НАЧАЛЬНИКУ ОПЕРАТИВНОЇ ДІЛЬНИЦІ № 1Додаток 1

до Оперативного плану пожежогасіння Ровеньківської гімназії імені М.Трублаїні

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ КЕРІВНИКУ ГАСІННЯ ПОЖЕЖІ

 

1. Вжити першочергових заходів з евакуювання людейз приміщень будівлі у зв’язку з ймовірністю швидкого задимлення поверхів та сходових клітин при пожежі, що пов’язано з пожежною навантагою приміщень кабінетів, бібліотеки, архіву, а також з використанням в матеріалів, які під дією полум’я можуть виділяти високотоксичні продукти горіння.

2. Здійснювати розвідку пожежіпісля прибуття на місце, візуально, оцінюючи інтенсивність виділення диму та наявність полум’я у віконних прорізах, а також за рахунок опитування персоналу об’єкта. Направити одночасно 2 ланки ГДЗС по сходових клітках з двох протилежних напрямків. Приймає заходи з попередження паніки.

3. Визначити вирішальний напрямок оперативних дій– з правої сторони, тому що пожежа, розповсюджуючись в цьому напрямку, може охопити більшу площу та призвести до більш значних матеріальних втрат. При великому зосередженні сил із наявного особового складу призначити начальника штабу, тилу, бойових дільниць та відповідальних за техніку безпеки.

4. Створити оперативні дільниці,встановити порядок підтримання зв’язку, використовуючи мобільні та носимі радіостанції на єдиний канал радіозв’язку та своєчасно виходити на зв’язок з ПЗЧ та ОДС

5. Забезпечити недопущення поширення вогнюз приміщення, де виникла пожежа, основними шляхами - дверними прорізами, коридорами.

6. Забезпечити охолодження конструкцій перекриттівконтроль обстановки на нижчих та вишніх поверхах (за необхідності).

7. Забезпечити димовидаленняшляхом відкриття достатньої кількість віконних прорізів вище рівня горіння в сходових клітинах. Також можливе використання ДП-7 для нагнітання свіжого повітря в праву сходову клітку 8. 8. Залучити для евакуації і охорониевакуйованого майна адміністрацію об’єкта.

9. Встановити місце зосередження підрозділів, що прибули по підвищеному номеру виклику, встановити об’єм виконаних робот, порядок зміни, відпочинку.

 

__________________________________

Додаток 2

до Оперативного плану пожежогасіння Ровеньківської гімназії імені М.Трублаїні

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

НАЧАЛЬНИКУ ШТАБУ НА ПОЖЕЖІ

 

1. Організувати водопостачанняіз залученням для цього представників „Міськводоканалу” та об’єкта.

2. Організувати зв’язок на пожежідля чого задіяти переносні радіостанції, встановити стійкий радіозв’язок з КГП, НОД, НТ та односторонній гучномовний зв'язок з оперативними ділянками, а також загальний гучномовний зв'язок поблизу місця розташування штабу.

3. Забезпечити освітленняна оперативних ділянках (за необхідності) за допомогою переносних прожекторів, використовуючи освітлювальну мачту або стаціонарний прожектор.

4. Організувати взаємодіюта залучити до роботи штабу старшого керівника об’єкта, чергового енергетика, а також старшого аварійної бригади «Міськводоканалу» та старших посадових осіб служб 102, 103, 104.

 

__________________________________

Додаток 3

до Оперативного плану пожежогасіння Ровеньківської гімназії імені М.Трублаїні

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ НАЧАЛЬНИКУ ТИЛУ

 

1. Вжити заходів щодо розвідки вододжерелта забезпечити безперебійну подачу води на гасіння.

2. Прокладати магістральні лініїміж сходовими маршами, на кожній магістралі встановлювати по 2 розгалуження (на 2 поверсі та безпосередньо біля входу в сходові клітки).

3. Розміщувати резервну технікуз фасадної сторони будинку з урахуванням необхідного маневрування та дотримання ПДД.

4 Забезпечити підвищення напору води(за необхідності) у зовнішній водогінній мережі до 70 м. вод. ст. через чергового диспетчера „Міськводоканалу”.

5. Забезпечити підвіз водиавто технікою підприємства та міста в разі неможливості використання зовнішніх джерел водопостачання. Створити резерв АЦ поблизу пожежних автомобілів, що працюють на подачу води в лінії.

6. Вжити заходів для створення резерву апаратів захисту органів диханнята балонів до них.

7. Організувати дозаправку повітрям використаних апаратіввід компресора в СДПЧ - 33. За необхідності організувати доставку до місця пожежі резерву апаратів з інших підрозділів.

8. Забезпечити запас ПММдля працюючої техніки через керівництво СДПЧ-33, ГУ(У) МНС, або Ровеньківської гімназії імені М.Трублаїні, за необхідності організувати дозаправку техніки з дотриманням вимог правил безпеки праці.

 

Додаток 4

до Оперативного плану пожежогасіння Ровеньківської гімназії імені М.Трублаїні

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

НАЧАЛЬНИКУ ОПЕРАТИВНОЇ ДІЛЬНИЦІ № 1

 

1. На ОД-1під час гасіння пожежі в приміщенні бібліотеки на 1 поверсі можливе щільне задимлення і висока температура в палаючому та суміжних приміщеннях. При відкриванні дверей до суміжних приміщень можливий викид полум’я. Також при використанні димовсмоктувачів дотримуватися заходів безпеки та враховувати можливу зміну напрямків руху теплових потоків під час їх включення або виключення.

2. Підтримувати стійкий радіозв’язокбезпосередньо з іншими ОД або через НШ. За необхідності призначити зв’язкових з числа підпорядкованого о/с або запросити у НШ додатково.

3. Організує, особисто веде розвідку та спостереження за несучими конструкціями та про зміни обстановки негайно докладає КГП та НШ по наявним засобам зв’язку або через зв’язного.

4. Керує роботою ланок ГДЗС, що пішли у задимлене середовище, підтримуючи з ними безперервний зв’язок, приймає свої рішення з наступною доповіддю КГП або НШ.

5. У випадках різкої зміни обстановки на ділянці самостійно приймає рішення та робить перестановку сил та засобів, що забезпечують швидку ліквідацію пожежі, доповідає КГП та НШ про свої рішення.

6. НОД повинен особисто переконатися в тому, що особовий склад працює у безпеці, слідкує та вимагає від них суворого дотримання ТБ при виконанні різноманітних робот по гасінню пожежі.

7. Скінчивши гасіння пожежі, НОД повинен доповісти про виконання поставлених завдань та про виконані роботи підлеглими на своєї ділянці

 

 

Додаток 5

до Оперативного плану пожежогасіння Ровеньківської гімназії імені М.Трублаїні

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 373;