ІІ. Складення деяких видів документів



ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                   Рішенням виконкому  

                                                             Купченської сільської ради                                                                                                                                ______ № __________

 

ІНСТРУКЦІЯ

з діловодства у виконавчому комітеті

Купченської сільської ради

 

I.  Загальні положення

 

1.Інструкція з діловодства в сільській раді (далі – інструкція) встановлює загальні положення щодо функціонування структурних підрозділів з діловодства, вимоги до документування управлінської інформації та організації роботи з документами в сільській раді незалежно від способу фіксації та відтворення інформації, яка міститься в документах, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням.

 

2. Порядок організації електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису, роботи з електронними документами в діловодстві сільської ради, здійснення діловодства стосовно документів, що містять інформацію з обмеженим доступом, здійснення діловодства за зверненнями громадян, запитами на інформацію визначаються окремими нормативно-правовими актами.

 

3. Викладені в Інструкції правила і рекомендації щодо порядку здійснення діловодства в сільській раді розроблені на підставі Типової інструкції з діловодства та національних стандартів на організаційно-розпорядчу документацію.

Технології автоматизованого опрацювання задокументованої інформації в сільській раді повинні відповідати вимогам цієї Інструкції.

 

4. Відповідальність за організацію діловодства сільської ради несе – секретар виконкому сільської ради.

 

За зміст, якість підготовки та оформлення на належному рівні документів, що розробляються на виконання завдань, визначених у законах України, постановах Верховної Ради України, актах та дорученнях Президента України, актах Кабінету Міністрів України, дорученнях Прем'єр-міністра України, центральних і місцевих органів виконавчої влади (далі - акти органів державної влади, органів влади та доручення вищих посадових осіб), а також відповідей на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад, кореспонденцію Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України (далі - запити, звернення, а також кореспонденція Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України), погодження проектів нормативно-правових актів відповідають сільській голова та секретар виконкому згідно з розподілом функціональних обов'язків.

 

За зміст, якість підготовки та оформлення на належному рівні інших документів, а також організацію діловодства та зберігання документів у структурних підрозділах ради відповідають їх працівники.

 

5. Організація діловодства в сільській раді покладається їх структурні підрозділи (працівників відповідальних за конкретну ділянку роботи) та секретаря виконкому

 

6. Основним завданням служби діловодства, а в основному секретаря виконкому, є встановлення в сільській раді єдиного порядку документування управлінської інформації та роботи з документами із застосуванням сучасних автоматизованих систем, методичне керівництво і контроль за дотриманням установленого порядку роботи з документами в структурних підрозділах ради. Секретар виконкому відповідно до покладених на нього завдань:

розробляє Інструкцію з діловодства та номенклатуру справ сільської ради;

здійснює реєстрацію та веде облік документів;

організовує документообіг, формування справ, їх зберігання та підготовку до передачі в архівний підрозділ або особи, відповідальної за ведення архіву установи;

забезпечує впровадження та контролює дотримання структурними підрозділами сільської ради вимог Інструкції ради, Регламентів та національних стандартів;

вживає заходів до зменшення обсягу службового листування в раді та на підприємствах, в установах, організаціях, що належать до сфери її управління;

проводить регулярно перевірку стану діловодства в структурних підрозділах ради, а також на підприємствах, в установах, організаціях, що належать до сфери її управління;

бере участь у впровадженні та використанні інформаційно-телекомунікаційної системи діловодства в сільській раді;

здійснює контроль за своєчасним розглядом та проходженням документів в раді;

забезпечує дотримання єдиних вимог щодо підготовки документів та організації роботи з ними в умовах електронного документообігу;

проводить аналіз інформації про документообіг, необхідної для прийняття управлінських рішень;

організовує збереження документаційного фонду установи та користування ним;

ініціює та бере участь в організації підвищення кваліфікації працівників  установи з питань діловодства;

засвідчує гербовою печаткою документи, підписані керівництвом ради

7. На секретаря виконкому в сільській раді покладається підготовка інструкцій з діловодства, номенклатур справ для однорідних за характером діяльності підприємств, установ, організацій, що належать до сфери їх управління, відомчих (галузевих) переліків документів із зазначенням строків зберігання та погодження таких документів із архівним відділом Буської райдержадміністрації.

