У кінці роботи обов’язково необхідно поставити дату виконання контрольної роботи і особистий підпис студента.



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА ТА ПСИХОЛОГІЇ

 

 

П РАКТИКУМ ІЗ СКЛАДАННЯ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ ДОКУМЕНТІВ СУДОВО-ЕКСПЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

Щодо написання контрольних робіт студентами заочної форми навчання

освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр”

спеціальності 8.18010003 “ C удова експертиза”

 

Затверджено

на засіданні кафедри

кримінального права і процесу

Протокол № ___ від _______2015 р.

Львів - 2015

Практикум зі складання нормативно-правових документів судово-експертної діяльності: Методичні вказівкищодо написання контрольних робіт студентами заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр” спеціальності 8.18010003 “Cудова експертиза” / Укл. В.М.Бараняк. – Львів: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2015. – 9 с.

 

Укладач       Бараняк В.М., к.х.н., доц.

 

 

Відповідальний за випуск Сорока С.О., к.ю.н., доц.

 

 

Рецензенти: Гумін О.М., д.ю.н., проф.

Сливка С.С., д.ю.н., проф.

І. Методичні рекомендації щодо написання контрольних робіт

 

Написання контрольної роботи – одна з форм самостійного опрацювання матеріалу курсу студентом. Вона сприяє поглибленню знань з навчальної дисципліни «Експертний висновок» і виробленню навичок практичного їх застосування.

Метою контрольної роботи є перевірка засвоєння студентом матеріалу курсу та вміння застосовувати набуті теоретичні знання під час вирішення практичних завдань.

Під час написання контрольної роботи студент повинен продемонструвати вміння самостійно аналізувати процесуальне законодавство України у сфері судової експертизи, спеціальну літературу, аргументовано давати письмову відповідь на поставлені теоретичні питання та практичні завдання, використовуючи відповідні нормативно-правові акти.

 

    За результатами оцінки контрольної роботи студентдопускається або не допускається до екзамену.

Контрольна робота виконується за варіантом, номер якого відповідає порядковому номеру студента у списку академічної групи (поданого деканатом).

Контрольна робота складається з трьох теоретичних питань.

Приступаючи до виконання завдання, студент повинен:

- визначити, до якої теми курсу «Практикум зі складання нормативно-правових документів судово-експертної діяльності» вона належить;

- опрацювати відповідний розділ підручника, навчального посібника, теми конспекту лекцій;

- проаналізувати (на основі вже отриманої та проаналізованої інформації) рекомендовану спеціальну літературу (монографії, статті з періодичних видань) та необхідні нормативно-правові акти та ін. джерела);

- зробити самостійний аналіз теоретичних питань за складеним планом з посиланням на відповідну спеціальну літературу і нормативно-правові акти.

 

Механічне списування з підручника, навчального посібника, монографії, періодичних видань та плагіат за допомогою мережі Інтернет - не допускається. Відповіді на питання повинні бути повними та обґрунтованими.

 

Загальний обсяг контрольної роботи повинен становити 24 аркуші шкільного зошиту (але не менше 20 аркушів).

 

Контрольна робота в обов’язковому порядку виконується власноручно студентом у писаному від руки вигляді (в друкованому вигляді контрольна робота не буде зареєстрована на кафедрі та взята на перевірку; буде вважатись, що студент не виконав відповідних завдань).

 

На титульній сторінці контрольної роботи необхідно зазначити: назву вузу, інституту; назву навчальної дисципліни з якої виконана контрольна робота; варіант завдання; прізвище, ім’я, по батькові, групу, курс, форму навчання студента, а також посаду, прізвище та ініціали керівника курсу; рік і місце виконання роботи.

 

    Під час виконання контрольної роботи студент повинен використати не менше 10 літературних джерел та всі рекомендовані нормативно-правові акти, які потрібні для розкриття відповідних теоретичних питань та обґрунтування відповіді на задачу. В іншому випадку контрольна робота буде відправлена на повторне доопрацювання. Список використаних джерел наведений в кінці роботи повинен повністю відповідати посиланням зробленим у тексті контрольної роботи.

 

    Посилання в контрольній роботі на використані нормативно-правові акти чи спеціальну літературу робляться в порядку використання в тексті, або внизу сторінки.

Відповідно до обраного способу посилання і формується список використаних джерел в кінці контрольної роботи, відповідно до встановлених вимог щодо оформлення літератури.

Якщо зноски зроблені в порядку використання – список використаних джерел формується в єдиному списку (нормативно-правові акти та літературні джерела разом).

Якщо зноски зроблені в кінці сторінки – список використаних джерел формується двома списками:

1. нормативно-правові акти (подаються за юридичною силою) та міжнародні документи (за наявністю);

2. підручники, посібники, спеціальна література (подається в алфавітному порядку).

 

За наявності в контрольній роботі цифрових даних, таблиць, зразків і проектів документів та іншого допоміжного матеріалу, який стосується досліджуваних питань – вони оформляються у додатках до контрольної роботи (в кінці контрольної роботи після списку використаних джерел).

 

У кінці роботи обов’язково необхідно поставити дату виконання контрольної роботи і особистий підпис студента.

 

У випадку виявлення явних колізій чинного законодавства України чи неоднозначного тлумачення авторами теоретичних питань, допускається консультування з керівником курсу.

 

Контрольна робота, яка не відповідає встановленим вимогам, а також робота, що дублюється в межах академічних груп курсу, повертається для повторного виконання з обов’язковими письмовими зауваженнями керівника курсу.

 

Студент повинен подати виконану контрольну роботу на кафедру кримінального права і процесу для реєстрації - до 20 листопада поточного року.


Дата добавления: 2018-09-22; просмотров: 74; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!