Критерії оцінювання курсової роботи



Оцінка роботи складається з підсумку балів, виставлених за ознаками у відзиві на курсову роботу наукового керівника, та тих балів, якими оцінено зміст роботи на публічному захисті.

Підсумкова оцінка роботи визначається за наступними критеріями:

«Відмінно»Робота: чітко визначені та обґрунтовані актуальність, проблема, об'єкт, предмет, мета і завдання дослідження, крім того, визначені такі характеристики, притаманні ґрунтовим науковим роботам, як наукова новизна одержаних результатів та їх практичне значення. Зміст викладеного матеріалу повною мірою відповідає структурній побудові роботи, розкрито сутність кожного структурного компонента. Вдало використані ілюстрації, схеми, таблиці та малюнки. Чітко сформульовані та відповідають викладеним у роботі думкам висновки. Обсяг роботи становить 30-35 сторінок (якщо це рукопис – 35-40). Автор володіє відповідним стилем викладання наукового матеріалу.

Захист: доповідь охоплює всі аспекти та напрямки наукового дослідження, які наведено в курсовій роботі. Мова доповідача є чіткою, не містить елементів позанаукової лексики. Доповідачем надано чіткі та ґрунтовні відповіді на всі поставлені запитання;

«Добре»Робота: чітко визначені та обґрунтовані актуальність, проблема, об'єкт, предмет, мета і завдання дослідження. Зміст роботе відповідає зазначеним характеристикам роботи. Допускаються зауваження щодо необхідності додаткового дослідження окремих аспектів проблеми у разі, якщо в роботі все ж такі існує логічно побудована структура викладеного матеріалу Висновки сформульовані чітко. Обсяг роботи становить 25-35 сторінок (в раз рукопису - 30-35). Автор володіє відповідним стилем викладання наукового матеріалу, але при цьому допустив декілька граматичних та пунктуаційних помилок.

Захист: доповідь охоплює всі аспекти та напрямки наукового дослідження, у промові існують поодинокі лексичні та стилістичні помилки Відповідь на окремі додаткові питання – чітка.

«Задовільно – Робота: визначені актуальність, проблема, об'єкт, предмет, мета і завдання дослідження потребують корекції або доповнення. Зміст викладеного матеріалу потребує додаткового опрацювання, але в роботі присутня логічна побудова та закінченість думки автора щодо вивчення проблеми дослідження. Висновки відповідають викладеному матеріалу. Загальний обсяг роботи становить 20-25 сторінок (у разі рукопису – до 30). Наявні лексичні, стилістичні, граматичні та пунктуаційні помилки, але їх загальна кількість не перебільшує 2-х на сторінку.

Захист: доповідь не має систематичного характеру, викликає багато додаткових питань, на більшість із яких доповідач все-таки знаходить відповідь. Відповіді дещо відрізняються від думок, викладених у роботі Доповідач частково володіє науковою термінологією, допускається в промові лексичних та стилістичних помилок.

У результаті прилюдного захисту можлива і незадовільна оцінка, якщо при цьому: доповідь не охоплює всього кола питань, які описані в роботі. На додаткові питання не знаходить відповідей, хоча вони розкриті у роботі. Думки доповідача суттєво відрізняються від викладених курсовій роботі, що свідчить про несамостійність виконання роботи. Доповідач не володіє науковою термінологією, допускає в промові багато лексичних, стилістичних помилок.


ДОДАТОК 7

 

ПАМ’ЯТКА

Про основні терміни виконання курсової роботи

ТЕРМІН ПОДІЯ ЗАХОДИ
до 10 днів після початку семестру вибір теми роботи та її реєстрація на кафедрі
за 20 днів (не пізніше 25 листопада) до дня захисту подача на кафедру роботи для рецензування
не пізніше ніж 1 місяць до початку екзаменаційної сесії  представлення курсантом чистового варіанту роботи на кафедру
7 днів після одержання виконаної роботи на кафедру рецензування роботи викладачем
тиждень, але не раніше терміну встановленого для захисту з дати допуску роботи до захисту захист роботи
3 роки після закінчення навчального закладу зберігання курсових робіт в університеті

 

 


[1] Інструкція щодо порядку підготовки, оформлення, перевірки, рецензування та захисту письмових робіт: Наказ ректора ДДУВС № 123 від 03.04.2007 р.

[2]При формуванні переліку рекомендованих підручників, інших дидактичних матеріалів та методичних матеріалів використовувалися бібліографічні бази навчальних закладів МВС України та Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

[3] При формуванні цього перліку використовувався офіційний сайт Верховної Ради України


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 213; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!