Лабораторна робота №1 «Методи роботи зі списками»



Варіант 1

Створити файл, що складається з цілих чисел. Скласти підпрограму для створення списку з елементів файлу.

Варіант 2

Даний список А, що складається із записів: перше поле - дійсне число, друге - адреса наступного елементу. Скласти програму для вставки нового елементу Е1перед першим входженням елементу Е, якщо елемент є в списку А.

Варіант 3

Даний список В, що складається із записів: перше поле – слова з 10 літер, друге - адреса наступного елементу. Скласти підпрограму для видалення останнього елементу списку.

Варіант 4

Даний літеральний файл. Скласти підпрограму друку вмісту файлу в зворотному порядку.

Варіант 5

Дані два списки:    А1 – перше поле - від’ємне число,

А2 – перше поле – додатне число.

Скласти підпрограму, яка додає в кінець списку А1 всі елементи списку А2.

Варіант 6

Даний список А, що складається із записів: перше поле - ціле число, друге - адреса наступного елементу. Скласти підпрограму для заміни всіх чисел рівних числу 10 на число У.

Варіант 7

Даний список С, що складається із записів: перше поле - літера, друге - адреса наступного елементу. Скласти програму для перевірки впорядкованості елементів в зворотному порядку.

Варіант 8

Даний файл, що складається з цілих чисел. Скласти підпрограму для створення списку з елементів файлу в зворотному порядку(використовуючи списки).

Варіант 9

Даний список А, що складається із записів: перше поле - дійсне число, друге - адреса наступного елементу. Скласти програму для вставки нового елементу Е1перед останнім входженням елементу Е, якщо елемент є в списку А.

Варіант 10

Даний список В, що складається із записів: перше поле – слова з 10 літер, друге - адресу наступного елементу. Скласти підпрограму для видалення п'ятого елементу списку.

Варіант 11

Даний літеральний файл. Скласти програму друку вмісту файлу в прямому порядку(використовуючи списки).

Варіант 12

Дані два списки:    А2 – перше поле - від’ємне число,

А1 – перше поле – додатне число.

Скласти підпрограму, яка додає в кінець списку А1 перший і останній елементи списку А2.

Варіант 13

Даний список А, що складається із записів: перше поле - дійсне число, друге - адреса наступного елементу. Скласти підпрограму для обчислення кількості додатних значень списку.

Варіант 14

Даний список Р, що складається із записів: перше поле - літера, друге - адреса наступного елементу. Скласти підпрограму для перевірки впорядкованості елементів по спаданню кодів літерів.

Варіант 15

Даний файл, що складається з цілих чисел. Скласти підпрограму для створення списку з парних значень елементів файлу.

Варіант 16

Даний список А, що складається із записів: перше поле - число, друге - адреса наступного елементу. Скласти підпрограму для друку номерів непарних значень списку.

Варіант 17

Даний список В, що складається із записів: перше поле – слова з 10 літер, друге - адреса наступного елементу. Скласти підпрограму для видалення першого елементу списку, що починається на букву Ф.

Варіант 18

Даний літеральний файл. Скласти програму створення списку з вмісту файлу в зворотному порядку.

Варіант 19

Дані два списки:    А1 – перше поле - від’ємне число,

А2 – перше поле – додатне число.

Скласти підпрограму, яка додає в кінець списку А1 всі елементи списку А2, зі значенням більшим за 3.

Варіант 20

Даний список А, що складається із записів: перше поле - дійсне число, друге - адреса наступного елементу. Скласти програму для створення нового списку з всіх елементів, зі значенням більшим за число Х, потім менших числа У.

Варіант 21

Даний список К, що складається із записів: перше поле - літера, друге - адреса наступного елементу. Скласти підпрограму для обчислення кількості цифр серед елементів списку.

Варіант 22

Даний файл, що складається з цілих чисел. Скласти підпрограму для створення списку з від’ємних елементів файлу.

Варіант 23

Даний список А, що складається із записів: перше поле - дійсне число, друге - адреса наступного елементу. Скласти підпрограму для вставки нового елементу Е1 після першого входження елементу Е, якщо елемент є в списку А.

Варіант 24

Даний список В, що складається із записів: перше поле – слова з 10 літер, друге - адресу наступного елементу. Скласти підпрограму для видалення третього елементу списку.

Варіант 25

Даний літеральний файл. Скласти програму створення списку з голосних букв файлу і друку вмісту файлу.

Варіант 26

Дані два списки:    А1 – перше поле – числа,

А2 – перше поле – літера арифметичних операцій.

Скласти програму, яка додає в кінець списку А2 всі елементи списку А1.

Варіант 27

Дані два списки:    А2 – перше поле - від’ємне число,

А1 – перше поле – додатне число.

Скласти підпрограму, яка додає в початок списку А2 другий елемент списку А1.

Варіант 28

Даний список А, що складається із записів: перше поле - дійсне число, друге - адреса наступного елементу. Скласти програму для обчислення кількості непарних значень списку.

Варіант 29

Даний список З, що складається із записів: перше поле - літера, друге - адреса наступного елементу. Скласти підпрограму для обчислення кількості знаків арифметичних операцій серед елементів списку.

Варіант 30

Даний файл, що складається з натуральних чисел. Скласти програму для створення списку з значень елементів файлу, з значеннями від 10 до 100.

 


Дата добавления: 2018-04-04; просмотров: 455; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!