Підключення проекту бібліотеки до консольного проекту.



Для цього додамо посилання на проект з DLL MySin. У вікні Solution Explorer наведемо покажчик миші до імені консольного проекту і з контекстного меню виберемо пункт меню «Add Reference». Виберемо вкладку «Projects». Оскільки проект MySin включений в Рішення, то він автоматично з'явиться у вікні, Якщо посилання потрібно встановити на проект, не включений в Рішення, то у вікні додавання посилань потрібно вказати шлях до проекту.

Посилання на DLL з'явиться в папці «References» консольного проекту. Тепер проекти зв'язані і з консольного проекту доступні сервіси, DLL, що надаються.

Перебудуємо рішення, щоб не було помилок.

Встановлення стартового проекту.

У вікні Solution Explorer наведемо курсор миші на заголовок консольного проекту і виберемо:

 

Set as StartUp Project

 

Після цього його можна запустити на виконання.

 

Створення Windows-проекту в тому самому рішенні.

Виберемо пункт меню File|New|Project, задамо тип проекту Windows Forms Application , дамо йому ім'я – WindowsMySin, вкажемо, що проект додається до існуючого Рішення Lab1.

 

На формі створимо 2 текстові поля для введення вхідних параметрів, третє і четверте – для результатів.

 

 

Додамо 2 кнопки. При натисканні кнопки "Обчислення Sin" виконується виклик функцій, "Вихід" – завершення роботи.

Код форми:

using System;

using System.Collections.Generic;

using System.ComponentModel;

using System.Data;

using System.Drawing;

using System.Linq;

using System.Text;

using System.Windows.Forms;

 

namespace WindowsMySin

{

public partial class Form1 : Form

{

   public Form1()

    {

       InitializeComponent();

   }

 

   private void button1_Click(object sender, EventArgs e)

   {

      double x = double.Parse(txt_x.Text);

      int n = int.Parse(txt_n.Text);

      //вызов метода вычисления sin(x) из библиотеки

      double my_sinus = MyLib.MySin.Sin(x, n);

      //вызов метода из класса Math

      double sinus = Math.Sin(x);

      txt_y1.Text = my_sinus.ToString();

      txt_y2.Text = sinus.ToString();

 

   }

 

  private void button2_Click(object sender, EventArgs e)

   {

       this.Close();

   }

}

}

Робимо проект стартовим і запускаємо на виконання. Результат:

 

Документування коду

/// <summary>

/// Sin(x)

/// </summary>

/// <param name="x">кут в радіанах – перший аргумент функції Sin</param>

///<param name="n">показник ступеня – другий аргумент функції Sin</param>

/// <returns>Повертає значення функції Sin для заданого кута</returns>

 

 

Завдання для самостійної роботи

1. Створити DLL-бібліотеку, яка містить методи, які реалізують завдання. В кожному методі вказати XML-коментарі.

2. Створити рішення, яке включає DLL-бібліотеку, консольний проект, який тестує роботу бібліотечних методів.

3. Створити Windows-проект в тому самому рішенні, який викликає бібліотечні методи.

4. Створити DLL-бібліотеку як окреме рішення. Зв'язати бібліотеку з Windows-проектом.

 

№ варіанту Зміст завдання
1 1. Реалізувати функцію обчислення суми та різниці двох цілих чисел 2. Реалізувати функцію піднесення в квадрат добутку двох цілих чисел 3. Знайти значення поліному p=a*x^4-b*x^3+c*x+d. Значення a,b,c,d – дійсні числа, ініціалізувати в коді, x ввести з консолі. Результат вивести на консоль. 4. Обчислити середнє арифметичне і середнє геометричне двох цілих чисел. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert. 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс.
2 1. Реалізувати функцію піднесення до кубу частки двох цілих чисел 2. Реалізувати функцію обчислення добутку двох дійсних чисел 3. Знайти значення поліному p=a*x^5-1/b*x^4+c*x+d.  Значення a,b,c,d – цілі числа, ініціалізувати в коді, x ввести з консолі. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert. 4. Обчислити периметр прямокутного трикутника за заданими катетами. 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс.
3 1. Реалізувати функцію обчислення добутку двох цілих чисел 2. Реалізувати функцію піднесення до кубу суми двох дійсних чисел 3. Знайти значення поліному p=23,5*x^5 + 30*x^4+10*x+87,3.  Значення x ввести з консолі. Результат вивести на консоль 4. Обчислити площу прямокутного трикутника за заданими катетами. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert. 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс.
4   1. Реалізувати функцію обчисленнячастки двох цілих чисел 2. Реалізувати функцію піднесення до кубу частки двох дійсних чисел 3. Знайти значення поліному p=3,5*x^4 + 3*x^3+10*x^2+8,3.  Значення x ввести з консолі. Результат вивести на консоль 4. Ввести вартість покупки та суму, яку сплачує покупець. Вивести повідомлення про решту, яку має видати продавець. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert. 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс.
5 1. Реалізувати функцію обчислення суми двох дійсних чисел 2. Реалізувати функцію піднесення цілого числа в квадрат 3. Обчислити площу прямокутника за заданими сторонами 4. Обчислити значення функції z=a*x^2+b*y^2  при будь-яких значеннях параметрів і змінних. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert. 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс.
6 1. Реалізувати функцію обчислення різниці двох дійсних чисел 2. Реалізувати функцію піднесення до кубу різниці двох дійсних чисел 3. Обчислити значення функції z=5*x^2+2*x*y+ y^2  при будь-яких значеннях параметрів і змінних. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert. 4. Обчислити площу квадрату за заданою стороною 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс.
7 1. Реалізувати функцію обчислення добутку двох дійсних чисел 2. Реалізувати функцію піднесення цілого числа в квадрат 3. Обчислити значення функції z=6*x^2 - 12*x*y+ 25*y^2  при будь-яких значеннях параметрів і змінних. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert 4. Обчислити площу кола за радіусом 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс
8 1. Реалізувати функцію обчислення суми трьох цілих чисел 2. Реалізувати функцію обчислення частки двох дійсних чисел 3. Обчислити значення функції y=2*x2 + 10*x+40. Змінна х вводиться з консолі 4. Для вказаної  площі території і кількості жителів країни знайти щільність населення. Вхідні дані ввести з консолі. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс
9 1. Реалізувати функцію піднесення в квадрат суми двох цілих чисел 2. Реалізувати функцію обчислення суми двох дійсних чисел 3. Обчислити довжину гіпотенузи і площу прямокутного трикутника по заданих катетах 4. Для вказаного об'єму і маси твердого тіла знайти його щільність. Вхідні дані ввести з консолі. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс
10 1. Реалізувати функцію піднесення в квадрат різниці двох цілих чисел 2. Реалізувати функцію обчислення суми трьох чисел 3. Ввести вартість покупки та суму, яку сплачує покупець. Вивести повідомлення про решту, яку має видати продавець 4. Відомі координати на площині двох точок. Обчислити відстань між цими точками. Результат вивести на консоль. Використати методи класу Convert 5. Вивести на консоль власні анкетні дані: Прізвище, ім'я, вік, група, курс

 


Дата добавления: 2020-12-12; просмотров: 61; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!