Розділ 2. Апаратне та програмне забезпечення



Міністерство освіти і науки України

Київський державний коледж туризму та готельного господарства

 

 

ЗВІТ

про технологічну практику

на «Українські національні комунікації»

з «___»__________ 20 р.по «___»__________ 20 р

Студент IV курсу, групи _______

________________________________________________________

Прізвище, ім’я, по батькові в називному відмінку

 

 

Керівник від підприємства, посада

_________________________________

Керівник від коледжу, посада

_________________________________

 

 

Київ 2018

ЗМІСТ

 

ВСТУП.. 2

Розділ 1. Структура та діяльність підприємства. 3

Розділ 2. Апаратне та програмне забезпечення. 5

Розділ 3. Комп’ютерна мережа підприємства. 7

Розділ 4. Рекомендації щодо поліпшення технологічних процесів. 13

Розділ 5. Індивідуальні технологічні завдання. 14

Розділ 6. Індивідуальні завдання практики. 15

ВИСНОВКИ.. 29

Літературні та інформаційні джерела:

 

 


ВСТУП

Виробнича практика є однією з невід'ємних частин підготовки кваліфікованих фахівців усіх спеціальностей. Під час проходження практики відбувається закріплення і конкретизація результатів теоретичного навчання, набуття студентами вміння і навичок практичної роботи за обраною спеціальністю і привласнюється кваліфікації.

Основною метою технологічної практики для студентів спеціальності 5.05010201 є ознайомлення студентів із існуючими методиками ефективного застосування комп’ютерних та мережних технологій для вирішення задач комплексної автоматизації підприємств і установ, вивчення практичних рішень в галузі організації та побудови регіональних, корпоративних та локальних комп’ютерних мереж, розподілених та локальних комп’ютерних мереж, розподілених автоматизованих комп’ютерних систем, дослідження характеристик, виконуваних функцій, етапів розробки, тестування та впровадження використовуваних на об’єктах практики універсального та спеціалізованого апаратного і програмного забезпечення автоматизованих комп’ютерних систем та практичне закріплення теоретичних знань, отриманих в ході навчання .

На перший план при проходженні практики переді мною були поставлені такі завдання: ознайомлення з інформаційним відділом організації; усунення причин поломки комп'ютера; установка, видалення і оновлення ПЗ, установка ОС.


Розділ 1. Структура та діяльність підприємства

Товариство з обмеженою відповідальністю «Кондитерська фабрика «Десна» є сучасним національним виробником кондитерських виробів. Спеціалізується на виробництві здобного та вівсяного печива, пряників, гріссіні, сушки.

Виробничу діяльність на підприємстві розпочато в 2005 році, після проведення реконструкції приміщень колишнього хлібозаводу в м. Носівка, Чернігівської області та запуску в експлуатацію першої лінії з виробництва вівсяного печива. Кожного року підприємство збільшує виробничі потужності та освоює виробництво нових видів продукції. Основними принципами виготовлення кондитерських виробів є використання тільки натуральної високоякісної сертифікованої сировини та матеріалів, суворе дотримання технології виробництва, а також дбайливе збереження старовинних рецептів та традицій поєднане із застосуванням сучасних технологій.Продукція підприємства відповідає високим стандартам якості та схвально оцінена кінцевими споживачами, підтверджена багатьма національними та міжнародними відзнаками. Згідно отриманих висновків, вироби підприємства дозволені до вживання дітям від 3-ьох років.

Власною торговельною маркою ТОВ «КФ «ДЕСНА» є «Десняночка».

Вироби підприємства також представлені на ринку України під такими торговельними марками як :

 

«ПовнаЧаша» – Сільпо

«Кожен День» – Ашан

«По-нашему» – Караван

«Extra» – Фоззі

«Toto»- Фудмаркет

«Billa»- Білла

 

За більш ніж 10-річну історію своєї роботи ТОВ «КФ «Десна» не тільки встигла завоювати любов національного споживача, а також здобула шанувальників за кордоном. На даний момент продукція підприємства представлена в Україні, Німеччині, Ізраїлю, Молдові, Естонії, Латвії, Литві, Румунії та в інших країнах.

З огляду на посилення конкуренції та зростаючі вимоги покупців до якості та безпеки продукції, на підприємстві запроваджено сучасні системи контролю якості і здійснюється постійна робота щодо їх вдосконалення. Щороку виробництво проходить незалежний аудит, висновки якого свідчать про дотримання працівниками підприємства встановлених вимог щодо випуску якісної та безпечної продукції. На підприємстві успішно впроваджена та працює система управління якістю, яка відповідає вимогам ISO 9001:2009та система управління безпечністю харчових продуктів, яка відповідає вимогам стандарту ISO 22000:2007 .Підприємство здійснює випуск продукції як під своєю торговою маркою, так і під торговельними марками партнерів за схемою PrivateLabel. Для деяких національних торговельних мереж було розроблено та запроваджено у виробництво окремі рецептури продукції.

У сучасних умовах колектив ТОВ «КФ «ДЕСНА» продовжує запроваджувати провідні технології у виробництві, енергозбереженні, захисті навколишнього середовища, освоює нові ринки збуту та види продукції, яка буде здатна задовольнити потреби найвибагливіших споживачів.

 


 

Розділ 2. Апаратне та програмне забезпечення

Під архітектурою будемо розуміти сукупність принципів і правил у відповідності з якими будуються обчислювальні системи різних видів. Розглядаючи питання архітектури комп'ютерних мереж (КМ), насамперед, необхідно визначити їх призначення та область застосування. Так основним призначеннямкомп'ютерної мережі є надання великому числу користувачів одночасного доступу до її обчислювальних ресурсів. Виходячи з цього, комп'ютерна мережа може бути визначена як система розподіленої обробки інформації, що складається з комп'ютерів, територіально-розосереджених і взаємодіючих між собою за допомогою засобів зв'язку. Комп'ютери, що входять до складу мережі, виконують досить широке коло функцій

У підрозділах адміністрації, технічної підтримки і бухгалтерії використовується операційна система Windows Xp, Windows 7

Види комп'ютерних мереж:

1. Локальні (ЛВС, LAN-Local Area Network)

2. Регіональні (РВС, MAN - Metropolitan Area Network)

3. Глобальні (ГВС, WAN - Wide Area Network)

У локальній мережі абоненти перебувають на невеликому (до 10-15 км) відстані.

Глобальні мережі з'єднують абонентів, віддалених один від одного на значну відстань, розташованих в різних країнах, або різних континентах.

За зовнішніми ознаками організації передачі даних комп’ютерної мережі можна розділити на дві групи:

1. послідовні;

2. широкомовні.

У послідовних мережах передача даних здійснюється послідовно від одного вузла до іншого. Кожен вузол ретранслює прийняті дані далі. Практично всі види мереж відносяться до цього типу. У широкомовних мережах в конкретний момент часу передачу може вести тільки один вузол, інші вузли можуть тільки приймати інформацію.

Топологія представляє фізичне розташування мережевих компонентів (комп'ютерів, кабелів та ін.). Вибором топології визначається склад мережевого обладнання, можливості розширення мережі, спосіб управління мережею.

 


Дата добавления: 2018-04-04; просмотров: 421; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!