Організація приймання товарів.



Ця тема повинна бути розглянута як найважливіший елемент технологічного процесу у магазині. Необхідно докладно висвітлити порядок, строки приймання товарі з кількості та з якості, яким документами регламентується цей процес, хто має право здійснювати приймання, які супровідні та транспортні документи оформлюються та ін. На прикладі конкретного підприємства визначити який у них існує порядок приймання та оформлення документів. Встановити недоліки та відповідність існуючому порядку приймання.   

 

Поза магазинні та особливі форми продажу.

Розглянути форми позамагазинного роздрібного продажу, його документаційного регламентування та порядку продажу. Розкрити сутність особливих форм продажу, їх нормативне регулювання та правила продажу. З’ясувати напрямки розвитку цих форм. В практичній діяльності підприємства проаналізувати які форми застосовуються, які переваги надає ця діяльність підприємству. Зробити висновки та запропонувати зміни щодо вдосконалення цих форм продажу.

Валютний ринок, як сучасний елемент комерційної діяльності

 Організація товаропросування товарів.Заключна частина. Заключна частина роботи - це висновок. Вона включає коротке резюме з усього змісту курсової роботи. Тут уміщуються висновки і рекомендації, підводяться підсумки роботи. Висновки повинні бути обґрунтованим, реальними і мати практичну цінність. Обсяг заключної частини 1-2 сторінки.

Після заключної частини розміщується список використаної літератури. Окремі частини тексту (об'ємні розрахунки, методики, таблиці і також інше) можуть бути внесені в додатки. В додатки також виносять звітні форми, схеми, витяги з окремих документів.

 

Організація товаропросування товарів.

Розкрити зміст комерційної роботи по просуванню товарів, форми, їх переваги та недоліки. У практичній частині розкрити організацію товаропросування на підприємстві, яке досліджується. Зробити висновки щодо ефективності використання для підприємства того чи іншого каналу збуту. Надати свої пропозиції.

 


 

ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Робота, повинна бути написана чітким розбірливим почерком, грамотно, охайно. Слід уникати в роботі книжкових висловів і фраз. Необхідно самостійно формувати свої думки, не допускати повторень, уважно стежити за тим, щоб у роботі не було протиріч між окремими її розділами.

Робота комплектується в такій послідовності:

· Титульний аркуш;

· Лист завдання;

· Реферат;

· Зміст роботи;

· Вступ;

· Основна частина, що складається з окремих розділів;

· Заключна частина (висновки);

· Список літератури;

· Додатки.

 

Зразок титульного аркушу наведено в додатку 3. Зміст оформляється у вигляді переліку назв розділів роботи, для кожного з яких зазначається відповідний номер початкової сторінки тексту.

Курсова робота має бути написана від руки або віддрукована чітко, охайно, без виправлень. При оформленні курсової роботи слід дотримуватись встановлених стандартом вимог.

Текст пишеться з однієї сторони білого паперу формату А4 (210 х 297 мм) з рамкою, зразок якого наведений у додатку 4.  Реферат та зміст роботи пишуться на аркушах з великим штампом, а останні – на аркушах з маленьким штампом. Відстань між заголовком і текстом має бути 10-15 мм, між верхнім полем та заголовком 5мм. Кожне питання, зазначене в плані курсової роботи, повинно починатись з нової сторінки і мати свій заголовок. Якщо заголовок складається з двох речень, то розділяють крапкою. Крапка наприкінці заголовка не ставиться. Скорочення слів тексту, крім загальноприйнятих, не допускається. Розділи позначають порядковими номерами арабським цифрами (1,2,3), підрозділи - номерами розділу та підрозділу через крапку (4.1, 4.2 або 5.1, 5.2 тощо).

Нумерація сторінок має бути наскрізною: номер сторінки проставляється арабськими цифрами в правому нижньому кутку, але на титульному аркуші номер проставляти не слід. Курсова робота пишеться чорною пастою. Цифровий матеріал, який студент вважає за доречним вмістити у текст роботи, як правило, подається у табличній формі. Назва таблиці підписується вверху над нею наступним чином: прописними буквами пишуть слово «Табл», проставляють номер розділу та порядковий номер, ставлять крапку (знак «№» перед цифрою не ставиться). Далі продовжуючи той самий рядок, з великої літери вписують назву таблиці, яка повинна відображати його зміст.

Ілюстративний матеріал у формі схем, документів, графіків, вміщений в основну частину курсової роботи, оформляється наступним чином: знизу під ілюстрацією прописними буквами пишуть слово «Мал», проставляють номер розділу та порядковий номер, ставлять крапку (знак «№» перед цифрою не ставиться). Далі продовжуючи той самий рядок, з великої літери вписують назву ілюстративного матеріалу, яка повинна відображати його зміст.

Нумерація ілюстрацій здійснюється окремо від нумерації таблиць та у кожному розділі починається знову. В тексті курсової роботи мають бути посилання на всі вміщені ілюстрації та таблиці.

У тексті мають бути зроблені посилання на джерела, з яких була запозичена інформація. Перелік джерел інформації, що була використана, під час виконання курсової роботи, укладають у такій послідовності:

1. Закон України.

2. Інструкції та нормативні акти, видані Міністерством економіки
України, галузевими міністерствами, іншими установами та відомствами.

3. Навчально-методична, спеціальна література в алфавітному порядку із
зазначенням прізвища та ініціалів автора, видавництва, року видання.
Наприклад. Панкратов Ф.Г. Коммерческая деятельность, Москва, 1996г.

4. Журнальні та газетні статті, їх слід записувати так: прізвище та ініціали автора, назва статті, назва журналу чи газети, рік видання, номер журналу чи газети.

Додатки до курсової роботи оформлюють так: у правому верхньому кутку аркуша з прописної букви пишуть слово «Додаток» та вказують його порядковий номер (знак «№» перед цифрою не ставиться). Послідовність уміщення додатків визначається порядком появи посилань на них у тексті. Нумерація додатків здійснюється наскрізне, підряд, від першого до останнього, арабськими цифрами.

Усі додатки, незалежно від їх характеру (звітні форми, таблиці, схеми і т. і.) повинні мати заголовок, у якому відображено зміст інформації, що містить той чи інший додаток.

В кінці роботи слід залишити чистим один аркуші для рецензії.

Оформлена відповідно до сформульованих вимог та повністю укомплектована курсова робота повинна бути зброшурована (переплетена) у твердій обкладинці.

Завершену роботу студенти надають на рецензію викладачу згідно з терміном, визначеним навчальним графіком.


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 258; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!