В Україні прокачується грузинський сценарій11.08.2016

Росія провокує терористичні атаки в Криму, щоб мати підстави для повноцінного вторгнення під прикриттям захисту своїх громадян на окупованих територіях. Ключовим ресурсом у їх грі знову стають люди. При чому використовують як українців, так і своїх. Наведу три окремі факти, які легко доводять попередньо сказану думку.

У ніч з 7 на 8 серпня в районі міста Армянськ на Перекопському перешийку між Чорним морем і затокою Сиваш, сталася збройна сутичка з використанням стрілецької зброї між військовослужбовцями ЗС РФ та прикордонниками ФСБ РФ. Військовослужбовці, які охороняють один із блокпостів, вирішили відпочити на природі і випити. Під час підходу катеру, військові прикордонники відкрили вогонь. Можливо, не розпізнали, хто свій, а хто чужий і діяли ситуативно. Відповідно, спровокували вогонь у відповідь. Внаслідок сутички, військовослужбовець ЗС РФ зазнав поранення, був затриманий і взятий на допит. Втрати прикордонників - один вбитий і три поранені.

Інцидент ретельно приховують, мобільний зв'язок та інтернет в районі міста Армянськ станом на 11 серпня максимально глушать.

В цю ж ніч і в цьому ж районі, військові десантники, які теж перебували в стані алкогольного сп'яніння, зупинили автомобіль, в якому перебували 23-річний хлопець та 20-річна дівчина. Вимагаючи крім документів, що посвідчують особу, ще якісь додаткові документи, російські військові відкрили вогонь. Розстріляли автомобіль. В результаті в дівчини одне поранення, хлопець отримав біля семи. В лікарню був доставлений в комі. На сьогодні перебуває в тяжкому стані.

Військові десантники, які вчинили перестрілку, почали тікати. Три з них були захоплені і взяті під охорону.

Фактично, Путін ініціює розборки і викрадення своїх громадян, щоб звинуватити Україну в терористичних діях, і активізувати військові дії під прикриттям захисту окупованого ним Криму. Далі за таким же сценарієм може посилити атаку на Сході.

Раніше писав, і тепер це очевидно, що саме для чергової активізації військових дій, протягом весни збільшувалась кількість російської військової техніки в Криму. З метою дестабілізації ситуації і розбалансування наших сил, штурмується інформаційний простір темами тероризму, сепаратизму та диверсантів.

Такий самий мотив переслідували з викраденням в Запоріжжі та доставленням до Криму військового Євгена Панова. Пряма провокація, бо військові самовільно не перетинають кордони окупованих територій, розуміючи наслідки. А звинувачення ФСБ РФ в тероризмі доводить, що Росія готує атаки.

Міжнародна спільнота поки не реагує на такі події. Тому нам потрібно самостійно приймати рішення і відповідати на такі дії Росії. На провокації звичайно вестися не треба, але на Сході військові розуміють, що ініціювання провакативних захоплень "своїх" та інформаційна війна сильніші за фізичну зброю. Вона вражає не лише території зони АТО і всю країну. Це пряме посилення військового протистояння між Сходом і Кримом.

Для військових на передовій це не новина. Але завжди треба бути на поготові, і як кажуть - тримати руку на пульсі подій. Хіба хтось до сьогоднішнього дня мав сумнів, що окупувавши Крим і Донбас, Путін не буде їх використовувати з метою інформаційних атак? Організувати диверсантів чи сепаратистів не проблема, особливо, якщо працюють спецслужби. Казав і повторюсь - Крим і Донбас - це Україна. За більш як два роки війни, подібні викиди Путіна треба сприймати зважено і спокійно, але підготовлено.

http://censor.net.ua/blogs/3429/v_ukran_prokachutsya_gruzinskiyi_stsenaryi

Координатор ИС: в Крыму расположено до 28 тыс. российских военных, и они в повышенной боеготовности. ВИДЕО

12.08.2016 - 11:00

Координатор группы "Информационное сопротивление" Константин Машовец в эфире канала "112" отметил, что на территории оккупированного РФ Крыма находятся 26-28 тысяч российских военных.

В районе Джанкоя появилась "свежая" группа, а целом ситуация напряженная.

По поводу заявлений ФСБ об украинской "дрг" Машовец отметил, что это - фантазия российских силовиков. Вариант вторжения после использования такого повода маловероятен, считает Машовец. Быстро осуществить захват не получится, а Путина другой вариант не устраивает. Гипотетическое вторжение российских войск в Украину легким не будет, могут быть большие потери.

http://sprotyv.info/ru/news/kiev/koordinator-v-krymu-raspolozheno-do-28-tys-rossiyskih-voennyh-i-oni-v-povyshennoy


Дата добавления: 2018-02-28; просмотров: 278; Мы поможем в написании вашей работы!


Мы поможем в написании ваших работ!