XXI. Забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до ЖДУ



20.1. На засіданні приймальної комісії мають право бути присутніми представники засобів масової інформації не більше двох осіб від одного засобу.

Для акредитації журналіст має пред`явити та подати:

· посвідчення журналіста;

· заяву про акредитацію на офіційному бланку за підписом керівника та печаткою засобу масової інформації;

· копію свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації.

20.2. Громадські організації можуть звернутися до Міністерства освіти і науки України із заявою про надання їм права вести спостереження за роботою приймальних комісій. Громадські організації, яким таке право надано Міністерством освіти і науки України, можуть направляти на засідання приймальних комісій своїх спостерігачів. Приймальна комісія створює належні умови для присутності громадських спостерігачів на своїх засіданнях, а також надає їм можливість ознайомлення з документами, що надаються членам комісії, до засідання.

20.3. ЖДУ створює умови для ознайомлення вступників з ліцензією на здійснення освітньої діяльності, сертифікатами про акредитацію відповідного напряму (спеціальності). Правила прийому, відомості про ліцензований обсяг та обсяг прийому за державним замовленням за кожним напрямом (спеціальністю) та освітньо-кваліфікаційним рівнем, у тому числі про кількість місць, що виділені для вступу поза конкурсом та цільового прийому, оприлюднюються на інформаційних стендах приймальної комісії і на офіційному веб-сайті ЖДУ не пізніше другого робочого дня, наступного після затвердження/погодження чи отримання відповідних відомостей.

20.4. Голова приймальної комісії, як правило, оголошує про засідання комісії не пізніше дня, що передує дню засідання, в особливих випадках – не пізніше ніж за три години до початку засідання. Оголошення разом із проектом порядку денного засідання оприлюднюється на стендах приймальної комісії та на офіційному веб-сайті ЖДУ.

20.5. Подання вступником недостовірних персональних даних, недостовірних відомостей про наявність права на зарахування поза конкурсом, права на першочергове зарахування, права на зарахування за співбесідою, про здобуту раніше освіту, про участь в олімпіадах та конкурсах Малої академії наук України, про проходження зовнішнього незалежного оцінювання є підставою для відрахування студента.

20.6.Інформування громадськості про ліцензований обсяг, обсяг державного замовлення, вартість навчання за напрямами (спеціальностями), хід подання заяв щодо вступу, рекомендування до зарахування та зарахування до вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації здійснюється інформаційними системами, в тому числі системою «Конкурс», на підставі даних, внесених приймальними комісіями до Єдиної бази, із зазначенням категорій вступників відповідно до розділів Х-ХІІІ цих Правил.

20.7. Не пізніше ніж за три дні до початку прийому документів на навчання для отримання ступеня бакалавра ЖДУ зобов'язаний оприлюднити на веб-сайті інформацію про кількість місць державного замовлення на напрями (спеціальності), вказавши при цьому, що до початку вступної кампанії здійснюється розміщення 80 відсотків загального обсягу державного замовлення для підготовки фахівців ступеня бакалавра, а розміщення решти 20 відсотків загального обсягу державного замовлення буде здійснено після завершення прийому документів відповідно до результатів конкурсу поточного року, що буде визначатися середнім конкурсним балом вступників на навчання за ступенем бакалавра за відповідною спеціальністю на момент завершення прийому заяв.

 


Додаток 1

до Правил прийому на

навчання до ЖДУ в 2016 році


Дата добавления: 2016-01-05; просмотров: 11; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!