, щовиконується, дату. Кожнийзапис у Щоденникпідписуєтьсякерівником практики відпідприємства. У кінці практики підпискерівникавідпідприємства на титульному листіЩоденниказавіряєтьсяпечаткоюпідприємства. Щоденник практики служить осоновою для складання звіту з практики і містить таку інформацію:

 

Зміст Щоденника практики

Дата виконанняроботи Місцероботи Короткий змістроботи, щовиконується Відміткакерівника практики відпідприємства
1 2 3 4

 

 

 

 

 
 

 

Щоденникможе вестись у належним чином оформленомузошитічидрукованим способом.


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 402; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!