Так обгрунтована. ЗУ»Про нотаріпт»: Стаття 13. Стажист нотаріуса



Адвокатура

1. Так, може. ЗУ "Про адвокатуру" ст.7 "Обовязки адвоката:.. Адвокат не має права прийняти доручення про надання юридичної допомоги у випадках, коли він у даній справі надає або раніше надавав юридичну допомогу особам, інтереси яких суперечать інтересам особи, що звернулася з проханням про ведення справи, або брав участь як слідчий, особа, що провадила дізнання, прокурор, суддя, секретар судового засідання, експерт, спеціаліст, представник потерпілого, цивільний позивач, цивільний відповідач, свідок, перекладач, понятий, у випадках, коли він є родичем особи, яка провадить дізнання, слідчого, прокурора, будь-кого із складу суду, потерпілого, цивільного позивача, а також в інших випадках, передбачених статтею 61 Кримінально-процесуального кодексу України (1001-05). (Частина друга статті 7 в редакції Закону N 1130-IV (1130-15) від 11.07.2003)"

2.Адвокат не правий, тому що він невірно тлумачить вимогу ст. 10 ЗУ «Про адвокатуру», яка твердить про те , що «документи, пов'язані з виконанням адвокатом доручення, не
підлягають оглядові, розголошенню чи вилученню». При тому, при відвідуванні слідчого ізолятору він був доглянутий, тобто контролер констатував лише наявність при ньому документів та особистих речей, але не оглядав їх зміст.

3.Рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії було не вірним.ЗУ "Про адвокатуру" ст.17. "Припинення адвокатської діяльності : Адвокатська діяльність може бути припинена рішенням кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, а видане свідоцтво анульоване у випадках:

засудження адвоката за вчинення злочину — після набрання вироком законної сили;

обмеження судом дієздатності або визнання адвоката недієздатним;"

4.Так, порушенні. ЗУ"Про адвокатуру" ст.9."Адвокатська таємниця

Адвокат зобов’язаний зберігати адвокатську таємницю.

Предметом адвокатської таємниці є питання, з яких громадянин або юридична особа зверталися до адвоката, суть консультацій, порад, роз’яснень та інших відомостей, одержаних адвокатом при здійсненні своїх професійних обов’язків.

Дані попереднього слідства, які стали відомі адвокату у зв’язку з виконанням ним своїх професійних обов’язків, можуть бути розголошені тільки з дозволу слідчого або прокурора. Адвокати, винні у розголошенні відомостей попереднього слідства, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Адвокату, помічнику адвоката, посадовим особам адвокатських об’єднань забороняється розголошувати відомості, що становлять предмет адвокатської таємниці, і використовувати їх у своїх інтересах або в інтересах третіх осіб."

5. Так, обгрунтована. ЗУ"Про прокуратуру".Розділ IV КАДРИ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ. Стаття 46." Вимоги до осіб, які призначаються на посади прокурорів і слідчих:..Сумісництво служби в органах прокуратури з роботою на підприємствах, в установах чи організаціях, а також з будь-яким підприємництвом не допускається, за винятком наукової і педагогічної діяльності."

7.Так, законна. КПК України ст.48 Обов’язки і права захисника "..Після допуску до участі в справі захисник — адвокат вправі відмовитися від виконання своїх обов’язків лише у випадках:

1) коли є обставини, які згідно зі статтею 61 цього Кодексу виключають його участь у справі;

2) коли він свою відмову мотивує недостатніми знаннями чи некомпетентністю.

8.Так. ЗУ "Про адвокатуру" Стаття 6. Професійні права адвоката "При здійсненні професійної діяльності адвокат має право: ...

ознайомлюватися на підприємствах, в установах і організаціях з необхідними для виконання доручення документами і матеріалами, за винятком тих, таємниця яких охороняється законом;"

9.Ні, дії адвоката не правомірні. ЗУ "Про адвокатуру" Стаття 2. Адвокат "Адвокатом може бути особа, яка має вищу юридичну освіту, підтверджену дипломом України або відповідно до міжнародних договорів України дипломом іншої країни, стаж роботи у галузі права не менше двох років, володіє державною мовою, склала кваліфікаційні іспити, одержала в Україні свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та прийняла Присягу адвоката України

.. Адвокатом не може бути особа, яка має судимість. "

10.Так, спираючись на ЗУ "Про адвокатуру" Стаття 13. Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури та їх повноваження "...Особа, яка не склала кваліфікаційні іспити, має право складати їх повторно через рік."

