Психологічна трансформаційна гра-тренінг «Смарагдове місто» як засіб відпрацювання життєвих цілей, актуалізація особистісних ресурсів, самопізнання і саморозвитку



Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Кафедра практичної психології

 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції

Харківський осінній марафон психотехнологій»,

Яка проводиться з нагоди 85-річного ювілею кафедри психології ХНПУ імені Г. С. Сковороди (1932-2017),

Ї річниці з дня народження видатних психологів П.Я. Гальперіна (1902-1988) та О.Р. Лурії (1902-1977)

Конференція відбудеться 28 жовтня 2017 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди (61166, м. Харків, пров. Фанінський, 3-В, кафедра практичної психології).

До участі в конференції запрошуються психологи-викладачі навчальних закладів, практичні психологи, фахівці у галузі надання психологічної допомоги, докторанти, аспіранти, магістри, бакалаври, інші фахівці й зацікавлені особи.

Формат конференції: майстер-класи, воркшопи, презентації навчальних та прикладних тренінгів й програм, які представлять провідні психологи-практики України.

Метою нашої конференції є висвітлення в рамках профорієнтації та просвітництва новітніх розробок у галузі психотехнологій, представлених на теренах України, із залученням зацікавленої спільноти.

Форми участі у конференції: очна/заочна; участь у майстер класах у якості слухача; видання тез, наукової статті за результатами впровадження авторських практичних психологічних методів; участь у конкурсі презентацій майстер-класів; публікація у Каталозі психотехнологій.

Робочі мови конференції: російська, українська, англійська.

Учасникам конференції пропонується опублікувати:

1. Тези за результатами своїх науково-практичних розробок (Вимоги: обсяг – 1-2 сторінки друкованого тексту мовою конференції, у форматі Microsoft Word  *.doc або *.rtf, шрифт Times New Roman, кегль 12, набраним через 1 інтервал, абзацний відступ – 1 см.; поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2,0 см. На першій сторінці у правому верхньому кутку – ініціали й прізвище автора (напівжирний), нижче – назва навчального закладу, місто (курсив). Назву тез друкувати по центру великими літерами (шрифт напівжирний). Список літератури до тез подавати не потрібно, а посилання на праці інших авторів робити в тексті за зразком: (Єльчанінова Т.М., 2014). Тези надсилати на t.m.elchaninova@gmail.com до 22.10.2017. В назві файлу з тезами вказати прізвище та ініціали першого автора (Єльчанінова Т.М._тези). Оплата – 50 грн/стор., де наполовину заповнена сторінка рахується як ціла. Тези планується опублікувати у другій частині електронної збірки після проведення конференції. Збірка буде надіслана на електронну адресу учасників впродовж 2-х тижнів по закінченню конференції);

 

 

2. Статтю в збірнику наукових праць «Вісник Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Серія Психологія», який внесено до переліку наукових фахових видань України. Збірник зареєстровано в міжнародних каталогах періодичних видань та базах даних: Index Copernicus, Ulrichsweb Global Serials Directory, OCLC WorldCat, Research Bible, Open Academic Journals Index (OAJI), BASE (Bielefeld Academic Search Engine). Збірник має бібліометричний профіль у системі Google Scholar (h5 індекс = 8, 2017 р.). Вимоги до оформлення статей див. далі. Оплата –60 грн/ стор. Збірник буде опублікований за планом видавництва;

3. Інформацію у Каталозі психотехнологій про розроблену авторську розвивальну, психокорекційну, діагностичну, тренінгову програму, методику, техніку тощо, яка подається у вигляді анотації (Вимоги: обсяг – до 1500 знаків, шрифт Times New Roman, кегль 12, набрано через 1 інтервал, абзацний відступ – 1 см.; всі поля – 2,0 см. Назву друкують на початку сторінки зверху по центру великими напівжирними літерами; на наступному рядку по центру прописними напівжирними літерами – знак авторського права (копирайт), прізвище, ініціали автора, місто, наприклад: © Єльчанінова Т.М., м. Харків. Зміст анотації пропонованої психотехнології викладається на наступному рядку з абзацу. Анотації надсилати на t.m.elchaninova@gmail.com до 22.10.2017. В назві файлу з анотацією вказати прізвище та ініціали автора (Єльчанінова Т.М._анотація). Оплата – 50 грн. Анотації планується опублікувати в Каталозі психотехнологій (перша частина електронної збірки) після проведення конференції. Збірка буде надіслана на електронну адресу учасників впродовж 2-х тижнів по закінченню конференції).