8.організація діловодства в структурних підрозділах ради покладається на спеціально призначену для цього особу - в основному , на секретаря сільської ради

ІІ. Складення деяких видів документів

 

Розпорядження (накази)

 

1. Розпорядження видаються як рішення організаційно-розпорядчого чи нормативно-правового характеру. За змістом управлінської дії розпорядження (накази) видаються з основних питань діяльності ради, адміністративно-господарських або кадрових питань.

 

2. Проекти розпоряджень з основної діяльності, адміністративно-господарських питань готуються і подаються структурними підрозділами за дорученням сільського голови чи за власною ініціативою.

 

Проекти розпоряджень з кадрових питань (особового складу) (про прийняття на роботу, звільнення, надання відпустки, відрядження тощо) готує секретар виконкому на підставі доповідних записок керівників структурних підрозділів, заяв працівників та інших документів.

 

3. Проекти розпоряджень з основної діяльності, адміністративно-господарських питань та додатки до них візуються працівником, який створив документ, керівником структурного підрозділу, в якому його створено, посадовими особами, які визначені у проекті документа як виконавці завдань, що містяться в ньому, керівником служби діловодства, керівником або посадовою особою структурного підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, іншими посадовими особами яких стосується документ.

 

4. Проекти розпоряджень з кадрових питань (особового складу) візуються працівником відповідальним за кадрову роботу, який створив документ, та секретарем виконкому, а також залежно від видів розпоряджень – посадовими особами структурного підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, бухгалтерської служби, іншими посадовими особами, яких стосується документ.

 

5. Структурним підрозділом з юридичного забезпечення обов'язково візуються за наявності усіх необхідних віз проекти усіх розпоряджень нормативно – правового характеру, а також розпоряджень з кадрових питань (особового складу) та з інших питань, визначених інструкцією ради.

 

Проекти розпоряджень, що надаються для підписання сільському голові, візуються його заступником відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

У разі необхідності проведення оцінки змісту та доцільності видання розпорядження здійснюється зовнішнє погодження проекту документа з іншими заінтересованими установами.

 

Якщо в процесі погодження до проекту наказу (розпорядження) вносяться істотні зміни, він підлягає повторному погодженню.

 

6. Розпорядження підписуються сільським головою, а у разі його відсутності – посадовою особою, яка виконує його обов'язки.

 

Після підписання розпорядження зміни до нього вносяться лише шляхом видання нового розпорядження про внесення змін.

 

7. Розпорядження оформляється на бланку розпорядження. Зміст розпорядження коротко викладається в заголовку, який починається з прийменника "Про" і складається за допомогою віддієслівного іменника ("Про затвердження...", "Про введення...", "Про створення...",) або іменника ("Про підсумки...", "Про заходи...").

 

8. Текст розпорядження з питань основної діяльності сільради та з адміністративно-господарських питань складається з двох частин - констатуючої (преамбули) і розпорядчої.

 

У констатуючій частині зазначаються підстава, обґрунтування або мета видання розпорядження. Зазначена частина може починатися із слів "На виконання", "Відповідно до" тощо. Якщо документ видається на підставі іншого розпорядчого документа, у констатуючій частині зазначаються назва виду цього документа, його автор, дата, номер та заголовок. Крапка в кінці констатуючої частини не ставиться.

Розпорядча частина розпорядження починається із слова «НАКАЗУЮ», розпорядження може починатися із слова «ЗОБОВЯЗУЮ», яке друкується з нового рядка великими літерами без відступу від лівого поля і лапок, після чого ставиться двокрапка.

Розпорядча частина поділяється на пункти і підпункти, які нумеруються арабськими цифрами. У кожному пункті повинні бути зазначені виконавці (структурні підрозділи або конкретні посадові (службові) особи), конкретні завдання (доручення) і строки їх виконання. Виконавці можуть бути названі також узагальнено, наприклад: «головам районних державних адміністрацій», «начальникам структурних підрозділів».

 

При цьому, як правило, не застосовується написання неконкретних доручень, які містять слова: "прискорити", "поліпшити", "активізувати", "звернути увагу" тощо.

 

9. Якщо розпорядженням відміняється попередній розпорядчий документ, у розпорядчій частині зазначається пункт, який повинен починатися із слів: "Визнати таким, що втратив чинність,...".

