Захисні рукавички встановленого зразка,



Захист на гомілку,

-захисний бандаж,

-капа,

-захисний шолом (для спортсменів віком до13 років включно є обов ’язковим) .

Захисне обладнання не повинне бути старим, пальці ніг мають бути відкриті. Забороняється наносити на тіло масло і небезпечні матеріали. Якщо рефері помітить, що використовується такий матеріал, він/вона повинен його прибрати.

4.2.1 Рукавички:

В змішаних бойових мистецтвах ММА використовуються використовується рукавички з відкритими для захватів пальцями вагою 8 унцій схвалені Федерацією.

4.2.2 Протектор на гомілку:

Учасники повинні надягати протектор на гомілку і ступню за наказом офіційного комітету.

Протектор на пах (для чоловіків) і на груди (для жінок):

Учасники повинні надягати протектор на пах або груди з міцного матеріалу.

Капа:

Учасники повинні надягати капу, яка їм підходить.

4.5 Шолом:

Учасники повинні надягати шолом за наказом офіційного комітету. Для спортсменів віком до 13 років включно є обов’язковим, для більш дорослих спортсменів шолом одягається за бажанням спортсмена.

 

5. Медичний огляд та зважування для всеукраїнських змагань:

 

5.1 Медичний огляд:

5.1.1 У час, відведений для зважування, учасники проходять медичний огляд у лікаря спортивного диспансеру, для підтвердження того, що вони здорові перед зважуванням. Виконавчий комітет “UF MMA” може організувати медичний огляд перед процедурою зважування.

5.1.2 Для зважування і медичного огляду учасники змагань надають відповідальній особі свої персональні дані, підписані генеральним секретарем або головою їх обласного осередку “UF MMA” бланк офіційної заявки встановленого зразка. Якщо учасник не надає свої персональні дані під час медичного огляду і зважування, він не буде допущений до змагання.

 

5.2 Вагові категорії:

                                          

діти 10-11 років:

Хлопці:  -27 кг.; -29.5 кг,; -32кг.; -35 кг.; -38.5 кг.; -42.5кг.; -47кг.; -52 кг.;+52кг.                             

Дівчата: -25кг.; -27 кг.; -29.5 кг,; -32кг.; -35 кг.; +35 кг.

юнаки 12-13 років:

Юнаки: -32кг.; -35 кг.; -38.5 кг.; -42.5кг.; -47кг.; -52 кг.; -57 кг.; -61кг.; +61 кг.

Юначки: -32кг.; -35 кг.; -38.5 кг.; -42.5кг.; +42.5кг.

кадети 14-15 років:

Кадети: -42.5 кг.; -47 кг.; -52 кг.; -57 кг.; -61кг.; -66кг.; -70 кг.; +70 кг.

Кадетки: -38.5 кг.; -42.5кг.; -48кг.; -52 кг.; -57 кг.; +57кг.

юніори 16-17 років:

Юніори: -47 кг.; -52 кг.; -57 кг.; -61 кг.; -66 кг.; -70 кг.; -77 кг.; -84 кг.; -93 кг.; +93 кг.

Юніорки: -42.5 кг.; -48 кг.; -52кг.; -57кг.; -63 кг.; +63 кг.

Дорослі 18+ років:

Чоловіки: -52кг.; -57кг.;  -61 кг.; -66 кг.; -70 кг.; -77 кг.; -84 кг.; -93 кг.; -102 кг.; +102 кг.

 Жінки (дорослі): -48 кг.; -52кг.; -57кг.; -63кг.; -70кг.; +70кг.

                                  

 

 

5.3 Зважування:

5.3.1. Для всеукраїнських змагань слід застосовувати наступні правила зважування:

5.3.2. Учасники змагань у всіх категоріях мають бути готові до зважування увечері перед змаганням у встановлений час з моменту приїзду і до 18:00.

Виконавчий комітет UFMMA, або його представники мають право продовжити період зважування у разі затримки, викликаної будь-якими непередбаченими обставинами. Змагання повинне починатися не менше, чим через 12 годин після зважування.

Якщо змагання повинні початися менш ніж через 12 годин після останнього зважування, виконавчий комітет UFMMA зобов'язаний отримати згоду медичної групи для того, щоб переконатися, що змагання не зашкодить бійцям у перших поєдинках.

5.3.3. Офіційні особи, які проводять зважування, вибираються UFMMA з регіональних представників. Представник асоціації, що зареєстрував учасників для змагання, може спостерігати зважування, але він/вона не повинен нічого робити, щоб перервати його.

