Оформлення зимового середнього саду



Як облаштувати інтер'єр зимового саду?

Найбільш часто зустрічаються варіанти використання зимового саду як вітальні або куточка відпочинку необхідно передбачити в зоні відпочинку місце для розміщення невеликого столу і кількох стільців або крісел. Якщо планується відпочивати тут всією родиною або приймати гостей, слід збільшити цю площу за рахунок зменшення кількості рослин і квітів. Якщо ж передбачається використовувати сад в першу чергу для їхнього вирощування - навпаки, скорочується зона відпочинку. Прохід в будь-якому випадку бажано залишити достатнім для того, щоб не виникало відчуття тісноти й скупченості.

Іноді житловий простір об'єднується із зимовим садом - в цьому випадку можна розмістити куточок відпочинку в глибині приміщення, повністю відкривши периметр скління для потоку сонячного світла.

Меблі для зеленої кімнати краще вибирати - плетені меблі.

Які критерії відборурослин для зимового саду?

Основним елементом оформлення інтер'єру зимового саду є, звичайно ж, рослини. Існує ряд критеріїв, яких варто дотримуватися при відборі квітів для саду. Наприклад, рослини, дуже чутливі до впливу прямих сонячних променів, повинні розташовуватися в тіні більш світлолюбних. Також потрібно вибрати конкретну температуру, яку слід забезпечувати вихованцям, зростаючим у цьому приміщенні. Так, тропічні рослини Америки, Азії та Африки вимагають 18-24-градусного тепла. Іншим представникам флори досить грітися при 13 - 18 °. Такий температурний режим необхідний вічнозеленим вихідцям з субтропіків Японії, Китаю, Нової Зеландії, а також пустельним мешканцям Африки та Америки.

Рослини які використовують для створення середнього зимового саду розміром 60м2

Рослини переважні для висадки в зимовому саду

Для зимового саду вибирають тропічні рослини: пальми, фікуси, драцени, філодендрони. Декоративно виглядають і в'юнкі рослини в різних видах підвісних кашпо і трельяжах: дикий виноград, бересклет японський.

Проте основа "саду під дахом" - це декоративні листяні рослини, що дають можливість прикрашати його інтер'єр круглий рік. Це можуть бути тюльпани і гіацинти, нарциси, амаралліс, а також крокуси, примули, азалії, хризантеми і гортензії. З однорічних рослин декоративно виглядатимуть календула, запашний тютюн, настурція, левовий зів, бегонія і бальзаміни. Вони всі прекрасні, але період їх цвітіння обмежений.

Особлива чарівність квітнику додасть невеликий ставок з горщиками папірусу або канн, які можуть зростати без відпочинку круглий рік.

Під водою в ставку можна зробити підсвічування. Під стелею натягують сітку або встановлюють грати для в'юнких рослин, наприклад, дуже декоративний в зимових садах дикий виноград.

Критерії відбору рослин для зимового саду

Існує ряд критеріїв, яких варто дотримуватися при відборі квітів для саду. Наприклад, рослини, дуже чутливі до дії прямих сонячних променів, повинні розташовуватися в тіні світлолюбніших. Також потрібно вибрати конкретну температуру, яку слід забезпечувати вихованцям, зростаючим в цьому приміщенні. Так, тропічні рослини Америки, Азії і Африки вимагають 18 - 24-градусного тепла. Іншим представникам флори досить грітися при 13-18°. Такий температурний режим необхідний вічнозеленим вихідцям з субтропіків Японії, Китаю, Нової Зеландії, а також пустинним мешканцям Африки і Америки.

Використання декоративних кашпо, використання підставок з колесами в зимовому саду

Перш за все, це потрібно для того, щоб рослини розташовувалися відповідно до зручності догляду за ними. А в святкові дні або в дні прийому гостей (якщо зимовий сад - це кімната відпочинку для гостей і мешканців будинку в холодну пору року) рослини можна легко переміщати для створення зручної і красивої обстановки. У теплу пору року ці ж підставки на колесах дозволять перекотити рослини на відкрите сонце - на терасу або внутрішній двір.

Для створення композицій з рослин можуть використовуватися, окрім підставок на колесах, і всілякі етажерки, стелажі, столики з металу, дерева або пластика. Ці предмети меблів дозволять змінювати подобу і дизайн простору, додаючи інтер'єру зимового саду динамізм.

Полив рослин в зимовому саду

Полив є дуже важливий складовий процесу розвитку зимового саду. Поливати слід обережно, оскільки перезволоження губить більшість рослин. Вода має бути теплою, не хлорованою (брати воду, що лише відстоялася), крім того, деякі рослини віддають перевагу м'якій воді.

Якщо сад великий, то з лійкою по ньому не набігаєшся. Необхідна автоматична система поливу з додаткового резервуару, де вода доставлятиметься до кожної рослини, а надлишки води відводитимуться за допомогою дренажу. Такі системи коштують зовсім недорого, а часу економлять масу.


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 408; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!