Тема № 14. Характеристика управлінських рішень в діяльності органів Національної поліції.



                                                                                  

Орієнтовний план:

Вступ

1. Сутність, особливості та значення управлінських рішень в діяльності Національної поліції.

2. Класифікація управлінських рішень в діяльності Національної поліції.

3.Вимоги, які висуваються до управлінських рішень в адміністративній діяльності Національної поліції.

Висновки

Методичні вказівки:

Розглядаючи перше питання автору необхідно визначити поняття управлінського рішення в діяльності органів Національної поліції. Розкрити сутність управлінського рішення в діяльності органів Національної поліції.

Розглядаючи друге питання необхідно надати детальну характеристику класифікації управлінських рішень за такими критеріями: юридичними наслідками: правові та неправові; обʼєктом впливу: зовнішні та внутрішні; напрямками управлінського впливу: загальні та часткові;цільовим призначенням: стратегічні та ситуаційні (тактичні); залежно від кількості субʼєктів, які приймають управлінські рішення: одноособові та колективі; обʼєктами, відносно яких приймаються управлінські рішення органів Національної поліції: індивідуальні та нормативні; за умовами (причинами) прийняття: ініціативні та директивні; формою зовнішнього вираження: письмові, усні та конклюдентні; тривалістю здійснення (реалізації): розраховані на певний період часу, строк дії яких заздалегідь не встановлюється, такі, що припиняють свою дію в міру їх виконання; критерієм гласності: закриті та відкриті.

Розглядаючи третє питання необхідно детально проаналізувати вимоги, яким повинні відповідати управлінські рішення. Розглянути основні вимоги, до яких належать: законність, наукова обґрунтованість, обʼєктивність, гласність (відкритість), комплексність, соціальна спрямованість, компетентність, відповідальність, та додаткові, серед яких актуальність, наступність, вмотивованість, визначеність, зрозумілість, цілеспрямованість, кількісна і якісна визначеність, оптимальність, своєчасність, гнучкість, конкретність, несуперечливість, належне інформаційне забезпечення, створення умов для виконання, дотримання юридичної техніки під час оформлення управлінських рішень.

Тема № 15. Формування позитивного іміджу особистості працівника органів Національної поліції.

 

Орієнтовний план:

Вступ

1. Дослідження змісту понять «імідж» та «паблікрілейшнз».

2. Програма партнерських взаємовідносин з населенням як важливий елемент формування позитивного іміджу діяльності органів Національної поліції.

3. Культура спілкування як складова позитивного іміджу працівників Національної поліції.

Висновки

Методичні вказівки:

Розглядаючи перше питання необхідно дати визначення поняття «імідж» та «паблікрілейшнз» , розкрити їх зміст та сутність. Звернутися до трактування поняття «імідж» у дослідницькій діяльності науковців та довідкових виданнях. Розглянути поняття іміджу з позиції: природний - штучний імідж та вербальний - візуальний імідж. Охарактеризувати співвідношення понять «імідж» і «образ». Розглянути трактовки поняття паблікрілейшнз, які відомі в науці. Проаналізувати співвідношення понять паблікрілейшнз та імідж. Розглянути процес формування позитивного іміджу як один із важливіших напрямків паблікрілейшнс. Проаналізувати головні цілі паблікрілейшнз у напрямку формування позитивного іміджу, серед яких: позиціонування обʼєкта; підвищення іміджу; антиреклама (або зниження іміджу); налаштування від конкурентів; контр реклама. Розглянути різновиди паблікрілейшнз в залежності від цілей та спрямування: комерційний і політичний. Розглянути основні напрямки діяльності по звʼязках з громадськістю: відносини зі ЗМІ; відносини з персоналом; відносини з фінансовим співтовариством; відносини з владними структурами; відносини з місцевим населенням.

Розглядаючи друге питання необхідно охарактеризувати мету паблікрілейшнз в органах Національної поліції. Розглянути сутність паблікрілейшнз в органах Національної поліції виходячи з його функцій. Розкрити сутність та зміст партнерських відносин між населенням й представниками органів Національної поліції. Проаналізувати напрямки розвитку взаємодії працівників органів Національної поліції з населенням, виходячи з мети розвитку партнерських відносин. Проаналізувати напрямки взаємодії органів Національної поліції з населенням.

Розглядаючи третє питання необхідно розглянути поняття культури спілкування. Визначити зміст та сутність спілкування. Детально охарактеризувати види спілкування. Охарактеризувати основні принципи спілкування. Проаналізувати сутність та зміст культури спілкування працівників органів Національної поліції з громадянами з урахуванням особливостей їх службової діяльності. Проаналізувати роль культури спілкування з громадянами у формуванні позитивного іміджу працівників органів Національної поліції.

 


Дата добавления: 2018-06-01; просмотров: 409; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!