5.3.4. У день зважування бійцеві дозволяється пройти зважування на офіційних вагах лише один раз. Зважування на офіційних вагах вважається остаточним зважуванням. Проте, представник команди, учасники якої вперше не пройшли по зважуванню у свою категорію, може перевести їх у вищу або нижчу категорію згідно з їх вагою, якщо в команді немає інших учасників у цій категорії, і період зважування ще не закінчився.

5.3.5. Показання ваги на вагах має бути видне неозброєним оком і бути у метричних одиницях. Дозволяється використовувати цифрові ваги.

5.3.6 Вага реєструється без одягу.

5.3.7. Міжрегіональні змагання:

5.3.7.1 При змаганнях між двома і більш регіонами (областями) офіційні особи, які проводять зважування, призначаються федерацією того регіону, яка проводить змагання, і представниками регіонів, що змагаються, або ж представники інших регіонів можуть бути запрошені як асистенти. Такі регіональні представники мають право перевірити вагу кожного учасника змагань.

5.3.7.2. При всеукраїнських змаганнях зважування може зайняти три години. Будь-які бійці, які не пройшли по зважуванню у свою категорію або не з'явилися у відведений для зважування час, будуть оголошені програвшими.

5.3.7.3. Асоціація регіону-впорядника змагань надає ваги для зважування і місце для тренування відповідно до вимог команд, коли команди прибувають у місто, в якому проводяться змагання.

 

Тренери та секунданти

 

Кожен учасник змагань має право на 2 секундантів, які повинні дотримуватись наступних правил:

6.1. Учасник змагань може мати лише двох тренерів-секундантів на рингу, татамі.

6.2. Під час раундів тренерам не дозволяється залишатися на рингу. Перед кожним раундом тренери повинні забрати з рингу необхідні речі, такі як рушник і ємкість для води.

6.3. Тренери виконують свої обов'язки у кутку рингу, він/вона повинен мати рушник і губку для свого бійця. Якщо він зрозуміє, що його боєць не може продовжувати бій, він може здатися від його імені, викинувши рушник або губку на ринг в той час, коли рефері виконує відлік.

6.4. Голова суддівської колегії та суддівський комітет кожних змагань скликують збори суддів, рефері і секундантів, що беруть участь у змаганнях, для оголошення того, що правила UFMMA слід строго дотримуватись, і будь-який боєць, який порушить ці Правила, може бути оштрафований не лише шляхом віднімання балів, але і дискваліфікацією.

6.5. Тренерам забороняється використовувати нецензурну лексику або образливі вимови щодо свого бійця, суперника або суддівської колегії під час змагань. Якщо який-небудь тренер порушує це правило, він буде попереджений або звільнений від своїх обов'язків; його бійці також можуть бути попереджені, повідомлені або дискваліфіковані рефері через неналежну поведінку їх тренера.

 Якщо рефері звільняє тренера від його обов'язків, він повинен не виконувати їх під час даного змагання, що залишився.

 

Суддівська бригада

 

7.1. Призначення:

На всеукраїнських змаганнях, виконавчий комітет UFMMA призначає членів суддівської бригади для кожного змагання. Суддівська бригада включає не менше 10 осіб: головний суддя змагань, Головний секретар змагань, апеляційний суддя, 2 рефері,4 бокових судді, суддя-хронометрист. Під час змагання, тим, хто не входить до складу суддівської бригади, не дозволяється сидіти на місцях суддівської бригади.

Будь-який член суддівської бригади, який бажає змінити графік, отримує спочатку дозвіл головного суді. Члени комітету UFMMA, що входять у список всеукраїнських рефері/суддів, і члени суддівського комітету спільно складають суддівську бригаду і мають право голосу.

7.2. Обов'язки суддівської бригади:

7.2.1. Кожен член суддівської бригади дає бали кожній парі учасників змагання, його бали порівнюються з балами інших членів суддівської бригади.

7.2.2. Голова суддівської бригади перевіряє суддівські записки 3 суддів, щоб переконатися, що:

- Підсумовування балів правильне.

- Імена учасників змагання вказані правильно.

- Ім'я переможця вказане правильно.

7.2.3. Заповнені суддівські записки мають бути підписані і перевірені. Рефері, або особа, що діє як представник суддівської бригади, повідомляє інформаторові ім'я переможця відповідно до більшості з 3-х суддівських записок для повідомлення глядачам.

