Методичні вказівки щодо оформлення звіту з переддипломної практики.



1. Звіт повинен бути складений на підставі ретельного вивчення та узагальнення фактичної інформації, отриманої в ході проходження практики. Не допускається перекручування фактичних даних чи їхнє ігнорування при розрахунках.

2. Студент повинен здати звіт у десятиденний строк після закінчення переддипломної практики.

3. Зміст звіту повинен відповідати питанням програми практики. Виклад відповідей повинен бути коротким і точно відповідати поставленому питанню.

4. Більшість матеріалів краще представляти в табличній формі. При цьому необхідно робити зноски та приводити формули розрахункових даних. Усі умовні позначки формул повинні бути пояснені в тій послідовності, в якій вони наведені у формулах.

5. Обсяг звіту повинен складати не більше 20-25 друкованих листів. При друкуванні роботи необхідно використовувати шрифт Times Roman Cyr, розмір шрифту – 14, міжстроковий інтервал – 1,5. Поля: ліве – 20 мм, праве – 10 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм. Додатки до звіту не входять в цей обсяг, вони підшиваються до звіту після закінчення викладу останнього питання. Звіт оформлюється відповідно до правил оформлення такого виду робіт і обов 'язково зшивається. Студент, який не виконав вимог до складання звіту або не подав його, чи не виконав програму практики, до захисту не допускається.

6. При підготовці звіту використовувати різноманітні джерела інформації.

Потреба у конкретних матеріалах залежить від періоду, що аналізується, мети та завдань практики. Склад, зміст та якість інформації, яка залучається, мають визначну роль у забезпеченні її дієвості. Підготовка звіту не обмежується тільки економічними даними, а широко використовує технічну, технологічну та іншу інформацію. Всі джерела даних, що залучаються для підготовки звіту, можна поділити на окремі групи:

  1. Нормативні, кошторисні, планові. До них належать всі типи планів, які розробляються на підприємстві (перспективні, поточні, оперативні, бізнес-плани, плани-графіки виробництва, технологічні карти), а також нормативні матеріали, кошториси, цінники, проектні завдання тощо.
  2. Джерело облікового характеру. До них належать всі дані, що містять документи бухгалтерського, статистичного та оперативного обліку, а також всі види звітності, в тому числі внутрішньогосподарська звітність, первинна облікова документація.
  3. Позаоблікові джерела інформації:

· офіційні нормативні документи, якими підприємство зобов’язане користуватися у своїй діяльності, – Закони України, Укази Президента, Постанови Уряду та місцевих органів, накази вищих органів;

· матеріали, акти, висновки внутрішнього та зовнішнього аудиту, внутрішньовідомчих і позавідомчих ревізій, перевірок діяльності податкової служби, кредитних установ, територіальних агентств з фінансового оздоровлення тощо, лабораторного та лікарсько-санітарного контролю, професійних консалтингових фірм, друку, ЗМІ, Інтернету, регіональних відділів статистики, особистих контактів з виконавцями;

· господарсько-правові документи (договори, рішення арбітражу, судових органів тощо);

· технічна та технологічна документація;

· спеціальні обстеження (хронометраж);

· доповідні записки, листування з контрагентами;

· реклама.

Комплексне використання перерахованих джерел інформації та правильне їх поєднання в процесі проходження практики дозволяють всебічно та глибоко вивчити всі сторони господарської діяльності та повніше виявляти резерви економічного та соціального розвитку.

 

 

Критерії оцінювання

Результати захисту звіту з переддипломної практики визначаються  оцінками ''відмінно", "дуже добре", "добре", "задовільно", "достатньо"  чи "незадовільно''. При визначенні оцінки звіту враховується рівень теоретичної, наукової та практичної підготовки студентів.

 За наведеною шкалою набрані бали переводять у національну оцінку і градацію за шкалою ЕСТS.

ВСЬОГО ОЦІНОК

СУМА БАЛІВ

ОЦІНКА ЕСТS

Оцінка за національною шкалою

екзамен залік
  90-100 А Відмінно

зараховано

  82-89 В

Добре

  74-81 С
  64-73 D

Задовільно

  60-63 E
  35-59

Незадовільно

Незараховано

  0-34 F

 

Оцінка виконаних робіт здійснюється на підставі об'єктивних критеріїв за 100-бальною шкалою, а саме:

1. достовірність на системність зібраних даних (1‑15 балів);

2. рівень обґрунтованості розрахунків ( 1-45 балів);

3. рівень оформлення звіту (1‑15 балів);

4. рівень доповіді на захисті звіту (1‑15 балів);

5. рівень відповідей на запитання(1‑10 балів).

Критерії оцінки звіту наведені на рис. 1.


 

                                                                              Рис. 1. Критерії оцінювання звіту переддипломної практики


 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 174; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!