Список і рейтинг учнів 7-А класу



Міністерство освіти і науки , молоді та спорту України

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Навчально-науковий інститут іноземних мов

 

Кафедра загальної педагогіки та психології

 

 

                                  

Щоденник з педагогічної практики

 

                                                                                    

                                                                                           Студентки 4 курсу                                                                                               ННІ іноземних мов                                                                                               групи Е-213                                                                                             денної форми навчання                                                                         Шлапак Дар’ї Володимирівни

                                                                                                Керівник практики від кафедри                                                                                                                                                                                                   загальної педагогіки та психології:                                                                                                                                                                               Лисенко Світлана Федорівна

 

 

 

Місце проходження практики – ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 м. Сміла

Час проходження практики – 01.02.2016 – 11.03.2016

Керівник з практики з російської мови: Корновенко Лариса Віталіївна

Керівник з практики англійської мови: Рудакова Людмила Пилипівна

Керівник завдань з педагогіки: Лисенко Світлана Федорівна

Керівник завдань з психології: Глазиріна Валентина Михайлівна

Директор: Бондаренко Тетяна Володимирівна

Заступник директора: Гордієнко Надія Петрівна

Заступник директора з навчальної роботи: Радіонова Ольга Олексіївна

Заступник директора з виховної роботи: Заскалета Валентина Іванівна

Класний керівник: Яковенко Людмила Миколаївна

Вчитель-предметник:

  Англійська мова: Маслюк Ольга Адамівна

  Російська мова та зарубіжна література: Варивода Надія Іванівна

Соціальний педагог: Хроменко Зореслава Вікторівна

Шкільний психолог: Нагель Наталія Василівна


Загальна характеристика навчального закладу

Нащадками графа Олексія Бобринського за їх кошти для дітей залізничників була побудована чотирьохкласна школа . Школа стала осередком освіти для дітей і працівників станції Бобринська. Після буремних років революції 1917 року і громадянської війни школа свою роботу відновила. Вдень в школі навчались малолітні учні, а ввечері дорослі. На початку 20-их років школі було присвоєно звання Постишева і називалась вона Постишевська транспортна середня школа №22. В 1935 році побудовано нове приміщення і дітей старої школи перевели в нову. В 1936 році відбувся перший випуск школи № 22. Це було 20 випускників – директор школи Махаринець Максим Микитович. В період німецької окупації школа свою роботу припинила: школу закрили, а приміщення переобладнали в офіцерський гуртожиток. 8 січня 1949 року, відступаючи, німецькі окупанти приміщення школи спалили, залишивши тільки кам’яну коробку школи. Після 29 січня 1944 року, коли Сміла була визволена від німецько- фашистських загарбників, навчання в школі було відновлено, тільки в її старому приміщенні. Директор школи – Гончар Порфирій Миколайович. Перед педагогічним колективом стояло завдання відбудувати школу. Директором школи з 28 вересня 1945 року стає Заремба Казимир Аполлонович. В 1944-45 році відбувся перший випуск школи. Атестат про середню освіту одержали 27 випускників. З 1961 року школу перейменовано в середню школу № 10 м. Сміли. В 1971 році при директорові Остапенко Тамілі Іванівні школа добудувала два корпуси – двохповерхові та трьохповерхові. У 70-х роках школа була дипломантом Всесоюзної виставки досягнень народного господарства в Москві. Школа працює над проблемою “Вдосконалення професійної майстерності педкадрів, підвищення результативності і якості навчально- виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій навчання і виховання школярів”. У школі обладнано 23 навчальних кабінетів. До послуг учнів спортивний зал, бібліотека, шкільна їдальня, медичний та маніпуляційний кабінети, 2 майстерні, 2 музеї (шкільний музей, музей ім.. А.К.Заремби). Обладнано комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій. Поглиблено вивчається українська мова, математика, історія та біологія. Профільним навчанням охоплені усі учні 10-11 класів. Введені такі профілі навчання: філологічний (українська мова та математичний). Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонують гуртки.

Проблемна тема школи: вдосконалення професійної майстерності педкадрів, підвищення результативності і якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій навчання і виховання школярів.


 

Розклад дзвінків:

Уроки Початок уроку Кінець уроку Тривалість перерви
1-й 8:30 9:15 10 хв.
2-й 9:25 10:10 10 хв.
3-й 10:20 11:05 20 хв.
4-й 11:25 12:10 20 хв.
5-й 12:30 13:15 10 хв.
6-й 13:25 14:10 10 хв.
7-й 14:20 15:05 ---


Розклад уроків 7-А класу

Понеділок 1.  Трудове навчання 2. Біологія 3. Українська мова/Інформатика 4. Англійська мова/Українська мова 5. Алгебра 6. Логіка   Четвер 1. Хімія 2. Біологія 3. Українська література 4. Фізична культура 5. Алгебра 6. Алгебра  
Вівторок 1.  Географія 2. Географія 3. Історія 4. Основи здоров'я 5. Фізична культура 6. Геометрія 7. Геометрія П’ятниця 1. Українська мова 2. Логіка 3. Інформатика 4. Інформатика 5. Українська література 6. Фізика
Середа 1. Англійська мова/Українська мова 2. Українська мова/Англійська мова 3. Мистецтво 4. Історія 5. Фізика 6. Світова література  

 

