ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕРФЕЙСУ СИСТЕМИ



 

3.1. Діаграмакомпонентів

 

Рис. 11 Діаграма компонентів

 

В систему входять такі компоненти як:реєстратор,абітурієнт,рейтинговий список,база абітурієнта. Реєстратор користується системою відкриваючи рейтинговий список та базу абітурієнта.

         Абітурієнт користується системою при введені даних.

 

3.2.Діаграма розгортання

Рис. 12 Діаграма розгортання

 

Для забезпечення коректної роботи системи необхідно таке обладнання як: комп’ютер, монітор, клавіатура та програмне забезпечення: система, база абітурієнта і програма з рейтинговим списком.

ВИСНОВКИ

Темою даного курсового проекту є «Зарахування абітурієнтів». Вибір даної теми був обумовлений не тільки її актуальністю, а й особистим інтересом до процесу зарахування.

В курсовій роботі також є зв'язок з базою даних. Сучасні технології баз даних є одним з визначальних чинників успіху в будь-якій галузі діяльності, забезпечуючи збереження інформації, подання даних для потенційних користувачів і підтримку багатьох інших процесів. Крім того, бази даних складають основу різноманітних наукових проектів, вони дозволяють накопичувати інформацію.

Поставлена задача була вирішена в такому програмному продукті, якRationalRose.

У RationalRose були створені структурні схеми зарахування абітурієнтів. А також в подробиці були розглянуті всі етапи.

Вони використовуються для розробки даних і являють собою стандартний спосіб визначення даних і відносин між ними. Діаграми містять інформацію про сутності системи і способи їх взаємодії, включає ідентифікацію об'єктів, властивостей цих об'єктів (атрибутів) та їх відносин з іншими об'єктами (зв'язків).

Найбільш важливою і найбільш складно реалізовується завданням інформаційної підсистеми є введення і модифікація інформації про абітурієнтів, так як від правильності виконання цього прецеденту залежить успішність оперативного обліку в цілому.

Подальшийрозвитокданого проекту можливий при використанні будь-якоїоб’єктно – орієнтованоїмовипрограмування і є доцільним та конкурентоспроможним на сучасному ринку програмногозабезпечення.

 

СПИСОК ВИКОРИСТАННИХ ДЖЕРЕЛ

 

 

· Дегтярьов В.О. Практикум з об’єктно-орієнтованих методологій створення комп’ютерних систем: Методичні вказівки до виконання практичних робіт для студентів напряму «Комп’ютерні науки» / Дегтярьов В.О. – Миколаїв: Видавництво ЧДУ ім. Петра Могили, 2009. – Вип. 134. – 68 с.

· Лавріщева К.М. Програмнаінженерія / Лавріщева К.М. – К.: Видавництво «Академперіодика», 2008.–319 с.

· Ларман К. Применение UML и шаблонов проектирования. / Ларман К. – М.: Издат. дом «Вильямс», 2002. – 617 с.

· Буч Г. Объектно-ориентированное проектирование с примерами применения / Пер. с англ. / Г.Буч. – М.: Конкорд, 1992.

· Вендров А.М. CASE-технологии. Современные методы и средства проектирования информационных систем. – М.: Финансы и статистика, 1998.

· Гвоздева Т.В. Проектирование информационных систем: учебное пособие. – Ростов н/Д: Феникс, 2009

· Книга Липаева В. В. 'Программная инженерия. Методологические основы'

· Соммервилл, Иан. Инженерия программного обеспечения, 6-е издание. : Пер. с англ. – М. : Издательский дом «Вильямс», 2002. – 624 с.

· Фаулер М. UML. Основы./ Фаулер М., Скотт К. – Пер. с англ. – СПб: Символ-Плюс, 2002. – 192 с.

 

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 257; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!