11.Так,законна. ЗУ"Про адвокатуру" Стаття 2. Адвокат

"Адвокатом може бути особа, яка має вищу юридичну освіту, підтверджену дипломом України або відповідно до міжнародних договорів України дипломом іншої країни, стаж роботи у галузі права не менше двох років, володіє державною мовою, склала кваліфікаційні іспити, одержала в Україні свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та прийняла Присягу адвоката України.

Адвокат не може працювати в суді, прокуратурі, нотаріаті, органах внутрішніх справ, служби безпеки, державного управління. Адвокатом не може бути особа, яка має судимість. "

12.Ні, не вірно. ЗУ"Про адвокатуру" Стаття 14. Вища кваліфікаційна комісія адвокатури

"Вища кваліфікаційна комісія адвокатури розглядає скарги на рішення кваліфікаційно-дисциплінарних комісій. Вона має право скасовувати або змінювати рішення кваліфікаційно-дисциплінарних комісій."

13.Так. правомірні, ЗУ"Про адвокатуру" Стаття 17. Припинення адвокатської діяльності

"Адвокатська діяльність може бути припинена рішенням кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, а видане свідоцтво анульоване у випадках:

засудження адвоката за вчинення злочину — після набрання вироком законної сили;

обмеження судом дієздатності або визнання адвоката недієздатним;".

 

Нотаріат

1.Відмова є правомірною, згідно зі статтею 3, ЗУ «Про нотаріат»: «Стаття 3. Нотаріус

Нотаріусом може бути громадянин України, який має вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менше трьох років, пройшов стажування протягом одного року в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса, склав кваліфікаційний іспит, одержав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Не може бути нотаріусом особа, яка має судимість за вчинення злочину, обмежена у дієздатності або визнана недієздатною за рішенням суду.»

Так обгрунтована. ЗУ»Про нотаріпт»: Стаття 13. Стажист нотаріуса

Стажистом нотаріуса може бути громадянин України, який має вищу юридичну освіту, має стаж роботи у сфері права не менше трьох років, володіє державною мовою. Керівником стажування може бути нотаріус, який має стаж нотаріальної діяльності не менше 10 років. Умови роботи визначаються трудовим контрактом між стажистом та приватним нотаріусом чи державною нотаріальною конторою з додержанням законодавства про працю.

 

 

Стажист нотаріуса не може займатися підприємницькою або адвокатською діяльністю, бути засновником адвокатських об’єднань, перебувати на державній службі або на службі в органах місцевого самоврядування, перебувати у штаті інших юридичних осіб, входити самостійно, через представника або підставних осіб до складу правління чи інших виконавчих органів господарських організацій, кредитно-фінансових установ, а також виконувати іншу оплачувану роботу, крім викладацької, наукової і творчої, у вільний від роботи час.

3.Громадянин К. не правий. ЗУ «Про нотаріат»: Стаття 13. Стажист нотаріуса

Стажист нотаріуса не може займатися підприємницькою або

адвокатською діяльністю, бути засновником адвокатських об’єднань, перебувати на державній службі або на службі в органах місцевого самоврядування, перебувати у штаті інших юридичних осіб, входити самостійно, через представника або підставних осіб до складу правління чи інших виконавчих органів господарських організацій, кредитно-фінансових установ, а також виконувати іншу оплачувану роботу, крім викладацької, наукової і творчої, у вільний від роботи час.

4.Ні не вірно.ЗУ «Про нотаріат»: Стаття 10. Кваліфікаційна комісія нотаріату та порядок її роботи.

Рішення кваліфікаційної комісії може бути оскаржено у Вищу кваліфікаційну комісію нотаріату при Міністерстві юстиції України в місячний строк з дня вручення його копії заінтересованій особі або до суду.

5.Так правомірна. ЗУ «Про нотаріат»:Стаття 3. Нотаріус

Нотаріусом може бути громадянин України, який має вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менше трьох років, пройшов стажування протягом одного року в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса, склав кваліфікаційний іспит, одержав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Не може бути нотаріусом особа, яка має судимість за вчинення злочину, обмежена у дієздатності або визнана недієздатною за рішенням суду.


Дата добавления: 2018-09-22; просмотров: 152; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!