Список і рейтинг учнів 7-А класу

ПІБ Середній бал успішності
1. Андрейко Вадим 10,2
2. Авраменко Євгенія 9,8
3. Верховська Оксана 9,3
4. Варгата Ірина 10,6
5. Гончар Денис 8,4
6. Добрий Артем 7,4
7. Дудник Ілона 9,5
8. Каграманов Віктор 7,6
9. Клименко Анастасія 10,7
10. Клінцов Олег 8,4
11. Тяско Анжела 7,3
12. Топчієнко Микола 7,4
13. Шамрай Юрій 8,5
14. Шпак Альона 6,0
15. Щербина Вікторія 10,0
16. Щука Іван 6,9
17. Юркевич Максим 7,6
18. Яблонська Марія 9,0
19. Яворська Яніна 11,0
20. Яремчук Станіслав 8,8

Стисла характеристика класу

У 7-А класі навчається 20 учнів, з них 10 дівчат і 10 хлопців. Віковий склад учнів 12-13 років. Більшість з них зараховані до школи ще з першого класу.  Клас вікової норми з групою інтелектуальних дітей. Клас стабільний з моменту утворення. Більшість учнів походять з повних, благополучних, функціонально-спроможних сімей. Але після вивчення соціального паспорту класу було з’ясовано, що у класі 6 учнів з неповних сімей. У п’яти з них батьки розлучені та один учень є напівсиротою.

Організаційним ядром класу є лідер класу та завідуючі різним секторами, які обрані шляхом таємного голосування. Лідер класу (Яворська Яніна) користується авторитетом серед однокласників. Також у класі є представники учнівського парламенту (Щербина Вікторія, Дудник Ілона, Андрейко Вадим). Разом із замісником старости (Варгатою Іриною) вони також користуються великою повагою серед однокласників. Крім офіційних лідерів є неофіційні (Авраменко Євгенія, Верховська Оксана), чиє відношення з офіційними лідерами досить дружнє, що забезпечує доброзичливу атмосферу в класі.

Діти розвинуті по-різному, і кожен представляє собою унікальну особистість. Колектив надзвичайно дружній, учні дуже виховані та старанні. Клас має свої власні традиції щодо святкування днів народження, Нового Року, 6 грудня, 23 лютого, 8 березня, та інших свят, що проходять у стінах школи. Учні завжди вітають всіх своїх вчителів, а також, безперечно, свого класного керівника, Людмилу Миколаївну, що міцно тримає колектив.

 Учні завжди прислуховуються до думки та вказівок класного керівника, є першими помічниками в його роботі. Взаємовідносини в середині колективу надзвичайно дружні. Наявні угрупування, але це не впливає негативно на ступінь єдності, оскільки ці угруповання з повагою ставляться одне до одного, а при нагоді з радістю об’єднуються для виконання поставлених завдань. Учні завжди підтримують і допомагають одне одному в критичних ситуаціях. Загалом стосунки у класі товариські, толерантні, приятельські, але інколи бракує розуміння між дівчатами і хлопцями (є випадки образ). Тому між учнями в колективі заохочуються прояви співчуття, взаємоповаги, поступливості.

Класний керівник (Яковенко Л.М.) користується абсолютним авторитетом серед учнів, оскільки має добрі організаторські здібності та знання психології учнів. Вона також гарно обізнана з інтересами учнів. Людмила Миколаївна для них як друга мама, яка завжди піклується про своїх дітей. Учні звертаються до неї не лише з приводу шкільних чи класних справ, а й з особистих питань, часто просять порад. За словами інших вчителів, саме завдяки їй клас відрізняється гарною вихованістю та успішністю у навчанні.

Більшість дітей має високий навчальний потенціал і хороші здібності до навчання. Вивчаючи рейтинг учнів та їх середній бал, було з’ясовано, що у п’ятьох учнів високий рівень навчання (Андрейко Вадим, Варгата Ірина, Клименко Анастасія, Щербина Вікторія, Яворська Яніна), їх середній бал приблизно становить 10,4. Лише у одного середній рівень навчання (Щука Іван). Він мають труднощі під час вивчення окремих предметів. Саме за успішністю цього учня класний керівник слідкує з особливою увагою, щоб попередити виникнення серйозних прогалин у знаннях.

 У решти достатній рівень навчання. 70% учнів класу навчаються із задоволенням і тільки троє ліняться, не використовують повною силою свої можливості. Загалом клас вважається сильним, хоча абсолютних відмінників у класі, нажаль, немає.

Колектив класу діяльний, живий, енергійний. У класі майже немає проблем із порушенням дисципліни, учні завжди гарно поводять себе на уроках, а також сумлінно ставляться до навчання. Дисципліна на уроках в основному добра. Але буває, хоча і рідко, що деякі учні не виконують домашні завдання, списують при виконанні тестових завдань або підказують одне одному. Але вчителі роблять все для того, щоб уникнути таких випадків.

Окрім навчання, учні дуже активно приймають участь в позакласних заходах та культурному житті школи і міста (збір макулатури, відвідування театру, походи в бібліотеку, обговорення побаченого/почутого).

Отже, загальний емоційний стан 7-А класу носить бадьорий та дружній характер. Проте, серед основних недоліків я б назвала досить часті порушення дисципліни з боку деяких учнів та часта відсутність розуміння між хлопцями і дівчатами. Для покращення дисципліни можна ввести певні види покарання (наприклад, виконання додаткових завдань). Щодо порозуміння між хлопцями і дівчатами – необхідно частіше залучати їх до спільної праці, участі в різноманітних заходах.


 

Індивідуальний план


Дата добавления: 2023-01-08; просмотров: 20; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!