Якк уумру, то пооховайте меене на моогилі



Сееред сстепу широокого нна Ввкраїні миилій.

Щоб лаани шиирокополі і Дніпро, і крручі

Бууло вин дно, бууло чути, яяк рреве ревучий.

Завдання 6.

Вставте до тексту пропущені символи:

Я Миколаїв Іван Васильович нардився гретого листоада 1966 року в місті Сватово Лугаської області, в см'ї праціників сільськоо господаства. Мати Миколгва Олена Миколаївна 1931 рои народення, баько Миколаєв Птро Леонідович 1935 року народженя.

Після закінченя, в 1981 году школ, Сватове № 2, иступив в Лисчанське педгогічне учлие, на труове відділння, за фахм вчитль прці і креслння. У 1985 році заінчив данй учбоий закад, і одерав диплом вчиеля праі і кресленя загальноосвітньої шоли. У цому ж році, по розпділу, иостунв на робоу вчиелем в шкоу №26 по своїй спціальності, в міті Червони нромнь Лугаської облсті. З 1985 по 1987 рік, служа у рядах Радяської Армії.

Псля слуби в арії прдовжив рооту вчителе в Сватове СШ № 2, виклдав маїемаику, фізиу, алебру, геометію, анатмію, фікультуру в 4 - 9 клсах.

У літій час, ід чс відпстки прцював комбйнером на зернозбиральих комбайах в КСП району, Сватве. Всого стаж комайнера 11 років. У 1995 році постуив на рооту в КСП мехпізатором иіирокоо пофілю, прцював на колених і гусениних гракорах, на силоснму комбайні і іншому.

У 1998 році перйшов працювти теслярем, прорацювавши пів року, був прзначений, і працював викоробом в КСП. У 2002 році був запршений на роботу в Сватове СШ № 2 комп'юерщиком, в 2006 році залий в цю рботу.

В данй час, праюю продацем - консультаном з нродау комп'юерпої гехнки в маазині «Мегабіт» мста Сватове. Таож викную обов'язки рмонтника - налгоджувальника, по обслуговуванню.

Завдання 7.

Замініть в тексті неправильно надруковані символи: Як умру, то похавайте мене на магилі

Серид степу шерокаго на Вкраїні милій.

Щон лани шерокаполі і дніпро, і кручі

Було видна, було чюти, як реве ривучий.

Завдання 8.

„Розріжте" рядки вірша:

Муха, Муха-Цокотуха, Позолоченное брюхо! Муха по полю пошла, Муха денежку нашла! Пошла Муха на базар И купила самовар: «Приходите, тараканы, Я вас чаєм угощу!»

Завдання 9.

З'єднайте рядки вірша:

Приходили к

Мухе блошки. Приносили ей

Сапожки,

А

Сапожки

не

Простые

-В них

Застежки

Золотые.

Завдання 10.

Виконайте автоматичну заміну слова Муха на слово Оса.

Муха, Муха-Цокотуха, Позолоченное брюхо! Муха по нолю пошла, Муха денежку нашла! Пошла Муха на базар И купила самовар: «Приходите, тараканы, Я вас чаем угощу!»

Завдання 11.

Наберіть текст, дотримуючись слідуючого форматування символів: Arial, 14, курсив, синій.

Бадя Тетяна

Бондар Юлія

Василенко Альона

Волох Дмитро

Глушко Руслана

Горбач Тетяна

Губенко Анастасія

Іванова Віра

Індик Юлія

Кравцова Юлія

Крещук Дмитро

Кукла Юлія

Кузебний Олександр

Марченко Яна

Мироненко Любов

Застосуйте до даного тексту нумерований список та маркований список

 

Завдання 12.

