Додати 5 оформлених джерел фахового спрямування.

14. Оформіть бібліографію пропонованих джерел у відповідності до ДСТУ ГОСТ 7.1-2009 «Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання».

Назва книги – «Педагогіка вищої школи», автор – М. М. Фіцула, навчальний посібник, виданий у Києві, у видавництві «Академвидав», у 2006 році, має 352 сторінки.

Назва книги – «Активізація навчання в економічній освіті», автори – Г. О. Ковальчук, О. Р. Максимова, книга видана у Кривому Розі, у видавництві «КНЕУ», у 1999 році, має 128 сторінок.

Назва статті – «Організація навчальної діяльності учнів у процесі проблемного вивчення новітньої історії», автор – Л. В. Журба, стаття з журналу № 3 «Історія в школі» за 2007 рік, міститься на сторінках 18–22.

Назва статті – «Ефективність нових технологій в організації навчання студентів», автори – О. В. Євдокимов, Л. А. Савчук, стаття з журналу «Педагогіка і психологія» № 2 за 1997 рік, розташована на сторінках 161–170.

Назва книги – «Декоративно-прикладне мистецтво», автор – М. Г. Хворостов, є навчальним посібником, виданим у Києві, у видавництві «Либідь», у 2005 році, має 252 сторінки.

Назва книги – «Компетентнісний підхід у множині сучасних підходів до професійної підготовки фахівців», автори – Н. О. Брюханова, О. С. Іванов, книга видана у Харкові, у видавництві «ХДНУ», у 2005 році, має 308 сторінок.

Назва статті – «Образотворча діяльність», автор – Т. Г. Казакова, стаття з журналу № 2 «Дошкільна освіта» за 2006 рік, міститься на сторінках 80–82.

Назва статті – «Природа педагогічної майстерності та умови її становлення», автори – О. М. Колесник, О. А. Галатюк, стаття зі збірника наукових праць «Проблеми науково-технічної творчості молоді» за 1998 рік, випуск 32, розташована на сторінках 79–83.

Назва книги – «Загальні методи навчання», автори – В. Г. Ващенко, О. І. Вишневський, книга є навчальним посібником, третє видання, видана у Дрогобичі, у видавництві «Коло», у 2008 році, має 566 сторінок.

 

ПИТАННЯ ДО ЗАЛІКУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ (за професійним спрямуванням)

І. ПІДГОТУВАТИ УСНІ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

1. Загальна характеристика, підстилі та жанрові різновиди наукового стилю.

2. Мовна норма. Типи мовних норм. Характеристика, приклади.

3. Методика складання анотації. Лексико-граматичні засоби тексту анотації.

4. Сучасні вимоги до складання бібліографічного опису книги.

5. Документ. Вимоги до документів. Класифікація документів.

6. Обліково-фінансова документація. Вимоги до оформлення.

7. Тези як один із видів компресії тексту.

8. Анотування наукового тексту. Види анотацій.

 

Виділені курсивом питання підготувати самостійно за навчальним посібником. Бути готовими до співбесіди.


Дата добавления: 2015-12-17; просмотров: 10; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:




Мы поможем в написании ваших работ!