 

Службові листи

 

1. Службові листи складаються з метою обміну інформацією між установами як:

 

відповіді про виконання завдань, визначених в актах органів державної влади, дорученнях вищих посадових осіб;

 

відповіді на запити, звернення, а також кореспонденцію Верховної Ради України;

 

відповіді на виконання доручень установ вищого рівня;

 

відповіді на запити інших установ;

 

відповіді на звернення громадян;

 

відповіді на запити на інформацію;

 

ініціативні листи;

 

супровідні листи.

 

2. Службовий лист оформляється на спеціальному для листів бланку формату A4 (210 х 297 міліметрів). Якщо текст листа не перевищує семи рядків, використовують бланк формату А5 (210 х 148 міліметрів).

 

3. Лист має такі реквізити: дата, реєстраційний індекс, посилання на реєстраційний індекс і дату документа, на який дається відповідь, адресат, заголовок до тексту, текст, відмітка про наявність додатків (у разі потреби), підпис, відмітка про виконавця.

 

 

Датою вихідного листа є дата його підписання, яка повинна збігатися із датою реєстрації вихідної кореспонденції у службі діловодства.

 

Лист, оформлений на бланку формату А4 (210 х 297 міліметрів), повинен мати заголовок до тексту, що відповідає на питання "про що?".

 

4. Основним реквізитом службового листа є текст, що, як правило, складається з двох частин. У першій частині зазначається причина, підстава або обґрунтування підготовки листа чи наводяться посилання на документи, що були підставою для його складення. Друга частина включає висновки, пропозиції, прохання, рішення тощо, які розміщуються з абзацу.

 

5. Як правило, у листі порушується одне питання.

 

Текст листа викладається від першої особи множини з використанням слів: "просимо повідомити..." "роз'яснюємо, що..." або від третьої особи однини - "районна державна адміністрація інформує...", "управління вважає за доцільне".

 

Якщо лист складено на бланку посадової особи, текст викладається від першої особи однини - "прошу...", "пропоную...".

 

Службові листи підписуються відповідно до пункту 48 цієї Інструкції. Гербовою печаткою засвідчуються лише гарантійні листи.

 

6. Службовий лист візує працівник, який створив документ, керівник структурного підрозділу установи, в якому його створено, у разі потреби (якщо в листі порушуються важливі та принципові питання) - керівники заінтересованих структурних підрозділів ради, а також заступник голови ради відповідно до функціональних обов'язків (якщо лист повинен підписувати сільський голова).

 

Попередній розгляд документів

 

1. Документи, адресовані сільському голові, а також такі, в яких не зазначено конкретну посадову особу або структурний підрозділ як адресат, підлягають попередньому розгляду в секретаря виконкому.

 

2. Метою попереднього розгляду документів є виокремлення таких, що потребують обов'язкового розгляду сільським головою, його заступниками або структурними підрозділами.

 

Обов'язковому розгляду сільським головою підлягають акти органів державної влади, органів влади та доручення вищих посадових осіб, запити, звернення, а також кореспонденція Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, крім того, кореспонденція, що надходить від установ вищого рівня; рішення органів місцевого самоврядування, а також найважливіші документи, які містять інформацію з основних питань діяльності ради і потребують вирішення безпосередньо головою ради.

 

Інші документи передаються заступникам сільського голови або структурним підрозділам (виконавцям) відповідно до їх функціональних обов'язків.

 

3. Попередній розгляд документів повинен здійснюватись у день надходження або в перший наступний робочий день у разі надходження їх після закінчення робочого дня, у вихідні та святкові неробочі дні. Доручення установ вищого рівня, телеграми, телефонограми розглядаються негайно.

 

4. Під час попереднього розгляду документів враховуються повноваження суб'єктів розгляду кореспонденції, передбачені у Положеннях про установу та у положеннях про структурні підрозділи, розпорядчих документах про розподіл обов'язків між керівником установи та його заступниками, посадових інструкціях, а також класифікатор питань діяльності ради, номенклатура справ, схеми проходження документів.

 

5. На стадії попереднього розгляду здійснюється відбір документів, що не підлягають реєстрації секретарем (додаток 10), а також таких, що передаються для реєстрації

 

Організація передачі документів та їх виконання

 

1. Для забезпечення ритмічності роботи та своєчасного виконання документів секретар розробляє графіки передачі кореспонденції керівництву ради і структурним підрозділам.

 

2. Зареєстровані документи передаються на розгляд сільського голови в день їх надходження або наступного робочого дня у разі надходження документів у неробочий час. Телеграми, телефонограми та інші термінові документи передаються негайно.