7.2.4. Суддівська бригада, яка виконує обов'язки у кожному періоді, зустрічається вранці наступного дня для оцінки роботи рефері і суддів. Якщо рефері або суддя виконав свої обов'язки неправильно або не відповідно до стандартів, про це повідомляється виконавчому комітету UFMMA, і суддівська бригада вимагає, щоб такий рефері або суддя переглянув своє рішення, зроблене у попередній день.

7.2.5. Суддівська бригада відправляє письмовий звіт виконавчому комітету UFMMA, якщо рефері або суддя виконав свої обов'язки не відповідно до правил UFMMA, або якщо суддя неправильно нарахував бали.

7.2.6. В разі будь-якого пошкодження, яке перешкоджає виконанню обов'язків рефері на змаганні, суддівська бригада може зупинити змагання до повернення ситуації в нормальне русло.

7.2.7. Суддівська бригада може виконати негайні дії, якщо вони вважають це за необхідне, у зв'язку з яким-небудь випадком, який може перешкодити змаганню у будь-який час.

7.2.8 Члени суддівської бригади консультують рефері і суддів по необхідних питаннях до прийняття рішення.

7.2.9. Якщо який-небудь учасник змагання навмисно здійснює які-небудь неспортивні дії, суддівська бригада має право повідомити про таку неналежну дію в UFMMA. Виконавчий комітет повинен оголосити, що він позбавляється права брати участь в змаганнях на якийсь період часу. Виконавчий комітет UFMMA також може позбавити учасника змагань права отримувати нагородну атрибутику (медалі, дипломи), на яку він має право за перемогу у цьому змаганні.

7.2.10. Право анулювати рішення рефері/судді. Апеляційний суддя може анулювати рішення рефері/судді у наступних випадках:

7.2.11. Якщо рішення рефері прямо порушує правила UFMMA (у такому разі апеляційний суддя може використовувати як підтвердження відеозапис).

7.2.12. Якщо очевидно, що декілька суддів зробили помилки у своїх оцінювальних аркушах, що призвело до неправильного рішення.

 

Рефері

 

8.1. Призначення Голови суддівської колегії.

 Посада Голови суддівської колегії – це дуже почесний пост. Особа, що входить у всеукраїнський список, отримує сертифікат вищого рангу як національний рефері/суддя і отримує відзнаку UFMMA за призначення, а також карту акредитації.

8.1.1. Для включення у список рефері/суддів UFMMA, особа має бути запропонована його обласним осередком з медичним свідоцтвом про те, що він перебуває у гарній формі і досить здоровий, щоб виконувати такі обов'язки, пройти навчальний суддівський семінар та здати атестацію.

8.1.2. Суддівська колегія UFMMA перевіряє і оновлює список рефері/суддів, щоб переконатися, що його рефері/судді можуть ефективно виконувати свої обов'язки.

8.2. Одяг: рефері має бути одягнений у чорну футболку встановленого зразка, що затверджена Федерацією UFMMA і чорні брюки з логотипом UFMMA.

8.3. Обов'язки рефері.

8.3.1. На всеукраїнських змаганнях, рефері, акредитований UFMMA, виконує свої обов'язки, здійснюючи необхідні процедури на рингу, але не нараховує очки.

8.3.2. Головний обов'язок рефері – піклуватися про бійців. При виконанні обов'язків на рингу, рефері слід:

8.3.2.1. Переконатися, що дотримуються правила і справедливість.

8.3.2.2. Контролювати весь хід змагання.

8.3.2.3. Попередити зайвий і непотрібний тиск на слабких бійців.

8.3.2.4. Перевірити рукавички і одяг бійців.

8.3.2.5. Використовувати три слова для команд:

FIGHT: Коли рефері наказує бійцям припинити бій.

FREEZ: Коли рефері наказує бійцям завмерти і не рухатись.

STOP: Коли рефері хоче зупинити бій.

8.3.2.6. Рефері вказує бійцям на порушення правил відповідними пояснювальними знаками або жестами.

8.3.2.7. Рефері збирає і перевіряє суддівські записки від 3 суддів у кінці бою перед передачею результатів голові суддівської бригади.

8.3.2.8. Лише після оголошення, рефері піднімає руку переможця.

8.3.2.9. Він інформує голову суддівської бригади, якщо розуміє, що боєць програв змагання або пояснює причини припинення бою, так щоб голова суддівської бригади міг повідомити судді-інформатору, що йому слід повідомити про це глядачам.

