IV. Проведення іспитів



Митниця зобов'язана провести іспит у строк до ЗО робочих днів з дня отримання заяви митного брокера за умови відсутності підстав, зазначених у пункті 2 розділу III цього Порядку.

Митниця несе відповідальність за організацію і проведення іспитів.

Склад екзаменаційної комісії затверджується наказом митниці.

Екзаменаційна комісія утворюється із числа посадових осіб митниці у складі голови екзаменаційної комісії, заступника голови та трьох членів комісії.

Екзаменаційна комісія: формує графік складання іспитів на підставі поданих заяв з визначенням дати та часу проведення кваліфікаційного іспиту, який затверджується наказом митниці; організовує проведення кваліфікаційних іспитів; затверджує результати кваліфікаційних іспитів і приймає рішення щодо видачі посвідчень.

Інформація про дату проведення іспиту, кандидатів, допущених до іспиту, доводиться шляхом розміщення на наочних інформаційних стендах у митницях не менш ніж за 10 днів до дати проведення іспиту.

До іспиту допускаються особи тільки за наявності паспорта (або, як виняток, іншого документа, що засвідчує особу).

Інформація щодо тестових питань доводиться до відома митних брокерів шляхом її розміщення на наочних інформаційних стендах у митницях та на web-сайті Державної митної служби України (зміни до переліку питань іспиту можуть вноситись не менш як за 10 днів до дати
прийняття іспиту).

Іспити проводяться у формі тестування з використанням персональних електронно-обчислювальних машин (далі - ПЕОМ) за єдиною програмою, яка складається на підставі вимог
(тематичних напрямів), затверджених наказом Державної митної служби України, з встановленням норм часу - три години.

 

 

ТТ-13 91.03 ТП

ПЕОМ, за допомогою яких проводиться тестування, повинні бути захищеними від втручання в їх роботу зовнішніх факторів (наприклад, ПЕОМ не повинні мати доступу до мережі Інтернет).

Структура іспиту складається з 100 тестових завдань та програмного продукту, розробленого Державною митною службою України.

Під час проведення іспиту у особи не повинно бути будь-яких джерел отримання інформації. Забороняється використовувати підручники, навчальні посібники, будь-які інші довідкові матеріали, а також засоби мобільного та радіозв'язку, ноутбуки, компактні персональні комп'ютери, інші електронні прилади.

У разі користування особою під час складання іспиту сторонніми джерелами інформації вона відсторонюється від складання іспиту.

Іспит уважається складеним, якщо кандидат набрав не менше 60 балів від загальної кількості балів за білетом. Оцінювання знань осіб, що склали іспит, здійснюється за стобальною системою. Кожне тестове завдання оцінюється в 1 (один) бал. Максимальна кількість балів, яку
може отримати особа за складання іспиту, становить 100 балів.

Після відповіді на всі запитання результат фіксується комп'ютерною програмою:

- "склав" - якщо кандидат набрав 60 балів і більше від максимальної кількості балів за білетом;

- "не склав" - якщо кандидат у відведений час набрав 59 балів і менше від загальної кількості балів за білетом.

За результатами складання кваліфікаційного іспиту оформлюється протокол екзаменаційної комісії про складання іспиту.

Протокол підписується всіма членами екзаменаційної комісії, що приймали іспит, затверджується керівником митниці. Також до протоколу додаються результати іспиту кожної екзаменованої особи у роздрукованому вигляді.

 

 

ТТ-13 91.03 ТП

Протокол екзаменаційної комісії повинен містити:

- перелік осіб, які брали участь у кваліфікаційному іспиті;

- результати кваліфікаційного іспиту;

- підписи членів екзаменаційної комісії.

На підставі протоколу екзаменаційної комісії видається наказ митниці про видачу особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит, посвідчень.

Інформація про осіб, які склали кваліфікаційний іспит, розміщується на наочних інформаційних стендах у митницях не пізніше наступного робочого дня після проведення іспитів.

У разі отримання особою недостатньої кількості балів за результатом складеного іспиту відповідно до пункту 9 цього розділу митний брокер має право подавати до комісії нову заяву з проханням прийняти іспит у цієї особи згідно з розділом II цього Порядку.

Кількість спроб складання іспиту не обмежується.

У разі незгоди з результатом складеного іспиту (за винятком випадків, передбачених пунктом 8 розділу IV цього Порядку) митний брокер має право протягом трьох робочих днів з дня
складання іспиту звернутися до екзаменаційної комісії з апеляцією. Розгляд апеляції проводиться за участю митного брокера всіма членами комісії у строк не більше ніж три робочих дні з дня подання
митним брокером апеляції.

У разі зміни кількості балів за переглянутою роботою складається протокол про зміну кількості отриманих балів, який підписується всіма членами комісії та затверджується керівником

 

 

ТТ-13 91.03 ТП

 

 


Дата добавления: 2015-12-17; просмотров: 20; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!