Також з нагоди проведення конференції оголошується Конкурс презентацій майстер-класів із врученням дипломів І – ІІІ ступенів. Для участі у конкурсі учасник надсилає презентацію особисто проведеного майстер-класу, воркшопу, міні-тренінгу тощо за власною авторською програмою. Презентації надсилати до розгляду конкурсною комісією на t.m.elchaninova@gmail.com до 20.10.2017. В назві файлу з презентацією вказати прізвище та ініціали автора (Єльчанінова Т.М._конкурс). Оголошення результатів конкурсу та вручення дипломів заплановано під час підведення підсумків конференції 28 жовтня 2017 р. Участь у конкурсі безкоштовна.

Учасники (за бажанням) можуть окрема замовити сертифікат про участь у роботі конференції з корпоративною печаткою Харківської школи психологів.

Оплата упорядкування тез та анотацій, видавничих витрат здійснюється на кафедрі практичної психології (м. Харків, пров. Фанінський, 3-В, к. 205, з 9.00 до 16.00) до 27 жовтня 2017 р. (включно). Відповідальний – Поденко Антон Володимирович.

Оплата друку наукових статей здійснюється на кафедрі практичної психології. Відповідальний – Кузнєцов Марат Амірович.

Для участі в конференції необхідно до 22 жовтня 2017 р. надіслати на е-mail: t.m.elchaninova@gmail.com заявку для кожного учасника конференції, не залежно від форми участі (Єльчанінова Т.М._заява).

Надсилаючи матеріали електронною поштою, у темі листа обов’язково вказуйте своє прізвище та призначення листа (Єльчанінова_конференція).

Проїзд, проживання та харчування у перервах між майстер-класами – за рахунок учасників конференції.

Автор несе відповідальність за достовірність інформації, що міститься в тезах, анотації та статті, а також за їхнє граматичне і стилістичне оформлення. Оргкомітет залишає за собою право не друкувати й не повертати матеріали, що оформлені з порушенням цих вимог або подані пізніше встановленого терміну.

Адреса конференції та оргкомітету:

61166, м. Харків, пров. Фанінський, 3-В, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, кафедра практичної психології, к. 205.

Контактна адреса (е–mail): t.m.elchaninova@gmail.com (довідки, заявки, тези, анотації, презентації);

kpp.khnpu@gmail.com (довідки)

Контактні телефони:

Кафедра практичної психології: (057) 702-66-15

Єльчанінова Тетяна Миколаївна, моб.тел.: 099 374 92 23; 093 960 33 07 (довідки, заявки, тези, анотації, презентації);

Поденко Антон Володимирович, моб.тел.: 066 144 66 35 (довідки, оплата тез і анотацій);

Кузнєцов Марат Амірович, моб.тел.: 099 185 14 06 (статті у науковій збірці та оплата їх публікації).

 

Інформація про конференцію також буде розміщена на сайті наукової частини Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди: http://nauka.hnpu.edu.ua та на сторінці кафедри практичної психології http://hnpu.edu.ua/uk/division/kafedra-praktychnoyi-psyhologiyi

 

З повагою,

Голова робочої групи оргкомітету, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, голова громадської організації Товариство психологів України в Харківській області

Хомуленко Тамара Борисівна.

 

Маршрутний лист

Рис. Маршрут «м. Наукова – ХНПУ, пров. Фанінський, 3-В»


Програма майстер-класів

 

Всі майстер-класи будуть проведені 28 жовтня 2017 р. за адресою: пров. Фанінський, 3-В, кафедра практичної психології (2-й поверх) з 10.00 до 17.30.

9.00 – 9.50відкриття конференції, реєстрація учасників,

10.00 – 11.30перша лінійка (3-4 майстер-класи),

12.00 – 13.30друга лінійка (3-4 майстер-класи),

14.00 – 15.30третя лінійка (3-4 майстер-класи),

16.00 – 17.30четверта лінійка (3-4 майстер-класи),

17.40 – 18.00підведення підсумків, нагородження призерів конкурсу грамотами.

 

Психологічна трансформаційна гра-тренінг «Смарагдове місто» як засіб відпрацювання життєвих цілей, актуалізація особистісних ресурсів, самопізнання і саморозвитку

Ведуча – Большакова Анастасія Миколаївна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної психології Харківської державної академії культури (м. Харків, Україна)

 


Дата добавления: 2023-01-08; просмотров: 16; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!