Характеристика об’єкту проектування



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

КАФЕДРА ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

 

Розділ Х

Цивільний захист

 

 

Вик. ст. гр. ДАС-65

Закопайко О.

 

Київ 2014

Вступ. Основні поняття та визначення.

Надзвичайна ситуація (далі НС) - це порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об'єкті або території, спричинене аварією, катастрофою, стихійним лихом, епідемією, епізоотією, епіфітотією, великою пожежею, застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних витрат.

Цивільнили захистУкраїни - це державна система органів управління, сил і засобів, для організації і забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру.

Завдання Цивільного захисту (ЦЗ) України:

1. Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження і вжиття заходів для зменшення збитків та втрат у разі аварій, катастроф, вибухів, великих пожеж і стихійних лих.

2. Оповіщання населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний і воєнний час та постійне інформування його про наявну обстановку.

3. Захист населення від наслідків стихійних лих, аварій, катастроф, великих пожеж і застосованих засобів ураження.

4. Організація життєзабезпечення населення під час аварій, катастроф, стихійного лиха та у воєнний час.

5. Організація та проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у районах лиха та в осередках ураження.

6. Створення систем аналізу і прогнозування управління, оповіщання і зв'язку, спостереження і контролю за радіоактивним забрудненням, хімічним і біологічним зараженням, підтримання їх готовності для сталого функціонування у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часу.

7. Підготовка і перепідготовка керівного складу Цивільного захисту, її органів управління ти сил, навчання вмінню населення застосовувати засоби індивідуального захисту і діяти у надзвичайних ситуаціях.

 

Систему ЦЗ утворюють:

· центральний орган виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи;

· органи виконавчої влади всіх рівнів, до компетенції яких віднесено функції, пов'язані з безпекою і захистом населення, попередженням, реагуванням і діями у надзвичайних ситуаціях;

· органи повсякденного управління процесами захисту населення у складі міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, керівництва підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та підпорядкування;

· сили і засоби, призначені для виконання завдань ЦЗ;

· фонди фінансових, медичних та матеріально-технічних ресурсів, передбачені на випадок надзвичайних ситуацій;

· системи зв'язку, оповіщання та інформативного забезпечення;

· курси та навчальні заклади підготовки і перепідготовки фахівців та населення з питань ЦЗ;

· служби ЦЗ.

 

Заходи Цивільного захисту поширюються на всю територію України та всі верстви населення.

Цивільний захист України організується і функціонує на підставі Законів України "Про Цивільну оборону України", з питань оборони і державної безпеки, воєнні доктрини України, Положення про Цивільну оборону України, інших державних нормативних актів про органи управління ЦЗ та Положення міжнародного гуманітарного права з проблем захисту людей. Відповідно до законодавства ЦЗ організується і функціонує за територіально-виробничим принципом на всій території України[2 ст.44].

 

 

Коротка характеристика  об'єкту проектування

Характеристика району будівництва

У 149 -ти кілометрах від обласного центру Сімферополя , в долині між гір з бухтою , яку утворюють мис Чабан Куле та іншої мис біля села Кутлак ( Веселе) розташувалося село Морське.

Долина починається від феодосійського шосе і розгалужуючись на два рукави , йде в гори , вона привертає до себе увагу багатої зеленню садів і виноградників. По долині протікає невелика річка Шелен , яка в літній період перетворюється на струмок, що впадає в зручну для заходу суден бухту. Узбережжя бухти являє собою прекрасний пляж з дрібним морським піском і піщано- кам'янистим дном , який тягнеться більше 1500 метрів . Долина і розташоване в ній село з півночі , сходу і заходу захищені грядою Кримських гір. Грунти тут дуже різноманітні , більшість їх відносяться до тяжких глинистим з великою домішкою уламків кам'янистих порід. Найбільшу частину складають шиферні грунти , утворені на глинистих сланцях .Ділянка забудови знаходиться в селі Морське АР Крим. Це курортне село з населенням 8 тис чоловік. Сама споруда знаходиться на рельєфі з перепадом на ділянці в 25 метрів.

Сама ділянка знаходиться на березі моря. Відстань від ділянки до моря 25 м.

Характеристика об’єкту проектування

          Центр дозвілля складається з трьох блоків. Будівельні матеріали об’єкта проектування – каркасно-монолітніконструкції, фундамент зі збірних елементів та палів, стіни будуть складатися зі світлопрозорих огороджуючих конструкцій та бетону, монолітне перекриття. Зовнішні стіни самонесучі товщиною 500мм, внутрішні перегородки товщиною 120мм, навісні фасадні системи. Покриття підлоги: наливний лінолеум та керамічна плитка. Вікна – металопластикові рами із співвідношенням площі засклення світлового прорізу 0,70-0,85.

Найвища відмітка будівлі - +31, 500 м від рівня моря.

Орієнтовано постійних працівників на території офісного центру буде 30 осіб. Крім того кількість відвідувачів передбачена на кожен день приблизно 350 осіб.


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 757; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!