Переуступка дебіторської заборгованості, це



а) передача банку рахунків, що потребують оплати за відправлені позичальником товари;

б) передача банку грошових коштів дебіторами;

в) передача дебіторами своїх зобов’язань третім особам;

г) передача акцептованих векселів.

 

Репо це:

а) угода про поворотний викуп цінних паперів;

б) угода, коли інвестор вкладає вільні фінансові ресурси;

в) угода під цінні папери;

г) застава цінних паперів.

 

            8. Критерії оцінювання відповідей на білети контрольних заходів

Поточний контроль знань у змістовному модулі виконується за усіма видами роботи і диференційовано оцінюється за кожним видом.

Атестація здійснюється за модулем за допомогою тестової перевірки знань, що формують уміння, зазначені у ГСВО МОНУ „Освітньо-кваліфікаційна характеристика” та письмового розв’язання ситуаційної задачі, що носить індивідуальний характер, базується на реальних даних та контролює уміння.

Оцінювання результатів розв’язання ситуаційної задачі здійснюється за критеріями, зазначеними у ГСВО МОНУ „Засоби діагностики якості вищої освіти спеціаліста та магістра за спеціальністю 050206 „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”:

- „відмінно” – завдання виконано повністю, відповідь обгрунтована, висновки та пропозиції аргументовані і оформлені належним чином;

- „добре” - завдання виконано повністю, але допущено незначні неточності у розрахунках або оформленні, або, за умови належного оформлення, завдання виконано не менше ніж на 80%;

- „задовільно” – завдання виконано не менш ніж на 70% за умови належного оформлення, або не менш ніж на 80%, якщо допущено незначні помилки у розрахунках або оформленні.

Сформованість відповідних умінь і навичок контролюється на практичних заняттях та за виконану самостійну роботу.

Перевірка знань, що формують уміння, здійснюється за допомогою тестової системи; при цьому оцінка відповідає критеріям, зазначеним у стандарті ГСВО МОНУ „Засоби діагностики якості вищої освіти спеціаліста та магістра за спеціальністю 050206 „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”:

- понад 90% правильних відповідей – „відмінно”;

- 76 - 90% - „добре”;

- 60 - 75% - „задовільно”;

- менше 60% - „незадовільно”.

Підсумкова оцінка за змістовним модулем складається з усередненої оцінки (40% за тестове випробування і 60% за практичну частину).

Оцінка студента по кожному змістовному модулю заноситься викладачем у заліково-екзаменаційну відомість, яка зберігається на кафедрі і надається відповідним деканатом.

Студенти зобов’язані дотримуватись графіка проведення контрольних заходів. При порушенні цього графіка студент отримує оцінку. „незадовільно”. Якщо студент порушує графік з поважної причини і при наявності документу, викладач встановлює йому індивідуальний термін перездачі.

Підсумкове оцінювання засвоєного навчального матеріалу дисципліни студентами визначається без проведення семестрового іспиту, як середня оцінка засвоєння усіх змістовних модулів.

 

Підсумкова оцінка засвоєння дисципліни оголошується студенту і проставляється в заліково-екзаменаційну відомість і залікову книжку на останньому занятті.

Для підвищення підсумкової оцінки студент має право аргументовано апелювати у письмовій формі на ім’я завідувача кафедри чи декана. При їх згоді студент має виконувати комплексну контрольну роботу в установленому порядку.


Дата добавления: 2018-05-02; просмотров: 176; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!