Підпункти розділів - 1.1.1, 1.1.2 і т.д.



Кількість ілюстрацій (графіки, схеми, діаграми ) має бути достатньою для пояснення тексту, що викладається. Ілюстрації можуть бути розташовані як за текстом документу (можливо ближче до відповідних частин тексту), так і у кінці його. Ілюстрації мають бути виконані у відповідності з вимогами стандартів ЄСКД. Ілюстрації, за винятком ілюстрацій додатків, слідує нумерувати наскрізною нумерацією арабськими цифрами. Якщо рисунок один, то він позначається “Рисунок 1”.

Допускається нумерувати ілюстрації в межах розділу. У цьому випадку номер ілюстрації складається з номера розділу і порядкового номера ілюстрації, розділених точкою. Наприклад - Рисунок 1.1.

При посиланнях на ілюстрації слід писати ".. відповідно до рисунку 2" при наскрізній нумерації і “.. відповідно до рисунку 1.2” при нумерації в межах розділу.

Слово "Рисунок" і найменування поміщають після даних пояснень і розташовують наступним чином: Рисунок 1 - Деталі приладу.

Цифровий матеріал виконується у виді таблиць, що розташовуються після тексту, на всі таблиці повинні бути посилання.

Таблиці, за винятком таблиць додатків, слід нумерувати арабськими цифрами наскрізною нумерацією.

Допускається нумерувати таблиці в межах розділу. В цьому випадку номер таблиці складається з номера розділу і порядкового номера таблиці, розділених крапкою.

Таблиці кожного додатка позначають окремою нумерацією арабськими цифрами з додаванням перед цифрою позначення додатка. Якщо в документі одна таблиця, вона має бути позначена "Таблиця 1" або “Таблиця Б.1”, якщо вона приведена в додатку Б.

На усі таблиці документа мають бути приведені посилання в тексті документу, при посиланні слід писати слово - "таблиця" з вказівкою її номера.

Заголовки граф і рядків таблиці слід писати з прописної букви, а підзаголовки граф - з рядкової букви, якщо вони складають одну пропозицію із заголовком, або з прописної букви, якщо вони мають самостійне значення. У кінці заголовків і підзаголовків таблиць крапки не ставлять.

Слово “Таблиця” вказують один раз ліворуч над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова "Продовження таблиці" з вказівкою номера (позначення) таблиці. Якщо таблиця має назву, то вона вказується поряд.

У формулах, як символи, слід застосовувати позначення, установлені відповідними нормативними документами. Пояснення значень символів і коефіцієнтів приводяться безпосередньо під формулою, значення кожного з них пишеться з нового рядка. Перший рядок пояснень починається зі слова «де» без двокрапки. Формули, що випливають одна із іншої і не розділені текстом, розділяються комою.

Рівняння і формули виділяються в тексті в окремий рядок. Формули нумеруються в межах всього тексту арабськими цифрами в круглих дужках у крайньому правому положенні на рядку.

Посилання на літературу вказують порядковим номером за списком літератури.

Графічна частина вміщує креслення:

кресленик друкованої плати,форматА3.

1.  Вибір методу проектування та розробка конструкції та топології друкованої плати

Вибір методу проектування друкованої плати (ДП).

Проектування друкованої плати виконується на комп'ютері. Рекомендовані програми Sprint-Layout, DipTrace, Microsoft Office Visioта інші.

Sprint-Layout є простим інструментом для створення макетів для односторонньої і двосторонньої друкованих плат. Програмне забезпечення поставляється разом з усіма функціями, які необхідні для дизайну плати, навіть професійні функції.

Sprint-Layout оснащений інструментами звернути ламелі, SMD подушки, доріжки, зони, тексти і так далі. Ви можете вибрати з декількох типів ламелі, які значним в широкому діапазоні. 

Є два шари - міді і шовкографія - для кожної сторони плати.

Інтегрований автотрасувальник може допомогти вам зробить маршрут траси.

PhotoViewопція дозволяє вам поглянути на вашу плату, так якщо б вона було виготовлена. Це може допомогти вам знайти несправність.

Розширювана бібліотека зумовлених з декількох компонентів, навіть для поверхневого монтажу макетів.

Багато варіантів вибору, при друці макета, монтаж компонентів плану, або маскою на папері чи плівці.

Програма DipTrace - САПР для проектування принципові схем та друкованих плат. Програма містить мінімальну кількість керуючих елементів - відображають основні функції, при цьому перехід в більшість режимів, таких як вибір, переміщення, створення зв'язків, редагування трас - здійснюється автоматично при спробі користувача зробити необхідну операцію. Вся робота супроводжується підсвічуванням редагованих і залежних від них елементів, що дозволяють наочно оцінювати ситуацію.

Логічна структура принципової схеми або плати формується відразу при побудові і зміна одного елемента відбивається на залежних від нього.

 


Дата добавления: 2018-05-13; просмотров: 174; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!