Рецензент: Церковна А.О., доц.



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ

 

 

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

До семінарських занять з дисципліни

«АДВОКАТУРА УКРАЇНИ»

(для студентів денної, заочної та вечірньої форми навчання

напряму підготовки 6.030401 «Правознавство»)

 

«До друку, у світ дозволяю»

Проректор ____________

Протокол № _3___ від «_28__»__09__2011р.

 

 

Укладачі Л.І. Лазор

Т.В. Усенко

Т.В. Омельченко

 

Весь цифровий і фактичний матеріал

бібліографічні відомості перевірені.

 

 

Луганськ 2011


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ

 

 

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

До семінарських занять з дисципліни

«АДВОКАТУРА УКРАЇНИ»

(для студентів денної, заочної та вечірньої форми навчання

напряму підготовки 6.030401 «Правознавство»)

 

З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

на засіданні

кафедри правознавства

Протокол № 3 від 28.09.2011 р.

 

Луганськ 2011

 

УДК 347.965

М 545

 

Методичні вказівки до семінарських занять з дисципліни «Адвокатура України» для студентів напряму 6.030401 «Правознавство» / Укл.: Лазор Л.І., Усенко Т.В., Омельченко Т.В. – Луганськ: Вид-во Східноукр. нац. ун-ту ім. В.Даля, 2011. – 33с.

 

 

Мета методичних вказівок – надати допомогу студентам, що вивчають курс “Адвокатура”, поглибити знання з правового регулювання адвокатської діяльності в Україні, розкрити теоретико-методологічні засади адвокатури України і зарубіжних країн; сформувати у студентів загальнонаукові уявлення про правове регулювання адвокатської діяльності, його сутність.

Методичні вказівки містять окрім планів практичних занять, включених до програми з дисципліни, контрольні питання, задачі а також рекомендовану літературу.

 

 

Укладачі: Лазор Л.І., проф.

Усенко Т.В., ст. викл.

Омельченко Т.В, доц.

 

 

Відпов. за випуск: Омельченко Т.В., доц.

Рецензент: Церковна А.О., доц.

 


Загальні положення

 

Метою викладання дисципліни «Адвокатура» є розкриття теоретико-методологічних засад правового регулювання адвокатської діяльності, формування у студентів загальнонаукових уявлень про правове регулювання адвокатській діяльності, сутність адвокатури, основні закономірностях розвитку.

Також необхідно навчити студентів оперувати термінами, що відносяться до адвокатури, досліджувати законодавство України і міжнародно-правові акти, що регулюють питання правового регулювання адвокатської діяльності в Україні.

На практичних заняттях при вивченні курсу «Адвокатура» студент має з'ясувати: поняття, зміст і види адвокатської діяльності; систему чинних норм у сфері адвокатської діяльності; сучасні системи адвокатури; історію походження адвокатури; правові основи діяльності кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури України; міжнародно-правове регулювання адвокатської діяльності.

Вивчивши курс «Адвокатура» на практичних заняттях, студент має вміти: самостійно застосовувати теоретичні знання для аналізу конкретних, юридично значущих ситуацій і нормативно-правових актів; самостійно використовувати спеціальну літературу, вказану у цих методичних рекомендаціях як обов'язкову, у разі потреби посилатися на неї у своїх відповідях; самостійно складати процесуальні документи адвокатської діяльності; вільно користуватися під час своїх відповідей термінами, що відносяться до адвокатської діяльності.

 

 


Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 9; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!