ПІДГОТОВКА ТА ПОРЯДОК ЗАХИСТУ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ «МАГІСТР»



 

Підготовка дипломної роботи

Підготовка дипломної роботи включає наступні етапи:

– вибір та затвердження теми;

– складання та затвердження завдання на дипломну магістерську роботу;

– проведення досліджень;

– опрацювання та викладення результатів досліджень;

– оформлення дипломної роботи.

Вибір теми дипломної роботи здійснюється до початку переддипломної практики, яка відбувається у відповідності з графіком навчального процесу, наказом по ВНЗ та до положень відповідних Методичних вказівок з організації переддипломної практики.

У відповідності до викладеного у розділі 2 даних методичних вказівок студент за встановленою формою (додаток А) подає на ім’я завідувача кафедрою заяву на виконання обраної теми дипломної роботи, узгодженою з науковим керівником.

До виходу на практику студент під керівництвом наукового керівника здійснює розробку робочої гіпотези наукових досліджень з обраної теми. Робоча гіпотеза досліджень оформлюється у письмовій формі та відпрацьовується у період перших чотирьох тижнів проходження переддимломної практики.

Під відпрацюванням Робочої гіпотези наукових досліджень розуміється огляд літературних джерел, публікацій, правових документів тощо, які можуть підтвердити правильність Робочої гіпотези. В період відпрацювання Робочої гіпотези наукових досліджень вона може бути уточнена або переглянута. Відповідно може бути уточнена тема дипломної роботи.

Відпрацювання Робочої гіпотези та остаточне формулювання теми наукових досліджень необхідно завершити до закінчення першого місяця переддипломної практики з таким чином, щоб до початку другого місяця переддипломної практики було підготовлене завдання на збір даних для виконання дипломної роботи. Завдання підписує студент та науковий керівник.

В період переддипломної практики студент у відповідності до завдання повинен зібрати дані, які необхідні для виконання дипломної роботи.

Зібрані дані зшиваються у окремий звіт та представляються протягом 3-х днів після завершення переддипломної практики керівникові.

Керівник оцінює достатність зібраних матеріалів для виконання дипломної роботи. Якщо даних не достатньо, студент повинен протягом тижня дозбирати дані.

З урахуванням даних, які зібрані у період переддипломної практики, тема дипломної роботи також може бути уточнена. Якщо зібраних даних достатньо, студент розробляє та узгоджує з керівником календарний план-графік виконання дипломної роботи (орієнтовний план-графік наведено у додатку Л).

У відповідності до календарного план-графіка проводяться наукові дослідження, проводиться обробка та аналіз результатів дослідження, формуються пропозиції та робиться оцінка економічної ефективності їх реалізації (впровадження), оформляється дипломна робота.

Порядок захисту дипломної роботи

Захист дипломної роботи передбачає наступні етапи:

– попередній захист дипломної роботи на випусковій кафедрі та допуск її до захисту у державній екзаменаційній комісії (ДЕК);

– зовнішнє рецензування дипломної роботи;

– захист дипломної роботи на засіданні ДЕК.

Попередній захист дипломної роботи здійснюється у спеціальній комісії, яку призначає завідувач кафедри.

Попередній захист здійснюється у тому ж порядку, який визначено при захисті на засіданні ДЕК.

При позитивних результатах попереднього захисту, дипломний проект представляється на підпис завідуючому кафедрою.

До захисту в ДЕК допускаються дипломні роботи, теми яких затверджені наказом ректора академії, а структура, зміст та якість викладення матеріалу та оформлення відповідають вимогам цих методичних рекомендацій кафедри і Положення «Про організацію дипломного проектування та державної атестації студентів» [6], що підтверджено підписами наукового керівника і консультантів роботи та наявністю відгуку керівника.

Допуск до захисту ДР у ДЕК здійснюється завідувачем кафедри, що підтверджується візою завідувача кафедри на завданні в пояснювальній записці. Робота, в якій виявлені принципові недоліки у прийнятих рішеннях, обґрунтуваннях, розрахунках та висновках, суттєві відхилення від вимог державних стандартів, до захисту в ДЕК не допускаються [6].


Дата добавления: 2018-04-04; просмотров: 260; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!