 

Відразу після реєстрації сільським головою у теці з грифом "Невідкладно" передаються акти органів державної влади та доручення вищих посадових осіб, запити, звернення, а також кореспонденція Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, кореспонденція, що надходить від установ вищого рівня.

 

3. Документи, розглянуті сільським головою, повертаються з відповідною резолюцією службі діловодства, який здійснює передачу документів на виконання.

 

4. Документ, виконавцями якого є кілька структурних підрозділів, може бути переданий виконавцям у порядку визначення їх у резолюції або одночасно у вигляді копій з передачею оригіналу головному виконавцю, визначеному в резолюції першим. У разі впровадження електронного документообігу співвиконавці отримують документ в електронній формі.

 

5. Факт передачі документів виконавцям фіксується шляхом проставлення відповідної відмітки в реєстраційній формі із зазначенням інформації про виконавців, яким передано оригінал документа та його копії.

 

6. Передача документа з одного структурного підрозділу до іншого в обов'язковому порядку здійснюється через службу діловодства, в якій було зареєстровано документ. Документи, виконання яких перебуває на контролі, передаються до інших структурних підрозділів або іншим виконавцям тільки з повідомленням про це службі контролю .

 

7. Передача документів у межах структурного підрозділу здійснюється через особу, відповідальну за діловодство в структурному підрозділі (секретаря).

 

8. Облік документів, що передаються з одного структурного підрозділу до іншого, здійснюється шляхом проставлення відповідних відміток у реєстраційних формах, які веде служба діловодства.

 

9. Відповідальність за виконання документа несуть особи, зазначені у розпорядчому документі, резолюції голови ради, та працівники, яким безпосередньо доручено виконання.

 

Головний виконавець організовує роботу співвиконавців, зокрема визначає строки подання ними пропозицій, порядок погодження і підготовки проекту документа.

 

Співвиконавці відповідають за підготовку на належному рівні та своєчасне подання головному виконавцю пропозицій. У разі несвоєчасного подання пропозицій співвиконавцями головний виконавець інформує про це керівника, який надав доручення.

 

10. Виконання документа передбачає збирання та опрацювання необхідної інформації, підготовку проекту відповіді на документ чи нового документа, його оформлення, узгодження, подання для підписання (затвердження) голові сільради, а у деяких випадках - керівникові структурного підрозділу, а також у разі потреби - підготовку для пересилання адресату.

 

11. Перед поданням проекту документа на підпис відповідному керівникові працівник, який підготував документ, зобов'язаний перевірити правильність його складення та оформлення, посилання на нормативно-правові акти, уточнити цифрові дані, наявність необхідних віз і додатків.

 

Документ подається на підпис разом з документами, на підставі яких його було складено.

 

12. Якщо документ надсилається до кількох установ після його реєстрації виконавець організовує виготовлення необхідної кількості примірників.

 

13. Працівник, відповідальний за виконання документа, у разі відпустки, відрядження, звільнення зобов'язаний передати іншому працівникові за погодженням із своїм безпосереднім керівником усі невиконані документи та поінформувати службу контролю про передачу документів, виконання яких перебуває на контролі, іншому виконавцеві. структурним підрозділам.

 

Складення номенклатури справ

 

1. Номенклатура справ - це обов'язковий для райдержадміністрації систематизований перелік назв (заголовків) справ, що формуються в її діловодстві, із зазначенням строків зберігання справ.

 

2. Номенклатура справ призначена для встановлення в райдержадміністрації та її структурних підрозділах єдиного порядку формування справ, забезпечення їх обліку, оперативного пошуку документів за їх змістом і видом, визначення строків зберігання справ і є основою для складення описів справ постійного та тривалого (понад 10 років) зберігання, а також для обліку справ тимчасового (до 10 років включно) зберігання.

 

3. В сільській раді складається зведена номенклатура справ ради (додаток 19).

 

Зведена номенклатура справ сільської ради розробляється не пізніше 15 листопада поточного року секретарем виконкому, на підставі документів з усіх питань його діяльності із залученням фахівців, які працюють в раді.

 

Методична допомога у складенні номенклатур справ надається архівним відділом райдержадміністрації.

 

4. Зведена номенклатура справ сільради схвалюється експертною комісією ради з проведення експертизи цінності документів (далі - експертна комісія) та погоджується експертно-перевірною комісією Державного архіву Львівської області один раз на п'ять років або невідкладно у разі зміни структури установи, після чого затверджується – сільським головою.

