Тема 14. Ухилення від податків і перекладання податків



1. Тіньова економіка: причини виникнення, види та результат її впливу на розвиток держави.

2. Напрями боротьби з тіньовою економікою: зарубіжний досвід.

3. Мінімізація податків як соціальне явище: причини та способи.

4. Нелегальні способи ухилення від сплати податків: види та наслідки.

Тема 15. Податкова політика в системі державного регулювання економіки

1. Податкова політика України: напрями удосконалення.

2. Податкова політика зарубіжних країн (за вибором студента).

3. Недоліки податкової політики України.

Тема 16. Неподаткові платежі в бюджет

1. Аналіз неподаткових надходжень в бюджет: динаміка, структура (за фактичними даними бюджету).

2. Штрафні санкції за порушення податкового законодавства: зарубіжний досвід.

РОЗДІЛ  V. ПОРЯДОК І КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

«ПОДАТКОВА СИСТЕМА»

Оцінювання знань студентів з навчальної дисципліни «Податкова система» здійснюється за результатами поточного і підсумкового контролю знань. Поточний контроль знань студентів здійснюється шляхом перевірки розуміння та засвоєння програмного матеріалу з дисципліни, навичок вирішення практичних завдань, умінь усно або письмово подати оброблений матеріал. Формами контролю для дисципліни «Податкова система» є усне опитування, бліц опитування, співбесіда, тестування, перевірка правильності рішення практичних завдань (аудиторних, домашніх, індивідуальних), контрольна робота. Модульний контроль знань студентів здійснюється за результатами засвоєння матеріалу після завершення вивчення відповідного модуля дисципліни. Оцінка виконання модульної контрольної роботи здійснюється за 10-ти бальною шкалою. Оцінка «відмінно» відповідає 9-10 балам, виставляється, якщо послідовно, логічно і глибоко розкрито теоретичний зміст матеріалу відповідно з поставленим завданням, правильну відповідь на тести і правильно вирішено практичне завдання, зроблено висновки щодо практичного завдання. Оцінка «добре» відповідає 7-8 балам, виставляється за досить повне, але неглибоко розкриття змісту теоретичного матеріалу відповідно з поставленим завданням, або за допущені несуттєві помилки при вирішенні практичного завдання. Оцінка «задовільно» відповідає 5-6 балам за відповідь, виставляється за часткове розкриття теоретичного питання; правильну відповідь на тестові завдання і деякі помилки при вирішенні практичного завдання. Оцінка «незадовільно» відповідає 0-4 бали, виставляється студентам, які не змогли дати відповідь на завдання модульної контрольної роботи. Студенти, які не були присутні на модульній контрольній роботі, мають право на її повторне виконання.

Об'єктом підсумкового контролю є перевірка розуміння студентом програмного матеріалу в цілому, логіки та взаємозв'язків між окремими розділами, здатності творчо використовувати практичні знання, вміння сформувати власну думку до окремих проблем дисципліни.

Оцінювання здійснюється за 100- бальною шкалою. Студенти напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит», 6.030508. «Фінанси і кредит» (ППС «Банківська справа») одержують підсумкову оцінку за результатами поточного модульного контролю.

Студенти напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит» (ППС «Фінанси») одержують підсумкову оцінку за результами поточногої роботи на практичних заняттях та складанні іспиту. Для допуску до іспиту за результатами поточного модульного контролю студент повинен отримати від 0 до 60 балів. При проведенні поточного контролю оцінюванню підлягає якість підготовки студентів до кожного практичного заняття, шкала оцінювання представлена ​​в таблиці 4. Перевірка якості підготовки до практичних занять здійснюється шляхом проведення бліц-опитувань, написання термінологічних диктантів, тестування. Самостійне вивчення окремих тем або питань здійснюється шляхом підготовки рефератів, аналітичних оглядів, есе, розрахункових робіт. Оцінювання таких видів робіт здійснюється шляхом письмової перевірки і при цьому враховується складність виконання індивідуальних завдань і наявність творчого підходу до їх вирішення, шкала оцінювання представлена ​​в таблиці 4. Крім оцінювання перерахованих вище видів робіт студенти можуть отримати додаткову кількість балів за підготовку наукової студентської роботи з дисципліни і виступити з нею на студентській науковій конференції, при цьому індивідуальні завдання ними можуть не виконуватися. Максимальна кількість додаткових балів - 30. Шкала оцінювання окремих видів навчальної роботи студентів з дисципліни «Податкова система » наведена в таблиці 4.

Таблица 4


Дата добавления: 2018-08-06; просмотров: 235; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!