Паспортизація та одноразовий облік фізкультурно-спортивних споруд



Паспортизація та одноразовий облік спортивних споруд проводиться з метою уточнення стану матеріально-спортивної бази фізичної культури і спорту та виявлення діючого розподілу фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд за формами власності та відомчої приналежності.

Паспорт спортивної споруди є документом, що характеризує потужність спортивної споруди, технічний стан будівель та споруд і який дає право на встановлення групи щодо оплати праці керівників, затвердження штатів, відкриття фінансових рахунків і проведення інших операцій, пов’язаних з експлуатаційною, фінансовою та господарчою діяльністю.

Паспортизації підлягають всі спортивні споруди як діючі, так і ті, що знаходяться на реконструкції та капітальному ремонті, які відповідають вимогам навчально-тренувального процесу та правилам проведення змагань, всі фізкультурно-оздоровчі споруди, а також нестандартні спортивні споруди та приміщення (зали), які пристосовані для фізкультурно-оздоровчих занять, незалежно від форм власності та відомчої приналежності (станом на 01.01.2003 р.).

Не підлягають паспортизації та одноразовому обліку фізкультурно-оздоровчі та спортивні споруди орендовані, а також спортивні споруди, які не відповідають правилам проведення змагань з видів спорту і вимогам організації і проведення навчально-тренувального процесу.

Одноразовому обліку підлягають фізкультурно-оздоровчі і спортивні споруди, які паспортизовані і зареєстровані в органах державного управління з питань фізичної культури і спорту України.

Порядок проведення паспортизації та одноразового обліку

Проведення паспортизації та одноразового обліку фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд в областях, містах, районах, селах покладається на органи державного управління з питань фізичної культури і спорту відповідних територій.

На кожну спортивну споруду, що підлягає паспортизації, повинен бути заповнений паспорт у 3-х екземплярах, а на кожну відкриту площинну спортивну споруду – облікова картка, також у 3-х екземплярах. Окрім того, на спеціалізовані спортивні споруди (стрілецькі тири, спортивні ядра, велотреки, кінноспортивні бази, лижні бази, гірськолижні траси, трампліни для стрибків на лижах, санні траси, веслувальні бази та яхт-клуби, споруди для біатлону) додатково заповнюються спеціальні додатки до паспорта.

Один екземпляр документів (паспорт з додатками та облікова картка), які оформлені відповідним чином і зареєстровані в органі державного управління з питань фізичної культури і спорту України, залишається на спортивній споруді, другий - зберігається в відповідному управлінні з питань фізичної культури і спорту держадміністрації, третій – залишається за місцем реєстрації – в Республіканському комітеті по фізичній культурі і спорту Автономної Республіки Крим, управліннях з питань фізичної культури і спорту областей та міст Києва і Севастополя.

На підставі даних паспортизації управління з питань фізичної культури і спорту міст, районів проводять одноразовий облік спортивних споруд, заповнюючи бланки одноразового обліку - форми. № 1-с (спортспоруди) і №2-с (спортспоруди) у двох екземплярах.

Один екземпляр форм надається в Республіканський комітет по фізичній культурі і спорту Автономної Республіки Крим, управління з питань фізичної культури і спорту областей та міст Києва і Севастополя, другий екземпляр залишається на місцях.

На підставі звітних даних, що представлені управліннями (відділами) з питань фізичної культури і спорту міст, районів, Республіканський комітет по фізичній культурі і спорту Автономної Республіки Крим, управління з питань фізичної культури і спорту областей, міст Києва і Севастополя складають зведені звіти, заповнюють форми №1-с (спортспоруди) та №2-с (спортспоруди) про наявність фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд на території регіону також у 2-х екземплярах. Один екземпляр вказаних форм направляється до Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту, другий - залишається в комітеті (управлінні) з питань фізичної культури і спорту АР Крим (облдержадміністрації, міст Києва і Севастополя).

Всі звіти повинні бути підписані керівником відповідного органу державного управління з питань фізичної культури і спорту та завірені печаткою.

Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту на підставі отриманої інформації складає загальний звіт про наявність фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд на Україні та їх розподіл за формами власності та відомчої приналежності.


Дата добавления: 2021-03-18; просмотров: 78; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!