Порядок представлення і розгляду робіт конкурсними комісіями



Додаток 3

 

Затверджено наказом ДЮІ ЛДУВС

ім. Е.О. Дідоренка від 01.08.2008 № 474

ПОЛОЖЕННЯ

Про конкурс наукових робіт курсантів, слухачів і студентів Донецького юридичного інституту Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

 

Загальні положення

 

1.1. Положення про конкурс наукових робіт курсантів, слухачів і студентів Донецького юридичного інституту Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка (далі – Положення) регулює організацію та порядок проведення щорічного конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів та студентів інституту.

1.2. Головними завданнями Конкурсу є залучення курсантів, слухачів і студентів ДЮІ ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка до наукової роботи і науково-дослідницької діяльності, підтримка обдарованої молоді, яка виявила здібності до наукової роботи, створення у інституті творчої атмосфери та умов для інноваційного розвитку, проведення досліджень актуальних проблем розвитку суспільства і держави та діяльності органів внутрішніх справ.

1.3. Організація проведення Конкурсу покладається на відділ організації наукової роботи інституту (далі – ВОНР).

1.4. Конкурс оголошується кожного навчального року відповідним наказом начальника інституту, яким визначаються строки проведення, затверджується склад оргкомітету.

Інформація про умови проведення Конкурсу оприлюднюється на веб-сайті та інформаційному стенді ДЮІ ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка.

1.5. До участі у Конкурсі приймаються наукові роботи курсантів, слухачів і студентів, які є самостійно проведеними дослідженнями актуальних проблем суспільства, держави, окремих галузей науки і техніки, діяльності правоохоронних органів, якщо вони містять наукову новизну та результати яких можуть бути використані в навчальному процесі чи практичній діяльності.

Наукові роботи, які раніше були подані до участі в інших конкурсах або були удостоєні премій чи відзнак інших конкурсів до участі не допускаються.

1.6. Конкурс оголошується у лютому та вересні, а його підсумки підводяться до 10 травня та 10 жовтня.

 

Організація і проведення конкурсу

2.1. Загальне керівництво Конкурсом здійснює організаційний комітет (далі – Оргкомітет), до складу якого можуть входити представники факультетів, кафедр, відділів інституту.

2.2. Оргкомітет конкурсу:

- проводить організаційну роботу з підготовки і проведення Конкурсу;

- обирає голову та його заступників;

- готує документацію про проведення Конкурсу;

- визначає номінації проведення Конкурсу та формує персональний склад конкурсних (номінаційних) комісії;

- розглядає протоколи конкурсних (номінаційних) комісій щодо визначення переможців Конкурсу та затверджує звіт за підсумками проведення Конкурсу;

- забезпечує підготовку наказу про результати Конкурсу та заохочення переможців.

2.3. Склад Оргкомітету формується на підставі пропозицій факультетів, кафедр та відділів інституту.

Оргкомітет очолює голова, який має заступника і секретаря. Голова Оргкомітету та його заступник обираються на першому засіданні з числа членів відкритим голосуванням.

Голова Оргкомітету керує роботою з організації проведення Конкурсу та здійснює розподіл доручень між його членами.

Заступник голови Оргкомітету за відсутності голови виконує його обов’язки.

Секретар Оргкомітету забезпечує ведення належної документації.

2.4. Засідання Оргкомітету проводить його голова або за його дорученням заступник голови. Засідання Оргкомітету вважається правомочним за наявності не менше двох третин його складу. Рішення Оргкомітету схвалюється шляхом відкритого голосування більшістю голосів.

2.5. Проведення Конкурсу організовується за наказом начальника Донецького юридичного інституту ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка.

Підсумки Конкурсу підводяться на науково-практичній конференції курсантів та студентів інституту.

2.6. Конкурс проводиться за номінаціями, які визначають тематику наукових робіт. Серед цих номінацій можуть бути такі:

- кримінально-правова;

- адміністративно-правова;

- цивільно-правова;

- державно-правова;

- оперативно-розшукова та спеціальна діяльність правоохоронних органів;

- суспільні науки.

Конкретний перелік номінацій визначається оргкомітетом.

2.7. Для вивчення робіт, поданих для участі у першому турі конкурсу Оргкомітет створює конкурсні (номінаційні) комісії в кількості до 7 осіб.

Пропозиції до персонального складу комісій надають факультети, кафедри, відділи інституту. У складі конкурсних комісій можуть бути створені секції з окремих галузей права.

Конкурсна комісія розглядає представлені роботи, здійснює їх рецензування.

Рішення конкурсної (номінаційної) комісій оформлюється протоколом, який затверджує голова Оргкомітету.

 

Порядок представлення і розгляду робіт конкурсними комісіями

3.1. Для участі в Конкурсі приймаються наукові роботи слухачів, курсантів і студентів ДЮІ ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка за номінаціями, визначеними у п.2.6 Положення.

3.2. Особи, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії не більше однієї роботи. Робота оформляється відповідно до вимог Положення. до кожної наукової роботи додаються: прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, номінація, за якою вона подається; анотація (додаток 1).

3.2.1. Секретар оргкомітету здійснює шифрування робіт та надає їх на розгляд конкурсній комісії, яка проводить їх вивчення та приймає рішення про їх допуск до публічного захисту на науково-практичній конференції.

3.2.2. Підсумки Конкурсу підводяться конкурсною комісією на науково-практичній конференції курсантів та студентів, на якій визначаються переможці за номінаціями з урахуванням результатів публічного захисту.

3.3. На конкурс подаються наукові роботи, оформлені відповідно до вимог Державного стандарту України ДСТУ 3008-95 (Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення до наукової роботи).

Для участі у конкурсі подаються наукові роботи обсягом до 50 сторінок основного текст, набрані у текстовому редакторі Microcoft Word та роздруковані в 1 примірнику на одному боці білого стандартного аркушу формату А4, що відповідають таким вимогам: поля з розмірами – ліве не менше 30 мм, праве не менше 10 мм, верхнє та нижнє не менш 20 мм; шрифт – Times New Roman, розмір (кегель) – 14, міжрядковий інтервал – 1,5; номер сторінки, крім першої, ставиться у правому верхньому куті.

До наукової роботи додається: анотація наукової роботи (додаток 1); відомості про автора та наукового керівника (додаток 2); рецензія на роботу наукового керівника (додаток 3) та рішення кафедри про рекомендацію роботи до участі у Конкурсі.

Якщо наявні, то додаються акти впровадження результатів роботи, копії патентів, статей автора тощо.

3.4. На конкурс можуть бути представлені відповідно переоформлені курсові, дипломні роботи освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст», якщо вони містять наукову новизну або передбачається впровадження їх результатів у практику, навчальний процес.

3.5. Наукові роботи, представлені на конкурс не повертаються.

3.6. Роботу, яку подано з порушенням терміну та вимог Положення, конкурсна комісія повертає із зазначенням причин.

3.7. Конкурсні (номінаційні) комісії в термін 14 діб здійснюють розгляд та рецензування робіт. Рішення комісії оформлюється протоколом (додаток 4).

 


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 321; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!