Наберіть та пронумеруйте вказаним чином такий список:

1. Перші страви

1.1. Борщі

1.1.1. Літній

1.1.2. Червоний

1.1.3. Зелений

1.2. Супи

1.2.1. Картопляний

1.2.2. Рисовий

1.2.3. Гороховий

2. Другі страви

2.1. М'ясні

2.1.1. Вареники з м'ясом

2.1.2. Телятина смажена

2.1.3. Ковбаса домашня

2.2. Рибні

2.2.1. Судак у білому вині

2.2.2. Щука фарширована

2.2.3. Краби в молочному соусі

Внесіть у відповідні місця списку нові страви: «Суп-харчо», «Сало в шоколаді», «Узбецький плов», «Пельмені», «Карасі в сметані».

Відмініть дві останні команди, поверніть дві відмінені команди.

Збережіть створений документ.

 

 

Додаткове Завдання .

Наберіть текст, дотримуючись слідуючого форматування символів: Tahoma, 15, жирный, жовтий, подвійне синє підкреслення, вирівнювання за правим краєм.

Соління баклажанів

Баклажани сортують за якістю, стиглістю, розміром: миють, бланшують у киплячому 3%-ному розчині солі (дрібні, вагою до 200 г протягом 5 хв, більше 200 г-10 хв). Сировину на стелажах охолоджують, укладають в діжки, пересипають кожний шар сіллю. Через кожні 3...4 шари баклажани пересипають сумішшю митих, очищених і подрібнених коренів і зелені селери, петрушки, часнику, гострого стручкового перцю(таб.71). Діжки закупорюють і заливають розсолом (4... 5%-ним розчином солі), 1... 2 дні витримують з відкритими шпунтовими отворами, потім шпунти закривають і діжки відправляють у сховище.

Соління інших овочів і плодів баштанних культур. Перець , моркву, буряки, цибулю та інші овочі можна солити, заливаючи підготовлену продукцію 4...6%-ним розсолом. Інколи солять суміш овочів, наприклад, нашинковану капусту, розрізані моркву і буряки, перець, біле коріння та ін. при цьому проходить, як і при квашенні капусти, солінні огірків, томатів, молочно - кисле бродіння з утворенням природного консерванту - молочної кислоти. Для соління використовують таку тару: діжки, склотару, а також вкладки з поліетиленової плівки.

Для деяких видів овочів використовують сіль не тільки як смаковий продукт, але як консервант, що захищає овочі від фітопатогенної мікрофлори. В таких випадках концентрацію солі доводять до 15...20%. Консервують методом соління зелень пряних культур- кропу, петрушки, селери, естрагону, коріандру та ін. Промите і подрібнене листя пересипають сухою сіллю під час укладання їх в склянні банки. Але продукти, законсервовані таким способом, неможливо споживати без додаткової обробки через високу концентрацію солі. Надлишок її можна вивести вимочуванням в холодній воді або використовувати засолену продукцію при виготовленні перших і других страв.

Слід пам'ятати, що в продуктах, які використовують для харчування людини, вміст солі повинен бути в межах 1...3%. Тому засолені продукти (солі не нижче 15%) можна застосовувати тільки після вимочування і як напівфабрикати для виготовлення маринадів.

Завдання.

На окремий аркуш скопіюйте текст. Для скопійованого тексту виконайте наступне форматування абзаців.

Для тексту встановіть: відступи зліва і справа 0,5 см, перша строчка - відступ на 1 см, вирівнювання по правій стороні, міжстрочний інтервал подвійний.

Завдання .

До створеного документа додайте верхній колонтитул, який буде містити інформацію про тему практичної роботи та прізвище, ім'я виконавця. Форматування символів довільне.

Завдання .

До створеного документа додайте нумерацію сторінок, яка буде розміщена внизу сторінки, по центру.

Завдання .

Створіть стиль на основі стиля Основной з наступними параметрами: розмір шрифта - 11 пт; перша строчка - червона з відступом 0, 7 см; відступи зліва і справа - 0 см; вирівнювання -по ширині. Дайте стилю назву - Мій стиль.

Збережіть створений документ .

 

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 102; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!