Правила оформлення ілюстрацій



 

Робота повинна бути достатньо проілюстрована (схемами, графіками, кресленнями, фотографіями, діаграмами).Ілюстрація позначається словом «Рисунок»,яке разом з назвою ілюстрації розміщують після пояснювальних даних, наприклад, «Рисунок 3.1 – Схема розміщення…», нумеруються в межах розділу арабськими цифрами. Номер ілюстрації повинен складатися з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, розділених крапкою, наприклад, «Рисунок 1.2» (другий рисунок першого розділу).

Ілюстрації повинні бути розміщені так, щоб їх можна було зручно розглядати без повороту роботи. Якщо це неможливо, то ілюстрації розташовують так, щоб для їх вивчення можна було повернути роботу за годинниковою стрілкою. Не допускається розташування ілюстрації в основному тексті, якщо крім неї на сторінці відсутня текстова частина обсягом не менше 4 рядків.

Не допускається використання кольорового забарвлення в ілюстраціях, крім оригінальних банківських документів та фотокарток у додатках. При позначенні окремих рядів даних в діаграмах слід використовувати різну штриховку.

При посиланні на ілюстрацію варто зазначити її повний номер, наприклад: «На рисунку 2.1 наведено…» або «…на схемі (рис. 2.1) показано…», а повторні посилання на ілюстрацію необхідно давати зі скороченим словом «див.», наприклад, «(див. рис. 2.1)». Доцільно пояснення щодо рисунка подавати перед ним.

Дозволяється розміщати декілька рисунків на одній сторінці. Однак між ними має бути текстова частина. Не варто переобтяжувати ілюстрації інформацією. Так, на одному графіку повинно бути не більш чотирьох залежностей.

Після тексту перед рисунком, а також після назви рисунка перед продовженням тексту роботи варто залишати один вільний рядок.


Зразок оформлення ілюстрацій

Необхідно зазначити, що оцінка кредитоспроможності позичальника нерозривно пов’язана з процесом комплексного аналізу кредитоспроможності (рис. 1.1).

 

Рисунок 1.1 – Система комплексного аналізу та оцінки кредитоспроможності позичальника [Ошибка! Источник ссылки не найден.]

 

Аналітичне обґрунтування можливості, безпечності та доцільності надання кредиту позичальнику та умов його надання можливо лише на основі узагальнення результатів комплексної оцінки кредитоспроможності позичальника, аналізу кредитних ризиків та аналізу забезпечення за кредитом. Отже, оцінка кредитоспроможності позичальника не включає в себе оцінку забезпечення за кредитом, однак наявність та якість забезпечення обов’язково повинна враховуватися при винесенні рішення про надання кредиту.


ОФОРМЛЕННЯ ФОРМУЛ ТА РІВНЯНЬ


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 256; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!