Тема 14. Юридична техніка процесуальних актів цивільного судочинства



Поняття та сфера застосування цивільно-правових документів. Види процесуальних актів-документів з цивільних справ. Вимоги до оформлення цивільно-правових документів.

Право на судовий захист цивільного права та інтересу. Підсудність справ у цивільному судочинстві. Поняття позовної заяви. Види позовних заяв. Форма і зміст позовної заяви. Форма і зміст заяви про видачу судового наказу, судовий наказ.

Процесуальні документи з сімейних правовідносин. Документи, що регулюють право спадкування. Процесуальні документи з житлових правовідносин. Процесуальні документи з правовідносин права власності. Процесуальні документи з трудових правовідносин. Процесуальні документи з соціально-забезпечувальних правовідносин. Процесуальні документи щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. Процесуальні документи з деліктних зобов’язань. Процесуальні документи щодо захисту прав споживачів. Процесуальні документи щодо договірних правовідносин. Процесуальні документи з земельних правовідносин.

Заяви та клопотання у цивільному судочинстві. Цивільно-процесуальні документи у справах окремого провадження. Форма і зміст заяви у справах окремого провадження. Перегляд судових рішень та їх документальний супровід. Форма і зміст апеляційної, касаційної скарги, заяви про оскарження рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами. Вимоги до заяви з приводу окремих процесуальних питань, які виникають під час розгляду справи у суді. Процесуальні акти-документи, за допомогою яких здійснюється фіксування цивільного процесу.

Процесуальні документи, пов’язані з виконанням судових рішень. Судове рішення та його види. Ухвали суду. Процесуальні акти-документи в стадіях перевірки законності й обґрунтованості судових рішень. Процесуальні акти-документи в стадії апеляційного провадження. Процесуальні акти-документи в стадії апеляційного провадження. Процесуальні акти-документи в стадії касаційного провадження. Процесуальні акти-документи в стадії провадження у зв’язку з переглядом рішення. Процесуальні акти-документи в стадії провадження у зв’язку з нововиявленими обставинами.

 

Тема 15. Техніка створення господарсько-процесуальних документів

Досудове регулювання господарських спорів. Претензія. Відповідь на претензію. Досудова вимога. Мирова угода, її сутність та правила написання. Особливості укладання мирової угоди на різних стадіях судочинства.

Позов у господарському процесі. Структурні елементи позову (позовної заяви), що подається до господарського суду. Методика складання позову, що подається до господарського суду. Вимоги до оформлення й порядок подання позову до господарського суду. Позовна давність та документи, пов’язані із застосуванням наслідків її спливу. Форма і зміст позовної заяви.

Види заяв та клопотань, що подаються сторонами до господарського суду. Заяви та клопотання на стадії виконання господарського рішення. Особливості написання та оформлення заяв, клопотань. Перегляд судових рішень в апеляційному порядку. Заява про поновлення строку на подання апеляційної скарги. Апеляційна скарга. Відзив на апеляційну скаргу. Перегляд судових рішень в касаційному порядку. Касаційна скарга. Відзив на касаційну скаргу. Процесуальні документи, пов’язані з переглядом судових рішень. Перегляд рішення, ухвали, постанови господарського суду за нововиявленими обставинами. Заява про перегляд справи за нововиявленими обставинами. Виконання рішення, ухвали, постанови господарського суду. Запит до Державної виконавчої служби України. Скарга на дії державного виконавця.

Структура, складання і оформлення заяви про порушення справи про банкрутство до господарського суду. Заява про введення процедури санації. Заява про грошові вимоги. Обґрунтування вимог конкурсного кредитора. Клопотання про призначення арбітражного керуючого. Звіт ліквідатора майна банкрута.


Дата добавления: 2021-01-21; просмотров: 75; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!