Оцінка противника в наступальному бою (варіант)



 

Оперативний час ___ "Д–I"

 

Противник підрозділами ___ мд обороняє завчасно підготовлені позиції (відповідно карті вихідної обстановки). Оборона складається з передового району та району дивізійних резервів.

Передовий район складається з опорних пунктів рот, добре обладнаних в інженерному відношенні. Всього перед фронтом наступу бригади на передньому краї та у близькій глибині обороняються до трьох посилених мотопіхотних рот. Дивізійні резерви розташовані в районі _________________________________.

Противник достатньо боєздатний, добре оснащений, може чинити завзятий опір. Санітарно–епідемічний стан військ та території противника невідомий.

 

Висновки:

 

1. Найбільш завзятий опір противника можна очікувати при прориві переднього краю та у глибині передового району оборони.

2. Необхідно забезпечити достатніми силами та засобами медичної служби підрозділи першого ешелону бригади, проводити медичну розвідку усіма ланками медичної служби з метою з’ясування санітарно–епідемічного стану військ противника та його території.

 

Оцінка своїх військ та сусідів в наступальному бою (варіант)

 

Оперативний час ___ "Д–І"

 

____ мбр розташована в районі _______________________________________ (див. карту вихідної обстановки), в положенні зіткнення з противником, доукомплектовує силами та засобами свої підрозділи і готується до активних бойових дій. Боєздатна, має достатній досвід ведення бойових дій. Чисельний склад бригади з засобами посилення складає __________ чол.

В технічному відношенні бригада після доукомплектування буде оснащена в повній мірі. На даний час співвідношення сил та засобів бригади та військ противника складає _________, до початку бою буде складати __________.

Бойове завдання бригади – наступати з положення зіткнення з противником, на завчасно підготовлену ним оборону, розгромити його живу силу та техніку в опорних пунктах передового району та оволодіти рубежем _________________________________________, в наступному вести бойові дії в напрямку – ______________________________________ та оволодіти рубежем ____________________________________, в подальшому наступати в напрямку_________________________________________________.

Завдання сусідів за глибиною збігається із завданнями ___ мбр.
Стан здоров’я особового складу бригади задовільний. На медр знаходяться ___ поранених.

 

Висновки:

 

1. Бригада достатньо боєздатна, має все необхідне для ведення бойових дій.

2. Бойові дії можливо будуть носити напружений характер, очікується середній темп наступу, найбільш сильний опір противник може чинити при прориві переднього краю, у глибині передового району оборони та на рубежах можливих контратак.

3. Бойові дії сусідів в майбутньому сприятимуть виконанню завдання бригади.

4. Під час бою медр необхідно розгорнути на віддаленні ____ км від переднього краю.для забезпечення вступу бригади у бій, при виконанні нею наступного завдання і в подальшому – за обстановкою.

5. Стан здоров’я особового складу та санітарно–епідемічний стан бригади не потребує проведення додаткових заходів з боку медичної служби.

6. З метою медичного забезпечення майбутнього бою обов’язково посилити силами та засобами медичної служби підрозділи бригади, які будуть вести наступ в першому ешелоні.

 

Оцінка місцевості в наступальному бою (варіант)

 

Оперативний час ___ "Д–I"

 

Місцевість у вихідному районі та районі наступних бойових дій середньопересічена, напівзакрита, доступна для дій всіх родів військ.

Наявність лісових масивів та гаїв забезпечує приховане розміщення медичних пунктів та медр. Населені пункти переважно сільського типу, з великою кількістю вогнестійких споруд.

В смузі наступу річка _________________, шириною від _____ до
_____ м, глибиною від ___ до _____ м, дно має піщаний грунт, мости та пароми відсутні. Інші річки та канали у смузі наступу, шириною від ___ до ___ м, глибиною до ___ м, мають ____________________ грунт.

Місцевість на території противника добре обладнана в інженерному відношенні, в достатній кількості є штучні споруди. На всю глибину наступу місцевість танкодоступна.

Висновки.

 

1. Характер місцевості дозволяє організувати скритне розміщення медичних пунктів, розгортання медр на зворотних схилах висот, використання для розгортання медр штучних споруд (землянок, бліндажів), цегляних будинків населених пунктів.

2. Наступний бій можливо буде мати напружений характер та проходитиме в середньому темпі.

3. Санітарні втрати бригади від звичайних засобів можуть скласти біля _____ чол. Найбільші санітарні втрати в бригаді слід очікувати під час прориву переднього краю та у глибині передового району оборони противника.

3. Медр для забезпечення вводу бригадиу бій слід розгорнути в районі __________________________________, для забезпечення виконання наступного завдання в районі ________________________.

 


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 828; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!