НАЧАЛЬНИКУ ОПЕРАТИВНОЇ ДІЛЬНИЦІ № 2 

1. На ОД-2при проведенні робіт із захисту приміщень 1 поверху можливе їх сильне задимлення. При просуванні всередині приміщень необхідно постійно проводити пошук людей, що могли залишитися в них. Також при довготривалій пожежі необхідно звертати увагу на стан міжповерхового залізобетонного перекриття безпосередньо над зоною горіння.

2. Підтримувати стійкий радіозв’язокбезпосередньо з іншими ОД або через НШ. За необхідності призначити зв’язкових з числа підпорядкованого о/с або запросити у НШ додатково.

3. Організує, особисто веде розвідку та спостереження за несучими конструкціями та про зміни обстановки негайно докладає КГП та НШ по наявним засобам зв’язку або через зв’язного.

4. Керує роботою ланок ГДЗС, що пішли у задимлене середовище, підтримуючи з ними безперервний зв’язок, приймає свої рішення з наступною доповіддю КГП або НШ.

5. У випадках різкої зміни обстановки на ділянці самостійно приймає рішення та робить перестановку сил та засобів, що забезпечують швидку ліквідацію пожежі, доповідає КГП та НШ про свої рішення.

6. НОД повинен особисто переконатися в тому, що особовий склад працює у безпеці, слідкує та вимагає від них суворого дотримання ТБ при виконанні різноманітних робот по гасінню пожежі.

7. Скінчивши гасіння пожежі, НОД повинен доповісти про виконання поставлених завдань та про виконані роботи підлеглими на своєї ділянці

 

 

__________________________________

 

Додаток 6

до Оперативного плану пожежогасіння Ровеньківської гімназії імені М.Трублаїні

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

ВІДПОВІДАЛЬНОМУ ЗА БЕЗПЕКУ ПРАЦІ

 

Роботу в задимлених приміщеннях проводити тільки ланками ГДЗС.

2. Забезпечити страховку рятувальними мотузкамипід час рятування по ручним пожежним драбинам.

3. Вважати під напругою усе електрообладнання, за виключенням того, на яке видано письмовий дозвіл.

4. Не допускатисамостійних дій особового складу з знеструмлення електроліній і електроустановок, а також подачі вогнегасних речовин.

5. Встановлювати пожежні авто драбини  та ручні пожежні драбини таким чином, щоб вони не могли бути відрізані вогнем або не опинилися в зоні горіння у разі розповсюдження пожежі.

6. Обов’язково попередньо сповістити особовий склад, який піднявся по пожежних драбинах, про встановлення їх на нову позицію та вказати інші шляхи повернення чи переходу на іншу позицію.

 

__________________________________


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 314;