Тема 15. Кримінальне провадження на підставі угод у кримінальному процесі України



 

1. Поняття та види угод у кримінальному провадженні України.

2. Ініціювання та укладення угоди.

3. Обставини, що враховуються прокурором при укладенні угоди.

4. Зміст угоди про визнання винуватості та про примирення.

5. Наслідки укладення та затвердження угоди.

6. Загальний порядок судового провадження на підставі угоди.

7. Вирок на підставі угоди. Наслідки невиконання угоди.

Тема 16. Кримінальне провадження у формі приватного обвинувачення

 

1. Поняття кримінального провадження у формі приватного обвинувачення.

2. Початок кримінального провадження у формі приватного обвинувачення.

3. Відшкодування шкоди потерпілому у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення.

Тема 17. Кримінальне провадження щодо окремих категорій осіб

 

1. Коло осіб, щодо яких застосовується особливий порядок провадження.

2. Повідомлення про підозру. Особливості порядку притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і обрання запобіжного заходу. Інформування державних та інших органів чи службових осіб.

Тема 18. Кримінальне провадження щодо неповнолітніх

 

1.Види проваджень щодо неповнолітніх. Обставини, що зумовили особливості провадження щодо неповнолітніх. Обставини, що підлягають встановленню у кримінальному провадженні щодо неповнолітніх.

2. Кримінальне провадження про злочини неповнолітніх. Особливості досудового та судового провадження щодо злочинів неповнолітніх. Предмет доказування у кримінальному провадженні щодо неповнолітніх.

3. Участь законного представника неповнолітнього підозрюваного чи обвинуваченого. Порядок виклику неповнолітнього підозрюваного чи обвинуваченого. Допит неповнолітнього підозрюваного чи обвинуваченого. Застосування до неповнолітнього підозрюваного, обвинуваченого запобіжного заходу. Виділення в окреме провадження щодо кримінального правопорушення, вчиненого неповнолітнім.

4. Порядок застосування до неповнолітнього обвинуваченого примусових заходів виховного характеру.

5. Застосування примусових заходів виховного характеру до неповнолітніх, які не досягли віку кримінальної відповідальності.Підстави для застосування примусових заходів виховного характеру.

6. Досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів виховного характеру. Порядок судового розгляду у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів виховного характеру. Ухвали суду в кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів виховного характеру.

Тема 19. Кримінальне провадження щодо застосування примусових заходів медичного характеру

 

1. Підстави для здійснення кримінального провадження щодо застосування примусових заходів медичного характеру. Особи, щодо яких здійснюється таке провадження.

2. Обставини, що підлягають встановленню під час досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів медичного характеру. Права особи, яка бере участь у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів медичного характеру. Участь захисника. Запобіжні заходи. Психіатрична експертиза.

3. Порядок здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів медичного характеру. Закінчення досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів медичного характеру.

4. Судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів медичного характеру. Ухвала суду у кримінальному провадженні щодо застосування примусових заходів медичного характеру.

5. Продовження, зміна або припинення застосування примусових заходів медичного характеру.

6. Відновлення кримінального провадження.

Тема 20. Кримінальне провадження, яке містить відомості, що становлять державну таємницю

 

1. Загальна характеристика кримінального провадження, яке містить відомості, що становлять державну таємницю.

2. Охорона державної таємниці під час кримінального провадження.

3. Особливості досудового розслідування та судового розгляду кримінального провадження, яке містить відомості, що становлять державну таємницю.

4. Особливості проведення експертизи у кримінальному провадженні, яке містить державну таємницю.

 

Тема 21. Кримінальне провадження на території дипломатичних представництв, консульських установ України, на повітряному, морському чи річковому судні, що перебуває за межами України під прапором або з розпізнавальним знаком України, якщо це судно приписано до порту, розташованого в Україні

 

1. Службові особи, уповноважені на вчинення процесуальних дій.

2. Процесуальні дії під час кримінального провадження на території дипломатичних представництв, консульських установ України, на повітряному, морському чи річковому судні, що перебуває за межами України під прапором або з розпізнавальним знаком України, якщо це судно приписано до порту, розташованого в Україні.

3. Строк звернення із клопотанням про арешт тимчасово вилученого майна. Строк законного затримання особи. Місце проведення досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених на території дипломатичних представництв, консульських установ, суден України.

 


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 304; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!