ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ



ЗВІТУ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

За результатами виробничої практики студенти складають звіт. Звіт повинен бути написаний студентом під час проходження практики і за змістом відповідати вимогам програми практики.

Структура звіту з виробничої практики.

Звіт повинен містити:

1) титульний аркуш;

2) щоденник з практики;

3) теоретичну частину;

4) додатки до звіту.

Складений студентом звіт повинен мати наскрізну нумерацію сторінок (номер сторінки проставляється у верхньому правому куті аркуша). Аркуші звіту повинні бути зшиті (переплетені). У звіті не повинно бути дослівного переписування матеріалів підприємства. Обсяг звіту без додатків – до 40 сторінок. Додатки включають бухгалтерську звітність за 2 роки.

Звіт перевіряє та підписує керівник практики від підприємства. На титульній сторінці звіту (додаток 4) ставиться печатка підприємства. Звіт з переддипломної практики разом з щоденником і характеристикою подається на рецензування керівникові практики від навчального закладу.

Захист роботи проводиться у терміни визначені кафедрою, але не пізніше ніж 10 календарних днів по закінченню терміну практики.


Додаток 1

ДОГОВІР № _________

на проведення практики студентів вищих навчальних закладів

 

місто Луганськ                 «____» ___________ 20 __ р.

 

Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля в особі проректора ______________________________, що діє на

           (посада, прізвище, ініціали)

підставі _____________________________________________________

(статут або доручення)

з одного боку і з другого боку ____________________________________________________________                                (назва підприємства, організації, установи)

(надалі – база практики) в особі ________________________________,

                                                       (посада, прізвище, ініціали)

що діє на підставі_____________________________________________

                                           (статуту підприємства, положення)

уклали між собою договір:

 

1. База практики зобов’язується:

1.1. Прийняти студентів на практику за календарним планом:

 

п/п

Шифр та назва спеціальності

Курс

Вид практики

Кількість студентів

Термін практики

початок кінець
             
             
             
             
             
             
             
             

 


1.2. Забезпечити студентам умови безпечної роботи на кожному робочому місці. Проводити обов’язкові інструктажі з охорони праці: ввідний та робочому місці, з оформленням необхідної документації, у разі потреби навчати студентів-практикантів безпечних методів праці.

1.3. Створити необхідні умови щодо виконання студентами програми виробничої практики. Не припускати

використання студентів на посадах , що не передбачені програмою практики та не мають стосунку до спеціальності студентів.

1.4. Призначити кваліфікованих спеціалістів для керівництва виробничою практикою у підрозділах (цехах, відділах) підприємства .

1.5. Надати студентам і викладачам університету – керівникам практики можливість користуватись лабораторіями, кабінетами , майстернями , бібліотекою, кресленнями й креслярським приладдям , технічною та іншою документацією в підрозділах підприємства , потрібними для успішного опанування програми виробничої практики та виконання індивідуальних завдань.

1.6.  Відповідно до графіка проведення практики, погодженого з університетом, переміщувати студентів по робочих місцях з метою повнішого ознайомлення практикантів з підприємством, установою, організацією в цілому.

1.7.  Після закінчення практики дати характеристику на кожного студента практиканта і оцінку якості підготовленого ним звіту.

1.8. Додаткові умови………………………………………………………………………………..

 

2. Університет зобов’язується:

2.1 За місяць до початку практики надати підприємству, установі , організації для погодження програму та календарний графік виробничої практики.

2.2 Подати підприємству список студентів, що направлені на виробничу практику, не пізніше ,ніж за тиждень до початку практики.

2.3 Направити на підприємство, в установу, організацію студентів у строки , передбачені календарним графіком проведення практики.

2.4 Розробити і узгодити з підприємством тематичний план проведення екскурсій і навчальних занять на базі практики.

2.5 Забезпечити додержання студентами трудової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку, обов’язкових для працівників підприємства .установи. організації.

2.6 Надавати працівникам – керівникам виробничої практики студентів від підприємства, установи, методичну допомогу в організації і проведенні практики.

2.7 Організувати читання лекцій, проведення бесід для працівників підприємства, установи за погодженою тематикою.

2.8 Брати участь у розслідуванні комісією підприємства, установи , організації нещасних випадків, що сталися зі студентами-практикантами, відповідно до “ Положення про розслідування та облік нещасних випадків на виробництві.”

2.9 Додаткові умови………………………………………………………………………………..

 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 157; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!