 

5. Зведена номенклатура справ сільради складається у чотирьох примірниках, на кожному з яких повинен бути заповнений гриф погодження з Державним архівом Львівської області. Перший (недоторканний) примірник зведеної номенклатури справ зберігається в секретаря виконкому, другий використовується в сільський раді як робочий, третій – передається особі, відповідальній за архів в раді, для здійснення контролю за формуванням справ у структурних підрозділах райдержадміністрації, четвертий - передається до архівного підрозділу Буської райдержадміністрації.

 

Працівники сільської ради отримують витяги з відповідних розділів затвердженої зведеної номенклатури справ для використання у роботі.

 

6. Зведена номенклатура справ сільської ради щороку (не пізніше грудня) уточнюється та вводиться в дію з 1 січня наступного календарного року.

 

7. До номенклатури справ включаються назви справ, що формуються та відображають усі ділянки роботи, яка документується в апараті райдержадміністрації, зокрема справи постійних та тимчасово діючих рад, комісій тощо. До номенклатури справ вносяться також назви справ, що ведуться лише в електронній формі.

 

8. Графи номенклатури справ заповнюються таким чином.

 

У графі 1 проставляється індекс кожної справи. Індекс справи структурного підрозділу складається з індексу структурного підрозділу апарату райдержадміністрації (за штатним розписом або класифікатором структурних підрозділів) та порядкового номера справи в межах підрозділу. Наприклад: 06-12, де 06 - індекс самостійного відділу, 12 - порядковий номер справи, або 04.1-07, де 04.1 - індекс відділу у складі управління, 07 - порядковий номер справи.

 

За наявності у справі томів (частин) індекс ставиться на кожному томі, наприклад: т. 1, т. 2 тощо.

 

У графу 2 включаються заголовки справ (томів, частин).

 

Заголовок справи повинен чітко у стислій узагальненій формі відображати склад і зміст документів справи.

 

Не дозволяється вживання в заголовках справ неконкретних формулювань ("різні матеріали", "загальне листування", "вхідна кореспонденція", "вихідна кореспонденція" тощо), а також вставних слів і складних синтаксичних зворотів.

 

Під час формулювання заголовків справ враховуються такі ознаки формування справ, як номінальна, авторська, кореспондентська, предметно-питальна, хронологічна, географічна.

Документи формуються у справи на основі окремої ознаки або сполучення ознак.

 

Заголовок справи складається з елементів, що розміщуються у такій послідовності: назва виду справи (листування, журнал, книга тощо) чи виду документів у справі (накази, протоколи, акти тощо);

автор документів (найменування райдержадміністрації, структурного підрозділу);

кореспондент або адресат (найменування установи, до якої адресовані або від якої надійшли документи); короткий зміст документів справи (питання, з якого формується справа); назва регіону (території), з якою пов'язаний зміст документа; дата (період), до якої належать документи справи; вказівки на наявність копій документів у справі (у разі потреби).

 

У заголовках особових (персональних) та інших справ, що містять документи з одного питання, пов'язані послідовністю ведення процедур діловодства, вживається термін "справа", наприклад: "Особова справа", "Персональна справа".

 

У заголовках справ, що містять документи з одного питання, не пов'язані послідовністю ведення процедур діловодства, вживається термін "документи", а після нього в дужках зазначаються основні види документів справи, наприклад: "Документи (плани, анкети, довідки) про проведення огляду стану діловодства та архівної справи у структурних підрозділах райдержадміністрації".

 

Термін "документи" вживається також у заголовках справ, що містять документи-додатки до будь-якого нормативно-правового акта або розпорядчого документа райдержадміністрації.

 

У заголовках справ, призначених для групування документів одного виду, зазначається вид документа у множині та автор документів, наприклад: "Протоколи засідань Колегії районної державної адміністрації".

 

У заголовках справ, що містять листування, зазначаються кореспондент і короткий зміст документів, наприклад: "Листування з Міністерством фінансів України про затвердження і зміну штатного розпису".

 

У заголовках справ, що містять листування з кореспондентами, однорідними за характером діяльності, такі кореспонденти не перелічуються, а зазначається їх узагальнене найменування, наприклад: "Листування з органами місцевого самоврядування з питань забезпечення соціального захисту населення".

