Технічне оформлення курсової роботи



    Курсова робота має бути виконана за відповідною структурою з виділенням окремих частин роботи, абзаців, з нумерацією сторінок, правильним оформленням посилань, цитат, висновків, списку використаної літератури. Охайність і грамотність у мовному та стилістичному плані теж є важливими елементами під час написання та оформлення курсової роботи.

· Курсова робота виконується державною мовою.

·   Пошукове дослідження потребує наукового стилю викладу, що на сучасному етапі передбачає безособовий варіант: займенник „Я” не вживається, а займенник „Ми” поступово виходить із ужитку. „Можна вважати...”, „виявлено...”, „доведено...” – такі формулювання є різновидністю безособового стилю.

· Курсова робота друкується з одного баку аркушу білого паперу: 14 кегель, через 1,5 інтервали, шрифт Times New Roman; поля: праве – 10 мм, ліве – 30 мм; верхнє та нижнє – 25 мм; абзацний відступ – 125 мм.

· Курсова робота може бути написана від руки, чітко, легким для читання почерком, без надмірних закреслень та виправлень;

· Кожен з основних розділів курсової роботи (вступ, розділи, висновки, список використаних джерел, додатки) розпочинається з нової сторінки, відступивши з верху на 5 см;

· Усі основні заголовки друкуються великими літерами жирним шрифтом посередині рядка. Після заголовків крапка не ставиться;

Підрозділ нумерують у межах кожного розділу, наприклад другий підрозділ третього розділу ( 3.2. Емоційність невротичних пацієнтів та хворих на шизофренію через призму сприйняття та відтворення слів, в залежності від знаку та інтенсивності емоційного фактору). У кінці назви підрозділу крапки не ставлять.

· Нумерацію і заголовки пунктів друкують у рядку основного тексту з абзацного відступу (наприклад 3.2.1. або 3.2.2.)

· Титульний аркуш залічують до загальної нумерації сторінок; номер сторінки на титульному аркуші не зазначається;

· Сторінки нумерують у верхньому правому кутку аркуша. Нумерація сторінок, розділів, підрозділів, таблиць, рисунків подають цифрами без знака №.

· Список використаних джерел і додатки в обсяг роботи не враховуються;

· Вимоги щодо написання роботи:

- Для 4-го курсу - 35-40 сторінок комп’ютерного тексту; співвідношення теоретичної і емпіричної частини 50% / 50%; 30-35 позицій літературних джерел; мінімальна кількість методик – 3; кількість досліджуваних у груповому дослідженні – 50-60 осіб, індивідуальному – 25-35 осіб.

Особливості оформлення таблиць

Цифровий матеріал, як правило, повинен оформлятися у вигляді таблиць. Кожна таблиця повинна мати назву, яку розміщують над таблицею і друкують симетрично до тексту (12 шрифтом). Назву і слово „Таблиця” починають з великої літери. Назву не підкреслюють.

Таблицю розміщують після першого згадування про неї в тексті. Якщо у тексті посилаються на дані таблиці, то в логічно зручному місці в круглих дужках зазначають (табл.3) або „...як це видно з табл.3”.

 

Таблиця 1

Назва таблиці

 

Заголовок

Заголовки граф

Підзаголовки граф

Підзаголовки граф

Підзаголовки граф

   
         
         

 


Таблиця 2

Мимовільне запам’ятовування слів різної емоційності

 

Забарвленість слова

Здорові

Невротичні розлади

Неврозоподібна шизофренія

Оцінка експертів Оцінка дослід -х Оцінка експертів Оцінка дослід-х Оцінка експертів Оцінка дослід-х
“++” 1,5 1,4 1,8 1,5 1,15 1,07
“- -“ 1,25 0,8 0,7 1 0,7 0,6
“0” 0,97 0,69 0,63 0,53 0,73 0,3
“ – “ 0,5 1,1 0,4 0,47 0,6 0,4
“+” 0,4 1,25, 0,4 1,5 0,36 2,3
Всього

4,62

3,93

3,54

 

Правила подання ілюстрацій

    До ілюстрацій відносяться – схеми, креслення, діаграми, графіки, фотографії, рисунки.

    Назви ілюстрацій розміщуються після їхніх номерів.

    Підпис ілюстрації включає 4 основних елементи:

· Скорочене слово рисунок – „Рис.”

· Порядковий номер ілюстрації 1, 2, 3... – „Рис.1”.

· Назву ілюстрації;

· Експлікацію, яка пояснює значення цифр і позначень на ілюстрації.

Назву та усі дані ілюстрації переважно друкують 12 шрифтом.

 

 

Рис.2. Порівняння середніх значень інтенсивності гніву, страху та радості в 3-х групах

Посилання на ілюстрації оформлюють аналогічно до посилань на таблиці (Див. Попередній підрозділ).


ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Курсові роботи, які, на погляд керівника, заслуговують позитивної оцінки, підлягають захисту. Захист роботи відбувається у встановлений термін у присутності студентів і комісії: керівника і викладачів кафедри. Під час захисту студент називає тему і меті роботи, повідомляє її план і коректно передає зміст. Особливу увагу необхідно при цьому звертати на практичну частину роботи, тобто дослідницьке завдання. В кінці виступу студент формулює висновки. Під час захисту доцільно зауважувати труднощі і проблеми, які виникали у процесі виконання роботи та, особливо, проведення дослідження – така інформація є корисною для усіх присутніх студентів. В процесі захисту виставляється оцінка, яка заноситься в залікову книжку.

 


Дата добавления: 2021-03-18; просмотров: 36; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!