8.4. Права рефері:

8.4.1. Рефері може зупинити бій, якщо помітить, що боєць значно переважає свого опонента.

8.4.2. Рефері може зупинити бій, якщо помітить, що боєць занадто травмований і не може продовжувати бій.

8.4.3. Рефері може зупинити бій, якщо помітить, що учасники змагання б'ються дуже агресивно, в такому випадках одному з учасників буде наказано покинути змагання.

8.4.4. Рефері може попередити бійців або зупинити бій, щоб відняти бал у учасника, який здійснює порушення або по інших причинах, щоб встановити справедливість або відновити процедуру відповідно до правил.

8.4.5. Рефері може наказати учасникам, які не виконують накази рефері негайно, або які нападають або ображають рефері, покинути змагання.

8.4.6. Рефері може наказати тренерові, який порушує правила, припинити свої обов'язки і наказати учасникові залишити змагання, якщо його тренер не виконує наказ рефері.

8.4.7. Рефері може наказати бійцеві, який здійснює порушення, покинути змагання, незалежно від того, чи було йому зроблено попередження. Проте, це залежить від вигляду порушення і умов.

Зауваження.

 Рефері може зробити зауваження бійцеві. Зауваження – це порада бійцеві, щоб попередити порушення, яке недостатньо серйозне для дискваліфікації. Рефері використовує всі можливості робити зауваження, не зупиняючи бій.

Попередження.

Рефері може зробити попередження бійцеві. Якщо боєць 3 рази порушив правила, але ці порушення не досить серйозні для дискваліфікації, рефері зупиняє бій для попередження. Рефері сигналізує жовтою карткою суддям про те, що було зроблено попередження і чітко вказує на бійця, якому було зроблено попередження.

У разі винесення жовтої картки, з бійця знімається 1 бал в раунді

Після такого попередження, рефері дає бійцям команду продовжити бій. Якщо боєць отримує три попередження за один бій, його дискваліфікують.

8.7. Медичне обстеження рефері.

Перед виконанням обов'язків на будь-якому всеукраїнському турнірі, що проводиться по цих правилах, рефері проходить медичне обстеження, щоб визначити, що він здоровий і знаходиться у досить хорошій формі для виконання своїх обов'язків на рингу. Його зір має бути не менше шести діоптрій. При виконанні обов'язків на рингу, рефері забороняється надівати окуляри, але дозволяється використовувати контактні лінзи. Перед кожним змаганням, рефері повинен відвідати збори, організовані медичним комітетом. Якщо рефері не може продовжувати виконання своїх обов'язків у ході змагання, суддя-хронометрист повинен дати дзвінок, щоб зупинити бій, і змагання продовжує наступний рефері з попередньо підготовленого списку для виконання обов'язків на рингу.

 

Судді

 

Кількість суддів.

 На кожному змаганні має бути не менш 5 суддів, також може бути 3 судді, але не на всеукраїнських змаганнях.

Суддя повинен сидіти окремо від глядачів і близько до рингу або татамі. Два судді повинні сидіти з одного боку рингу на відповідній відстані. Один з трьох суддів, що залишилися, знаходиться на окремому місці до того, як результат оголошується глядачам.

Одяг.

 Суддя має бути одягнений у чорні брюки, чорну сорочку з коротким рукавом(встановленого зразка, схваленого Керівництвом UFMMA).

Обов'язки судді.

9.3.1. Кожен суддя незалежно оцінює бійцівські здібності 2 бійців і вирішує, хто переміг згідно з правилами.

9.3.2. Під час змагання суддя не говорить з бійцями або ким-небудь ще окрім рефері. Він може, у разі потреби, під час перерви на відпочинок привернути увагу рефері до якого-небудь випадку, що стався, і який міг бути не помічений рефері, наприклад, неправильна поведінка секунданта, провисання канатів тощо.

9.3.3. Суддя записує бали, присуджені обом бійцям у своїй суддівський записці, негайно після завершення кожного раунду, якщо не використовується автоматизований облік балів.

9.3.4. В кінці поєдинку, якщо не використовується автоматизований облік балів, кожен суддя підсумовує бали, визначає переможця і підписує свою суддівську записку.

Рішення суддів повинне перевірятися головою суддівської колегії і оголошуватися глядачам ведучим або суддею-інформатором.

Суддя-хронометрист

 


Дата добавления: 2019-01-14; просмотров: 127; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!