 

У заголовках справ, що містять листування з різними кореспондентами, такі кореспонденти не зазначаються, наприклад:

"Листування про організацію семінару з підвищення кваліфікації працівників кадрових служб".

 

У заголовках справ, що містять планово-звітну документацію, зазначається період (місяць, квартал, півріччя, рік), в якому планується створення документів, або період їх фактичного виконання, наприклад:

 

1. План основних організаційних заходів райдержадміністрації на 2012 рік;

        

2. Звіт про використання бюджетних коштів райдержадміністрацією за 2011 рік.

 

Якщо справа складається з кількох томів або частин, формулюється загальний заголовок справи, а потім у разі потреби - заголовок кожної справи.

 

Під час розміщення заголовків справ у номенклатурі враховується важливість документів, включених до справи, їх взаємозв'язок. На початку розміщуються заголовки справ щодо документів, які надійшли від органів вищого рівня, далі - щодо організаційно-розпорядчої документації, планово-звітної документації, листування, обліково-довідкових видів документів. У кожній з цих груп документи також розміщуються з урахуванням важливості та строків зберігання.

 

Графа 3 номенклатури заповнюється наприкінці календарного року.

 

У графі 4 номенклатури зазначаються строки зберігання справ, номери статей за переліком документів із строками зберігання.

 

У графі 5 "Відмітка" робляться позначки про перехідні справи;

про справи, що ведуться в електронній формі; про посадових осіб, відповідальних за формування справ; про передачу справ до архіву райдержадміністрації для їх продовження тощо.

 

9. Наприкінці року номенклатура справ закривається з підсумковим записом про їх кількість.

 

Формування справ

 

1. Формування справ - це групування виконаних документів у справи відповідно до номенклатури справ.

 

2. Справи формуються в сільраді, як правило, децентралізовано, тобто в структурних підрозділах.

 

3. Під час формування справ слід дотримуватися таких загальних правил: вміщувати у справи тільки виконані документи відповідно до заголовків справ в номенклатурі; групувати у справи документи, виконані протягом одного календарного року, за винятком перехідних справ (ведуться протягом кількох років), особових справ; вміщувати у справи лише оригінали або у разі їх відсутності засвідчені в установленому порядку копії документів; не допускати включення до справ чорнових, особистих документів, розмножених копій та документів, що підлягають поверненню; окремо групувати у справи документи постійного і тимчасового зберігання; за обсягом справа не повинна перевищувати 250 аркушів (30-40 міліметрів завтовшки).

 

4. Документи групуються у справи в хронологічному та/або логічному порядку.

 

5. Положення, правила, інструкції тощо, затверджені розпорядчими документами, групуються разом із зазначеними документами.

 

6. Розпорядження сільського голови з питань основної діяльності установи та з адміністративно-господарських питань, з кадрових питань (особового складу) групуються у різні справи. Розпорядження (накази) з кадрових питань (особового складу) групуються відповідно до їх видів та строків зберігання.

 

7. Документи засідань колегіальних органів групуються у дві справи:

 

протоколи і документи до них (доповіді, довідки, проекти рішень тощо);

 

документи з організації засідань (порядок денний, макет розміщення, список запрошених тощо).

 

8. Протоколи засідань колегіальних органів групуються у справи в хронологічному порядку і за номерами. Документи до засідань зазначених органів систематизуються за датами та номерами протоколів, а в межах групи документів, що стосуються одного протоколу, - за порядком денним засідання.

 

9. Доручення установ вищого рівня і документи, пов'язані з їх виконанням, групуються у справи за напрямами діяльності установи або за авторами ініціативних документів. Документи у невеликій кількості групуються в одну справу. У справі документи систематизуються за датами доручень.

 

10. Затверджені плани, звіти, кошториси групуються у справи окремо від проектів цих документів.

 

11. Листування групується за змістом та кореспондентською ознакою і систематизується в хронологічному порядку: документ – відповідь розміщується за документом – запитом.

 

12. Особові справи державних службовців формуються відповідно до Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1998 р. № 731 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 21, ст. 764).

 

13. Розрахунково-платіжні відомості (особові рахунки) працівників райдержадміністрації систематизуються в межах року за прізвищами в алфавітному порядку, а відомості на виплату з грошей (відомості нарахування заробітної плати) повинні бути сформовані щомісяця за рік.

 

14. Методичне керівництво і контроль за формуванням справ в раді та її виконавчому комітеті здійснюється секретарем виконкому

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 189; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!