Тема № 18. Зміст професійної підготовки працівників органів Національної поліції до дій в екстремальних умовах.



Орієнтовний план:

Вступ

1. Діяльність працівників Національної поліції в екстремальних умовах.

2. Поняття професійної підготовки працівників Національної поліції та її особливості щодо дій в екстремальних умовах.

3. Субʼєкти професійної підготовки працівників Національної поліції.

Висновки

Методичні вказівки:

Розглядаючи перше питання необхідно проаналізувати загальні характеристики екстремальних ситуацій в діяльності працівників органів Національної поліції. Розглянути правове регулювання професійної підготовки працівників органів Національної поліції до дій в екстремальних умовах. Охарактеризувати особливості міжнародного досвіду проведення професійної підготовки працівників правоохоронних органів в екстремальних умовах.

Розкриваючи друге питання необхідно розглянути основні поняття та положення професійної підготовки працівників органів Національної поліції. Визначити поняття професійної освіти. Охарактеризувати систему професійної підготовки працівників органів Національної поліції та її складові елементи. Визначити завдання професійної підготовки та особливості дій працівників органів Національної поліції в екстремальних умовах.

Розглядаючи третє питання необхідно визначити субʼєктів професійної підготовки працівників органів Національної поліції. Охарактеризувати місце і роль субʼєктів професійної підготовки в діяльності правоохоронних органів в екстремальних умовах. Визначити існуючи недоліки системи професійної підготовки працівників органів Національної поліції, відносно діяльності в екстремальних ситуаціях.

 

Тема № 19. Методи управління в органах Національної поліції.

Орієнтовний план:

Вступ

1. Завдання і основні функції Національної поліції України.

2. Організаційна структура Національної поліції України.

3. Методи управління в Національної поліції України.

Висновки

Методичні вказівки:

Розглядаючи перше питання необхідно визначити мету та цілі діяльності органів Національної поліції. Розкрити поняття функцій органів Національної поліції. Проаналізувати функціональну структуру органів Національної поліції. Розглянути основні, забезпечувальні функції та функції загального керівництва в органах Національної поліції. Розглянути та проаналізувати функціональну та структуру органів Національної поліції.

Розкриваючи друге питання необхідно визначити поняття організаційної структури виходячи з визначень термінів «організація» та «структура». Розгляну ти поняття організаційної структури як сукупності структурних підрозділів, об’єднаних в орган, звʼязки підпорядкованості між ними, а також форми розподілу функцій. Визначити функціональну структуру органів Національної поліції. Розглянути види структурних підрозділів органів Національної поліції. Розкрити та проаналізувати головні завдання структурних підрозділів органів Національної поліції. Проаналізувати поняття компетенції органів Національної поліції.

Розглядаючи третє питання необхідно визначити поняття методу управління. Проаналізувати загальні методи соціального управління, що використовуються в діяльності органів Національної поліції. Проаналізувати методи переконання та примусу в управлінській діяльності органів Національної поліції. Розглянути зміст та надати характеристику адміністративних, економічних та соціально-психологічних методів управління в органах Національної поліції.

Тема № 20.Моральне та матеріальне стимулювання працівників органів Національної поліції.

 

Орієнтовний план:

Вступ

1. Теоретичні засади процесу мотивації. Потреби людини як основний фактор мотивації

2.Моральне та матеріальне стимулювання професійної діяльності працівників Національної поліції.

3. Професійна мотивація як передумова стимулювання та підвищення активності в службово-трудовій діяльності працівників Національної поліції.

Висновки

Методичні вказівки:

Розглядаючи перше питання автору необхідно зосередити увагу на визначенні професійної мотивації. Розглянути та проаналізувати основні існуючі в науці підходи до визначення поняття і сутності мотивації праці. Розглянути основні задачі мотивації в управлінській діяльності. Проаналізувати стадії процесу мотивації. Охарактеризувати цілі мотивації. Розглянути загальні теорії мотивації. Зосередити увагу на визначенні потреби людини як основного фактору мотивації. Проаналізувати методи та способи мотивації в управлінській діяльності: економічні і неекономічні; останні, організаційні і моральні.

Розглядаючи друге питання автору необхідно зосередити увагу на визначенні стимулювання працівників органів Національної поліції розглядаючи його як один з видів професійної мотивації працівників органів Національної поліції. Розкрити співвідношення морального і матеріального стимулювання. Проаналізувати дві форми стимулювання працівників органів Національної поліції: випереджувальну та підкріплюючу.

Розглядаючи третє питання визначити природу і поняття професійної мотивації ефективної діяльності працівників органів Національної поліції. Розглянути рівні професійної мотивації працівників органів Національної поліції. Порівняти переваги і недоліки стимулювання як методу мотивації ефективної професійної діяльності працівників органів Національної поліції. На основі аналізу запропонувати напрямків удосконалення методів і форм стимулювання професійної діяльності працівників органів Національної поліції як передумови підвищення активності в службово-трудовій діяльності працівників Національної поліції.


Дата добавления: 2018-06-01; просмотров: 440; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!